• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як прикрасити ялинку на Новий рік 2018. Прикраси

Новорічна ніч по праву вважається однієї із самих чарівних і магічних, але при цьому вимагає серйозної і дуже кропіткої підготовки. Напевно, кожен з нас, напередодні свята намагається створити в будинку справжню святкову атмосферу, свого роду чарівну й магічну казку. А що у нас є одним із найголовніших і важливих атрибутів свята? Звичайно ж, ялинка, яка є не просто прикрасою і декором, а саме вона повинна створювати атмосферу чарівництва і магії. Саме тому, як прикрасити ялинку на Новий рік 2018 є дуже важливим і цікавим питанням, так як сьогодні можна назвати і виділити безліч найрізноманітніших стилів і напрямків, кожен з яких унікальний і незрівнянний по-своєму.

Прикраси.


Перед тим як приступити до прикрашання новорічної ялинки слід пам'ятати, що вона обов'язково повинна поєднувати в собі прикраси, які будуть повністю відповідати всім запитам, смаків майбутнього господаря року, звичайно ж, якщо ви хочете залучити в свій дім щастя і удачу.
Як відомо, наступний рік пройде під владою Жовтої Земляний Собаки, тому прикраси краще всього вибрати таких відтінків, як жовтий, золотий, коричневий, оранжевий, поєднання золотого з червоним або зеленим.
В якості прикрас можна обов'язково придбати ялинкові іграшки, виконані у формі Собаки, різні статуетки для оформлення будинку, спеціальні листівки для прикраси ялинки. Якщо ви хочете зробити ялинку по-справжньому яскравою, видовищною і незвичною, то слід дотримуватися наступних варіантів оформлення.

Як прикрасити ялинку на Новий рік 2018. Прикраси

 • По-перше, верхівка на ялинку. Ще з давніх часів верхівку ялинки прийнято прикрашати великою зіркою. Саме цей символ є свого роду нагадуванням про диво народження Ісуса Христа. Хоча сьогодні актуальні і дуже цікаві наступні варіанти оформлення.
  1. Красива піку.

  2. Янголята.

  3. Великий червоний або золотий банд.

  4. Символ наступаючого року.

 • По-друге, мішура. Цей атрибут прикраси вважається найбільш строкатою і традиційної деталлю оформлення, без якої новорічна ялинка не так виглядає барвисто і яскраво. Сьогодні є великий і різноманітний вибір мішури, тобто самої різної колірної палітри і довжини, ширини, з додатковим фигурчатым оформленням або ж без нього. Але користуватися мішурою також слід правильно і вміло. Якщо ви хочете, щоб ваша ялинка виглядала красиво і нарядно, то декорування мішурою слід здійснювати тільки у трьох напрямах. Це по спіралі, по вертикалі і горизонталі. У цьому році найбільш актуальною буде мішура золотистого відтінку, яка обов'язково повинна гармоніювати з іншими елементами і прикрасами.

 • По-третє, новорічні іграшки. Оформляючи і прикрашаючи ялинку новорічними іграшками, слід обов'язково пам'ятати і про правильне поєднання колірної палітри. Самі ялинкові кулі краще всього вибирати у відповідності з загальним фоном кімнати, причому їх можна розбавити найрізноманітнішими фігурними іграшками. Наприклад, це може бути іграшка у вигляді собаки, сніжинки, подарунка, сніговика, ангела. Але й іграшки слід розташовувати в певній і суворої послідовності, для того щоб з боку виглядало більш ефектно і видовищно.
  1. Поздовжнє розташування.

  2. Кільцеве.

  3. Класичне.

 • По-четверте, гірлянда. Це один з найпривабливіших і зачаровують деталей прикраси ялинки. Сьогодні існує велика різноманітність гірлянд, але пам'ятайте, їх вибір залежить від того, які у вас іграшки, і від вашої задумки. Але не забувайте, що правильне розташування гірлянди також відіграє дуже важливу й значиму роль. Саме правильне – це щоб ліхтарики були розташовані по геометрії ялинки. Запитаєте чому? Все досить просто, так як це більшою мірою підкреслить її фігурну частина і чудово відіб'ється на загальному форматі.

 • Як прикрасити ялинку на Новий рік 2018. Прикраси

 • По-п'яте, прикраси своїми руками. Погодьтеся, саморобні іграшки теж є непоганим варіантом для прикраси, головне творчий підхід. Що можна запропонувати оригінального і незвичайного?
  1. Сніговики або ж новорічні персонажі, герої. Як правило, за основу їх приготування можна використовувати картон, фетру, гіпс, техніку валяння, в'язання.

  2. Сніжинки, які прийнято вирізати з паперу. Сьогодні існує велика різноманітність дуже цікавих і оригінальних схем та ідей. Причому сніжинки можна прикрасити блискітками, намистинками.

  3. Іграшки з шишок, які є дуже приємною і погодьтеся абсолютно незвичною річчю. Найголовніше до їх виготовлення підійти з великою фантазією. Причому в якості додаткових аксесуарів можна використовувати гарячий клей, банти, блискітки, бісер.


 • Як видно, прикрасити ялинку, щоб вона була ошатною і барвистою і при цьому повністю вписувалася в інтер'єр вашого приміщення – це не така вже й проста задача, але цілком вирішувана. При цьому в процесі оформлення можна використовувати абсолютно будь-які прикраси, головне подумки собі уявити формат вашої майбутньої ялинки.
  загрузка...
  Як прикрасити ялинку на Новий рік 2018. Прикраси
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають