• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новорічна ніч 2018. Де краще провести. Ресторан. Бар. Будинки

Новорічна ніч 2018 року – це завжди дуже хвилююче, адже хочеться зробити так, щоб свято було по-справжньому чарівним і незабутнім. Незважаючи на те, що у всі часи Новий рік прийнято вважати сімейним святом, яке потрібно зустрічати в колі сім'ї і вдома. Але сьогодні дуже модно в святкову ніч ходить у ресторан, бар або кафе, так як такий варіант зустрічі має ряд своїх переваг, але і, звичайно ж, і недоліків.

Де найкраще провести свято – ресторан, бар або будинку?


Напевно, кожна жінка погодиться з тим, що багато хто мріє про шикарну новорічному столі, який заставлений святковими стравами, і при цьому немає абсолютно ніяких проблем з брудним посудом і тим більше прибиранням після свята. І ця мрія цілком здійсненна – ресторан, бар. Найголовніше в цьому випадку тільки зробити правильний вибір і заздалегідь забронювати столик в ресторані або барі. А от далі перед усіма милими дамами і чоловіками, в тому числі виникає інша проблема і турбота – у чому піти, зачіска, макіяж і манікюр, але це інша тема для розмови.
Похід в ресторан в новорічну ніч має ряд своїх переваг, завдяки яким ми і робимо остаточний вибір.
Що ж це переваги?

Новорічна ніч 2018. Де краще провести. Ресторан. Бар. Будинки

 • По-перше, хороша можливість показати себе у всій красі. Іншими словами, похід в ресторан більшою мірою передбачає наряд, який обов'язково повинен бути новим. Саме тому перед прекрасною половиною людства лягає одна велика проблема і проблема – зробити правильний вибір.

 • По-друге, можливість відмовитися від передноворічної метушні і турботи, а присвятити весь цей час собі. Ситуація в цьому випадку складається наступним чином. Просто-напросто необхідно вибрати ресторан, віддати гроші і забути про якісь новорічні клопоти, тобто, немає абсолютно ніякої необхідності викупати купу продуктів, стояти в чергах і вишукувати рецепти нових, смачних і оригінальних страв, так як про це подбають справжні професіонали та майстри своєї справи. Причому замість цієї рутиною роботи можна сміливо відправитися по магазинах за новорічним вбранням, сходити до стиліста, візажиста, так і просто ретельно продумати свій новорічний образ.

 • По-третє, хороша можливість нових знайомств і спілкування з новими людьми. У такій обстановці абсолютно без праці можна знайти нових друзів, які, можливо, в майбутньому виявляться дуже корисними. Адже погодьтеся, сидячи за сімейним столом вас нічого цікавого не чекає, все одне і те ж з року в рік.

 • По-четверте, ніяк домашніх і господарських клопотів. Все що від вас потрібно в цю новорічну ніч просто прийти у вибране вами заздалегідь заклад, що до вашого приходу буде оздоблена, сісти за святковий стіл, подивитися підготовлене фахівцями новорічне подання та отримувати масу позитивних емоцій.


 • Але, незважаючи на всі переваги цього варіанту зустрічі довгоочікуваного і всіма улюбленого свята, все-таки є і недоліки, про які слід знати, пам'ятати і враховувати. Що можна включити в список таких недоліків?

  1.Цей варіант тільки для передбачливих людей. Як це зрозуміти? Все просто, так як рішення про похід в ресторан на Новий рік слід приймати заздалегідь, адже в іншому випадку ви залишитеся просто-напросто ні з чим, або ж вам дістанеться залишковий принцип, тобто саме незручне і найдорожче.
  2.Ресторанна їжа і меню може істотно розчарувати. Причому, як відзначають фахівці, таке розчарування може бути викликано як якістю, так і кількістю. При цьому вас чекає багато несподіваних сюрпризів у вигляді, наприклад, додаткових зборів за обслуговування, за до замовлення. Для того щоб не потрапити в таке неприємне становище і ситуацію необхідно просто уважно, не поспішаючи і не поспішаючи вивчати новорічна пропозиція ресторану, відразу ж з'ясувати всі такі небезпечні й сумнівні моменти.
  Новорічна ніч 2018. Де краще провести. Ресторан. Бар. Будинки

  3.Витрати на таксі. Пам'ятайте, що до ресторану і назад потрібно буде на чому-то дістатися, а це додаткові витрати. При цьому мова йде про новорічному часу, отже, тарифи будуть значно збільшені, тому цей пункт витрат також обов'язково необхідно враховувати.
  4.Не можна брати дітей. Хоча з однієї сторони для деяких це може бути істотним плюсом, так як можна відпочити від дитячого крику і гамма і провести час тільки для себе. Якщо дитина, підліток, то багато ресторанів пропонують і для них певний комплекс розваг і заходів.
  5.Незнайоме оточення. Напевно, кожен погодиться, що сусіди по столику можуть бути як приємними і милими людьми, так і навпаки, що в другому випадку може доставити вам масу клопоту і проблем.
  6.Висока ціна. Погодьтеся, новорічний вечір в ресторані чи кафе, барі передбачає те, що за абсолютно все доведеться платити – за прикраси, святкове меню, обслуговування, розвага. При цьому варто відзначити, що в багатьох випадках ціна не занадто низька.

  Вивчивши уважно всі плюси і мінуси новорічної ночі у ресторані чи барі, кожен сам вирішує як провести і де зустріти це свято.
  загрузка...
  Новорічна ніч 2018. Де краще провести. Ресторан. Бар. Будинки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають