• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

2018 рік - рік кого, якої тварини за гороскопом

Крім традиційних приготувань до свята і приємних клопотів, пов'язаних з ним, багатьох людей цікавить, яких сюрпризів можна чекати у наступному році, які правила дотримати, щоб він став сприятливим, чого, навпаки, не варто робити і як вплинути на хід майбутніх подій. Щоб з'ясувати всі питання щодо наступаючого року, потрібно знати, яка тварина стане його заступником. Також слід визначити особливості поведінки звіра, його якості, звички і звички.

2018 рік - рік кого, якої тварини за гороскопом


Хто буде правити 2018 роком?

Покровителькою і неподільною господинею 2018 року стане Собака – тварина, наділена відданістю, справедливістю, умінням ладнати з оточуючими. Людей, що народилися в цьому році, вона буде особливо ревно оберігати від бід і різних неприємностей. Колір року – жовтий. Він здатний викликати позитивні асоціації. Символізує світло і тепло. Стихією року є Земля, яка уособлює родючість, мудрість і багатство.

Таким чином, правлячим тваринам 2018 року стане жовта земляний Собака. Початок року Жовтої Земляний Собаки за східним гороскопом припадає на 16 лютого. Точний час настання Китайського нового року 2018 - 00 годин 07 хвилин за московським часом. Саме в цей момент, згідно з місячним календарем, настає молодик, а разом з ним рік Жовтої Земляної Собаки, який триватиме до 4 лютого 2019 року.

Характеристика 2018 року Собаки

На зміну двом минулих років, які були «вогняними», відрізнялися активністю, агресією і напористістю, прийде більш спокійний рік. Надмірна емоційність, палкі почуття і крутий норов зміняться стабільністю, врівноваженістю, докладністю і умиротворенням. Такий вплив стихії і кольори року позначиться буквально на всьому – характер, здоров'я, особисте життя і навіть політиці, а також погодних умовах.

Крім чесності, дружелюбності і цілеспрямованості, Собака непростим і досить непередбачуваним характером. Тому протягом усього року люди час від часу можуть відчувати лінь і занепад сил. Але ці тимчасові труднощі торкнуться тільки тих, у кого відсутні чіткі цілі, мотивація, життєві орієнтири. Люди, яким вдасться розташувати до себе господиню року, заручившись її підтримкою, зможуть розраховувати на всілякі блага.

В цілому ж 2018 рік обіцяє бути гармонійним та багатим на позитивні події світового масштабу, можливо, будуть зроблені блискучі відкриття в галузі медицини та економіки. Також рік сприятливий для любовних і сімейних відносин. У багатьох закоханих пар посилиться стимул створити сім'ю. Самотні люди зможуть зустріти другу половинку. А ті, хто мріє про поповнення в сімействі, отримають щаслива звістка про довгоочікуваної вагітності. За статистикою, в рік Собаки різко збільшується зростання народжуваності. Напевно, це пов'язано з тим, що стихія Землі символізує родючість, достаток, материнство.

Колір 2018 року

У східній культурі всі кольори можуть нести не тільки певну емоційну навантаження, вони ще й функціонально значущі, а також мають конкретний зміст. Жовтого кольору надають велике значення. Він символізує добробут, непохитну віру, початок чогось нового, єдність, радість і щастя.

У стародавньому Китаї жовтий – колір імператорів. Довгий час на території цієї країни одягу вказаного кольору і його відтінків дозволялося носити виключно імператорам і особам, наближеним до них. У країнах Сходу з давнини і до цих пір актуальна «сонячна магія, головним кольором якої виступає саме жовтий. Вчення засноване на ритуалах, спрямованих:

на отримання багатого врожаю;
на зміну погодних умов;
на перетворення «мертвого» ґрунту в родючий грунт;
на захист людей від злих духів, хвороб, чаклунського впливу і різного роду нещасть.


Кожний колір співвідноситься з певною стороною світла і конкретним часом року. Так, жовтий колір символізує осінь і напрямки, що ведуть до центру Землі. Тому його допустимо поєднувати з золотистим, коричневим і білим кольорами. Особливість східної символіки кольору полягає в подвійності колірних значень. Виходячи з цього, жовтий колір може уособлювати не тільки добро, віру, щастя, влада, шлюбні узи і гармонію, але і обитель мертвих.

Якщо розглядати вплив жовтого кольору на 2018 рік, можна відзначити, що найбільш знакові події в житті людей будуть відбуватися в осінні місяці. Тих, хто зуміє задобрити господиню року, чекає: гармонія у відносинах з партнером. Особливо це стосується сімейних пар. Самотні люди отримають хороші шанси на зустріч супутника життя і набуття особистого щастя, процвітання; блискучий успіх у кар'єрі; благополуччя у фінансових справах; поліпшення стану здоров'я.

Стихія 2018 року

Стихія 2018 року Земля – один з елементів природи і стихія, яка пануватиме в наступаючому році. Символізує життєву мудрість, чистоту в морально-етичному плані, відданість етнічних, культурних та сімейних традицій. Тому зустрічати 2018 рік астрологи рекомендують з урахуванням цих аспектів.

У східному гороскопі даний елемент займає центральне місце, відповідне Полярної зірки, навколо якої обертаються небесні тіла. У зв'язку з тим, що Полярна зірка завжди уособлювала Імператора, який був її земним втіленням, ця стихія нерозривно пов'язана з управлінням і владою. Що стосується часу року, з Землею пов'язують середину літа, коли починають дозрівати основні плоди, ягоди, фруктові, зернові та овочеві культури. Також цей елемент природи пов'язують і з певним життєвим періодом – зрілістю, яка, як правило, є серединою життєвого шляху.

Стихія Землі матиме потужний вплив на весь рік. Це виразиться в стабільності, яка буде присутня практично у всіх життєвих сферах. Особливий вплив буде зроблено на тих, хто знаходиться при владі, займає керівну посаду, що є власником великих підприємств. Щоб не погіршити своє становище і не втратити статус, ці люди повинні бути дисциплінованими і справедливими, проявляти терпіння і мужність. Собака не потерпить облуди і обману.

Ще однією важливою сферою, на яку стихія надасть значний вплив, є сімейне вогнище. Земля – це символ родючості і єдності, а Собака вчить людей шанувати традиції, в тому числі сімейні. Для повної впевненості в фортеці сімейного вогнища слід дотримуватися загальноприйняті морально-етичні норми. Рік буде вдалим, якщо не перелюбствувати, гнати від себе згубні думки, які спокушають, піклуватися про близьких людей.

Три головні якості жовтої земляної Собаки

1. Собака вірна і віддана не тільки комусь, але і своїм принципам, ідеалам, обіцянкам. Тому протягом всього року вона буде особливо ретельно оберігати від проблем тих, хто вихований, благородний і чесний. Захист господині 2018 року автоматично пошириться і на людей, чия професійна діяльність пов'язана з захистом прав, пошуком істини, відновленням справедливості, захистом честі і доблесті (військові, держслужбовці, науковці, дослідники).

2. Жовта земляний Собака – талісман для сімейних пар. Вона сприяє зміцненню відносин між близькими людьми і набуття особистого щастя, оберігає сімейне вогнище від недоброзичливців. Вважається, що шлюб, укладений в 2018 році, приречена на довге і щасливе існування, а подружжя ніколи не будуть сваритися і в чому-небудь знадобиться.

3. Покровителька року є чудовим оратором і обдарованим фінансистом. Жовтий колір сприяє підвищенню комунікабельності та налагодженню ділових зв'язків, а стихія Землі – вносить елемент стабільності та врівноваженості. Це означає, що 2018 рік стане вдалим періодом для всіх підприємців. Особлива удача чекає тих, хто займається купівлею/продажем товарів. У фінансовому плані рік обіцяє бути дуже успішним.

Що зробити, щоб 2018 рік став найсприятливішим періодом?

Щоб Собака на протязі всього року була до вас прихильною, по-перше, варто всіляко зміцнювати сімейні відносини. Проявляйте турботу про родичів, даруйте їм свою любов, частіше радуйте і балуйте приємними дрібницями. Не порушуйте сімейних традицій. Будьте «пробивними». Вмійте відстояти свою точку зору. Допоможіть справедливості там, де торжествує беззаконня і сваволя. Не відмовляйте в допомозі тим, хто звернувся до вас, наприклад, за порадою. Допомагайте бідним, убогим, безпритульних, регулярно робіть пожертвування. До ділових зв'язків ставтеся уважно. У сфері кар'єри проявляйте наполегливість і терпіння. За старання господиня року обдарує вас почестями і загальним визнанням.

Припиніть співпрацю з тими партнерами по бізнесу, які вас неодноразово підводили. Контакти з ненадійними людьми в рік Собаки мають тенденцію до погіршення. Проявляйте обережність і ощадливість у плані фінансів. Ведіть суворий облік сімейного бюджету. Контролюйте витрати на покупки. Уважно підходите до глобальних придбань, наприклад, коли купуєте нерухомий об'єкт або автомобіль.

Здоров'я в 2018 році вас не підведе, якщо будете правильно харчуватися, регулярно займатися спортом, гартувати організм, проходити профілактичні процедури. Стережіться стресів, емоційних зривів і психологічного напруження. Це головні вороги здоров'я в рік Собаки.

Чого слід остерігатися в 2018 році?

Люди, які викличуть у Собаки образу або агресію, можуть випробувати на собі злий і навіть бійцівську бік характеру чотирилапого. Тому не варто зачіпати самолюбство господині року. уникайте прояви таких якостей: сварливості; жадібності: невігластва; самовпевненості; скупість. Покарані Собакою будуть і сімейні люди, які піддадуться спокусі зрадити свою другу половинку. Покровителька просто позбавить їх можливості налагодити надалі відносини із супутником життя. Лінивців і тих, хто веде дозвільний спосіб життя, вітаючи всілякі надмірності, Собака покарає рублем. Ці люди протягом року не зможуть стабілізувати своє фінансове становище.

Дівчата, увага! Вам, напевно, відомо про моральні та релігійні аспекти навмисного переривання нормально протікає вагітності. У рік жовтого земляного Собаки аборт є вкрай тяжким гріхом, який спричинить за собою негативні наслідки в майбутньому. Це може стати погіршення здоров'я, розвиток серйозних ускладнень після операції і навіть безпліддя. Умертвити зачата в цьому році плід – зіпсувати свою карму, яка відіб'ється на семи ваших наступних поколіннях.

Де, як і з ким відсвяткувати 2018 рік Собаки?

У зв'язку з тим, що Собака – затятий прихильник дотримання традицій і правильного в морально-етичному плані поведінки, астрологи радять зустрічати свято у колі рідних людей та близьких друзів. Не варто влаштовувати надмірно пишної і помпезної урочистості зі всілякими надмірностями. Собака цього не любить. Вона воліє грунтовність, витонченість, теплоту і помірну вишуканість. Зрозуміло, символом єдності будь-якої сім'ї виступає будинок-повна чаша. Тому ідеальним варіантом стане святкування Нового року в домашній обстановці. В крайньому випадку, якщо у вашому будинку/квартирі не достатньо місця для комфортного розміщення всіх запрошених, можна орендувати бенкетний зал. Бажано, щоб інтер'єр залу був оформлений в жовтих, коричневих та білих тонах.

Розважальні заклади, кафе, традиційні та плавучі ресторани, клуби та інші галасливі місця вибирати для зустрічі свята вкрай небажано. Собака воліє затишок і максимально домашню обстановку. Вона може затаїти образу, якщо свято буде супроводжуватися відвертим розгулом – танцями до упаду, гучними вульгарними піснями, фривольностями, безсоромністю і зарозумілістю.

Чим прикрасити будинок?

Мікс з різних стилів в процесі прикраси житла до зустрічі 2018 року створити навряд чи вийде. Не забувайте, що Собака шанує сімейні традиції. У кожній сім'ї існують свої реліквії. Такими можуть бути старі портрети і світлини, оповиті серпанком теплих спогадів, колекції монет або марок, вітальні листівки, шкатулки з біжутерією або фамільними коштовностями, скрині з одягом. Атрибути, які стануть основною прикрасою інтер'єру в святкову ніч, рекомендується вибрати саме з означених штучок.

Як не дивно, але традиційні новорічні прикраси Собака наділяє статусом «другорядні». Тому в якості приємного доповнення підійдуть стандартні предмети: гірлянди; дощик; мішура; ліхтарики; хлопавки; конфетті; ялинкові іграшки; серпантин; фігурки і зображення собак та цуценят. Підбираючи допоміжні прикраси, віддавайте перевагу двом або трьом (можна одному) основним кольорам. Що стосується головних атрибутів (реліквій), їх колір особливої ролі не грає, так як вони самі по собі несуть смислове навантаження.

Щоб задобрити чотириногу господиню 2018 року, рекомендується використовувати допоміжні прикраси наступних кольорів: жовтого; вохри; оливкової; коричневого; білого; пісочного; оранжевий; персикового; кавового; бежевого; золотистого.

Порада Якщо у вашій родині мало або зовсім немає реліквій, як тематичних атрибутів для прикраси будинку/квартири можна використати раритетні речі або предмети часів існування СРСР. Наприклад, піонерські краватки і горни, прапори, прапори, нашивки. А ще комсомольські і октябрятские значки, ордени, медалі, патефонні платівки і касети, кухонне начиння та дрібні предмети побуту. І навіть при наявності сімейних реліквій перераховані предмети стануть прекрасними тематичними атрибутами, які прикрасять інтер'єр, створивши особливу атмосферу.

Який наряд обрати для зустрічі 2018 року Собаки?

Як і у всьому іншому, у виборі новорічного вбрання слід дотримуватися помірності. Адже зовнішня привабливість – це не завжди відверті наряди. А якщо врахувати, що багато пані плутають відвертість з вульгарністю, потрібно проявити особливу уважність.

Дорогі пані, нехай ваше плаття або костюм буде трохи заманює, епатажним і навіть пікантним, але не вульгарним. Якщо ви не хочете розлютити Собаку, ніяких міні-спідниць, не прикривають верхню частину стегон, а також глибоких декольте бути не повинно! У якості «родзинки» наряду може виступити хутряні комір і манжети, шаль, накидка або муфта. Вибір кольору вбрання – ось що головне. Одягайтеся в одягу традиційних для квітів.

Що стосується чоловічого новорічного вбрання, тут особливих рекомендацій немає. Чоловіки, як правило, не мають звички одягатися вульгарно. Діловий костюм з краваткою, сорочка з брюками або футболка з джинсами – всі варіанти підійдуть. Кожен вибере для себе найбільш зручну форму одягу.

Що подарувати в рік Собаки?

При виборі презентів до Нового 2018 році необхідно врахувати відразу три аспекти. По-перше, подарунок повинен приємно здивувати. По-друге, він повинен бути тематично пов'язаних з господинею року, тобто нагадувати про те, що роком править саме жовта земляний Собака. І, по-третє, презент повинен бути практичним і сподобатися своєму майбутньому власнику. Тим, кому важко розібратися у великій кількості товарів і визначитися з новорічним подарунком, рекомендується звернути увагу на представлені нижче ідеї презентів.

Ідея №1 Вироби Собака ніколи не прагне до багатства, для неї важливіше почуття, які ви відчуваєте в процесі дарування подарунка. Саме тому штучки, виготовлені своїми руками, є прекрасним варіантом. Адже в них ви залишите частику своєї душі. Як саморобних презентів можуть виступити: статуетки, розписані вами вазони; листівки; красиві набори мила; рамки для фотознімків; скульптури; святкові свічки.

Ідея №2 Практичні речі В деякому роді Собака є консерватором. Тому корисні в побуті, а також практичні подарунки припадуть їй до смаку і завжди будуть для неї актуальними. Але, вирішивши використовувати цю ідею подарунка, потрібно точно знати, що він підійде адресату. Розгляньте наступні варіанти: кухонні приналежності (жінкам); краватку, запонки (чоловікам) набір пістільної білизни; сумка; портмоне; зонт; набір рушників.

Ідея №3 «Інтелектуальні» подарунки Собака розумна, начитана, освічена, яка володіє високим інтелектом. Вона завжди прагне до саморозвитку і самореалізації. А стихія Землі наділила це тварина природною скромністю і мудрістю. У зв'язку з цим можна вибрати подарунок, спираючись на зазначені аспекти. Це може бути презент у вигляді: книги; чохла для окулярів; візитниці; папки/портфеля для документів; ділового аксесуара (паркера, щоденника, настільного канцелярського набору).

Якими мають бути страви на новорічному столі?

Абсолютно всі новорічні частування – перші страви, гарячі та холодні закуски, напої і десерти – не повинні бути занадто химерними. Надмірності неприпустимі для Собаки. Однак відсутність помпезності не виключає наявність оригінальності. Фантазія хазяєчок вітається чотириногої господинею. Нехай страви будуть приготовані не стільки дорогих інгредієнтів, скільки з свіжих, якісних і корисних продуктів. Вітаються слабоалкогольна продукція, але якщо хтось вважає за краще міцні спиртні напої, на стіл можна виставити і коньяк, і горілку, і самогону домашнього приготування. Головне – помірне вживання. Перебуваючи у новорічну ніч в стані сильного алкогольного сп'яніння, можна налаштувати Собаку проти себе.

Важливо! В якості частування, а також прикраси новорічного столу чудово послужить квас. Його класичний рецепт передбачає використання житнього хліба, тому він стане символом родючого ґрунту. Жовта земляний Собака оцінить частування і віддячить господарів будинку за таку повагу до себе. Квас бажано приготувати самостійно. Це стане не тільки запорукою приголомшливого смаку напою, але і принесе суттєву користь для організму.
Як прикрасити новорічний стіл?


Скатертина та серветки У зв'язку з тим, що прийдешнім роком буде керувати жовта земляний Собака, рекомендується вибирати серветки у відповідній кольоровій гамі (помаранчеві, жовті, коричневі, пісочний). На серветках можуть бути присутніми зображення собаки або цуценят. Так жовтий колір допустимо поєднувати з білим, скатертину можна вибрати в традиційному стилі. Щоб здивувати гостей, для кожного з них можна приготувати персональну матерчату серветку з вишитим на ній ім'ям гостя і зображенням собачки. Так, це займе час, зате запрошеним і покровительці року буде дуже приємно.

Посуд і столові прилади Використовуйте саму звичайну посуд. Жодних вичурностей не потрібно! Єдине, чого варто уникати – застосування червоної кухонного начиння. Адже цей колір асоціюється з агресією і збудженням, що ніяк не в'яжеться з врівноваженим собачим вдачею. В ідеалі столові прилади повинні бути жовтими. Але не в кожного знайдеться посуд такого кольору. Так що, використовувати класичний білий колір можна.

Свічки, статуетки, фігурки Декорувати новорічний стіл рекомендується красивими свічками і фігурками у вигляді собачок. Їх необхідно розставити між тарілок. Також використовуйте і статуетки тварини. Декількох (2-3 шт.) фігурок буде достатньо. Собака не любить надмірностей, тому перевантажувати святковий стіл прикрасами не слід. Якщо у вас немає статуеток або фігурок, можна виготовити їх самостійно. Для цього підійде навіть папір або тканина. А свічки можна виготовити шляхом розплавлення парафіну (воску) і затоки ними потрібних формочок. Головне – щоб вироби були створені з любов'ю.

«Родзинка» столу Собака – м'ясоїд. Особливим ласощами для неї виступають цукрові кістки і тельбухи. Із субпродуктів можна приготувати головну страву свята, наприклад, салат з печінки або серця. А кістки з-під використаного м'яса можна помістити в красиве блюдце і піставити на стіл у вигляді частування для господині року. Щоб задобрити Собаку ще більше, можна виготовити прикрасу у вигляді мініатюрної будочки (собачого будиночка) і помістити його біля блюдця з цукровими кісточками.

Зустрічаючи 2018 рік, пістарайтеся сподобатися його покровительці – жовтій земляній Собаці. Тоді господиня року візьме вас під свою опіку і на протязі всього року фортуна буде на вашій стороні. Веселого Нового року!
загрузка...
2018 рік - рік кого, якої тварини за гороскопом
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають