• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Способи ворожіння на Старий Новий рік 2018. 13 січня на судженого

Чим славиться свято Старий новий рік? Звичайно ж, гарною нагодою зібратися і зустрітися зі своїми друзями, рідними і близькими, і разом ще раз повеселитися. Але і це ще не все для багатьох це свято. Це чудова можливість знайти відповіді на багато свої питання і злегка прочинити двері в майбутнє. Адже саме на Старий нової рік прийнято ворожити, і ця традиція придумана не нами, а багато століть і століть тому. На сьогоднішній день способи ворожіння на Старий Новий рік 2018 радують своєю різноманітністю, серед якого кожен зможе підібрати щось підходяще для себе. Давайте і ми познайомимося з деякими, найбільш популярними формами ворожіння, якими можуть скористатися однаково дівчата і юнаки.

Ворожіння 13 січня на судженого і долю.


Але, перш ніж приступити до самого ворожіння, необхідно правильно вибрати місце, якщо, звичайно ж, ви хочете отримати достовірну та правдиву інформацію. Ще з давніх часів для ворожіння намагалися вибирати самі нечисті місця, адже справа це теж не з найчистіших, незважаючи на щирі помисли. Іншими словами, багато йшли ворожити в хлів, сарай, на горище, в покинутий будинок, а самі сміливі й відважні навіть вирушали на кладовище.
Приступаючи до ворожіння, також рекомендується зняти натільний хрестик, а з самої кімнати або приміщення де ви збираєтеся гадати необхідно прибрати всі предмети і речі, які пов'язані з церквою.
Тепер можна сміливо, нічого не побоюючись приступати до ворожіння. Отже, що ж вибрати?

Способи ворожіння на Старий Новий рік 2018. 13 січня на судженого

 • По-перше, побачити судженого в дзеркалі. Це одне з найпопулярніших ворожінь на протязі багатьох років і століть, причому багато хто вважає цей ритуал досить складним і навіть небезпечним. Саме ворожіння проводиться в повній темряві і на самоті, в приміщенні не повинно бути нікого з сторонніх. Перед цим ворожінням обов'язково знімається хрестики, ланцюжки і пояс, слід також розпустити волосся і взяти два дзеркала, свічки. Одне дзеркало повинно бути трохи більше іншого. Маємо дзеркала таким чином, щоб вони відображали один на одного, з боків ставимо свічки. В результаті у вас повинен вийти свого роду довгий коридор, в який повинна наполегливо і уважно вдивлятися дівчина, щоб побачити свого судженого. Як тільки він з'явиться і ви його розглянули, слід відразу ж крикнути «Чур мене», тоді образ піде знову у задзеркаллі. Якщо ж цього не зробити, то висока ймовірність та можливість того, що вас суджений так і залишиться в цьому дзеркальному світі.

 • По-друге, хто раніше вийде заміж. Це ворожіння підійде для великої компанії. Для цього буде потрібно кілька відрізків нитки однакової довжини за кількістю учасників ворожіння, тобто у кожного повинна бути своя нитка. Нитки одночасно підпалюють і той, у кого вона швидше згорить, то швидше і вийде заміж або одружується. Але, якщо нитка раптом потухаем на середині шляху, то це дуже поганий знак, який означає, що дівчина ніколи не зможе вийти заміж.

 • По-третє, ворожіння перед сном. Суть його полягає в тому, що всі відповіді на свої запитання дівчина чи юнак зможуть знайти і побачити в своєму сні. Але, щоб це відбулося, необхідно правильно грамотно підготуватися і підійти до цього ритуалу. Якщо ви хочете побачити свою другу половинку, то перед сном слід з'їсти якомога більше солоних огірків і пістаратися не пити до самого ранку, щоб під час сну до вас прийшов ваш суджений і напоїв вас водою. Є ще один варіант, але для нього необхідно з прутиків з віника зробити невеликий місток. Цей місток обов'язково лягає під подушку.

 • По-четверте, ворожіння на папірцях для дівчат. Незаміжні дівчата в ніч з 13 на 14 січня можуть поворожити на ім'я свого обранця. Для цього необхідно заздалегідь підготувати кілька маленьких папірців і на кожному з них написати чоловіче ім'я. Перед тим як лягти спати. Ці папірці слід гарненько перемішати і покласти під подушку. Вранці, насамперед необхідно дістати першу-ліпшу папірець і прочитати ім'я свого судженого. Варто зазначити, що у ворожінні можна використовувати як знайомі, так і незнайомі імена.

 • Способи ворожіння на Старий Новий рік 2018. 13 січня на судженого

 • По-п'яте, ворожіння на коханого з квасолею. У миску насипається квасолю, вона повинна бути заповнена до країв. Після перебираємо кожну квасолинку і перекладаємо її в порожню миску, при цьому слід обов'язково задати питання. Приміром, вийду заміж не вийду, сподобаюся хлопцеві – не сподобаюся. Причому, на якому питанні закінчиться питання, той і стане відповіддю на ваше запитання.

 • По-шосте, ворожіння на ім'я судженого. Є ще один досить цікавий і незвичайний спосіб, як можна дізнатися ім'я свого судженого. Для цього необхідно вийти на вулицю опівночі і у першого перехожого, звичайно ж, чоловічої статі запитати його ім'я. Імена так і зватимуть вашого обранця.


 • В даний час існує велика кількість різноманітних способів гадання, які не просто дадуть відповідь на питання, але і дозволяти дізнатися багато цікавого, а вам залишиться лише чекати – правда це чи ні. Але незважаючи ні на що, до самого процесу ворожіння завжди необхідно підходити з усією відповідальністю і серйозністю.
  загрузка...
  Способи ворожіння на Старий Новий рік 2018. 13 січня на судженого
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають