• 15:40 – Як нарядити ялинку на Новий рік 2018: ідеї ефектного декору 
  • 20:58 – Весільний гороскоп 2018 для всіх знаків зодіаку 
  • 20:41 – Модні весільні сукні 2018 
  • 19:28 – Як загадати бажання на Новий рік Собаки 2018 щоб воно збулося? 

Лист Діду Морозу 2018

Усі діти вірять у казку і чари, і кожна дитина сподівається, що якщо напише листа поштою України Діду Морозу в 2018 році, то його бажання неодмінно здійсниться. Напередодні Нового року будинки прикрашаються ялинками, вулиці ліхтариками, на деревах лежить сніжок, і це значить, що настав час чудес! Писати чарівного дідуся те, про що мрієш – заняття хвилююче і надзвичайно цікаве, крім того – корисне для самої дитини, адже він вчиться правильно формулювати свої думки. Як правильно написати лист? Куди його відправляти? Прочитає Дід Мороз ваше послання? Чи варто чекати від нього відповіді? На ці та інші питання ми і спробуємо відповісти.

Про що писати в листі Діду Морозу

Звичайно, в цьому процесі повинні брати участь і батьки, щоб пояснити дитині, як правильно слід писати листи новорічного чарівникові. Не слід починати зі слів «я хочу» та «подаруй мені», це неввічливо. Спочатку слід привітатися, сказати, як звуть і скільки років виповнилося, і обов'язково привітати дідуся Мороза з наступаючим Новим роком. Потім розповісти, як ідуть справи в садку чи школі, про свої інтереси і друзів, перемоги і невдачі. Важливо враховувати той факт, що Дід Мороз дуже любить слухняних дітей і з задоволенням виконує їх бажання. І якщо малюк побешкетував, він повинен за це вибачитися. Також можна написати про своїх мріях і надіях – головне, щоб тон листа був ввічливим. І тільки після цього просити подарунок від Діда Мороза 2018 поштою України. Тати й мами обов'язково повинні пояснити дитині, що добрий чарівник не любить, коли діти жадні, тому просити у нього, наприклад, дорогий смартфон не варто. Найкращий варіант – це написати список того, чого б вам хотілося отримати в подарунок, та надати казкового дідуся самому вирішувати, що він покладе під ялинку. В кінці листи слід попрощатися і передати привіт Снігуроньці.

Як красиво оформити лист чарівникові

Новий рік – свято яскравий і барвистий, тому просто написати текст на білому папері і вкласти його в такий же білий конверт недостатньо. Та й дитині буде цікавіше намалювати дідусеві Морозу малюнок або розфарбувати листочок різнобарвними візерунками. Лист має бути оформлено барвисто, щоб відповідати прийдешнього свята. Казковий дідусь дуже любить, коли діти надсилають йому свої малюнки, тому тут дитина може проявити всю свою фантазію. Сам лист потрібно вкласти в яскравий конверт, оформлений у новорічній тематиці, щоб добрий чарівник відразу звернув увагу на таке красиве послання і захотів подарувати малюка найкращими іграшками. Якщо проявити терпіння і старання – лист вийде чудове!

Як і куди відсилати лист Діду Морозу

Після того, як лист буде готове і запечатано в конверт, його слід відправити. Як це зробити? Щоб зберегти казку, можна залишити лист під ялинкою, щоб його забрали ельфи і доставили чарівникові. А можна відразу кинути в спеціальний ящик, призначений тільки для листів Діду Морозу (їх зараз часто встановлюють у школах та садочках). Але, звичайно ж, не забути написати на конверті адресу. Казковий дідусь живе в засніженому місті під назвою Київ, тому лист слід відправляти туди. Адреса вказувати такий: Київська область, Київ, Дідові Морозу. Не сумнівайтеся, лист обов'язково прийде за призначенням! Є ще варіант: відправити послання електронною поштою. Сьогодні багато дітей люблять щось робити на комп'ютері, в тому числі і малювати, тому якщо дитина хоче оформити саме електронний лист, то його можна відправити на поштову скриньку чарівника: info@pochta-dm.uа .

Читає чарівник листа, і чекати на відповідь

Будьте впевнені в тому, що дідусь Мороз читає всі-всі листи, які йому приходять, і обов'язково на все відповідає! Звичайно, послань йому приходить дуже багато, і він просто не встигає на всі їхні відповісти, тому йому допомагають його чарівні помічники. Іноді самим слухняним діткам чарівник навіть надсилає гостинці. Щоб встигнути отримати відповідь від казкового дідуся, необхідно встигнути відправити лист діду Морозу в 2018 році поштою України за місяць до Нового року. Адже кожен рік дідусь отримує тисячі листів, тому про відправлення свого послання необхідно подбати заздалегідь.

Шаблон листи дідусеві Морозу

Лист Діду Морозу 2018

Візьміть на озброєння цей шаблон, з ним вам буде легше скласти лист.

• Привітайтеся і представтеся, назвіть свій вік.

• Розкажіть про свою родину, друзів, домашніх вихованців.

• Повідайте про добрі вчинки і вибачтеся за погані.

• Вкажіть бажані подарунки, розкажіть про мрії.

• Не забудьте попрощатися і передати привіт Снігуроньці.

• Для повної переконливості батьки можуть написати відповідь від імені Діда Мороза.

Приклади листів казкового чарівника

Трапляється, що не тільки діти, але й батьки спочатку губляться, не знаючи, про що писати діду Морозу. Давайте розглянемо приклади трьох листів дітей різного віку, які допоможуть їм зорієнтуватися і зрозуміти, яким має бути лист.
    • Здрастуй, Дідусь Мороз! Мене звуть Иришка, мені три рочки, а мою маму звуть Олена Вікторівна. А ще у нас є тато і бабуся Зіна. Я ходжу в дитячий садок, я дуже люблю в нього ходити, бо там весело. Сьогодні вихователька мене похвалила за те, що я прибрала іграшки. Дорогий дідусь Мороз, подаруй мені, будь ласка, м'яку іграшку, зайчика або ведмедика, я буду з ним спати. До побачення, дідусю, я тебе люблю!
    • Дорогий дідусь Мороз, здрастуй! Мене звати Єгор, мені вже цілих шість років. Я скоро піду в школу, а поки ще ходжу в дитячий садок. У мене є тато, мама і сестричка Поліна. Всі кажуть, що я хороший і слухняний хлопчик, у мене багато друзів. Я вже вмію читати і люблю грати в машинки. Улюбленою мій дідусь Мороз! Я дуже хочу в подарунок іграшковий вертоліт на батарейках. До побачення, передавай привіт Снігуроньку!

• Здрастуй, дорогий дідусь Мороз! Мене звуть Настя, мені дев'ять років, я вчуся в третьому класі. Мою вчительку звати Єлизавета Петрівна, вона дуже хороша. Я намагаюся добре себе вести, але іноді я проказничаю і потім вибачаюся за це. Більше всього на світі я люблю свою маму і тата. Дідусь Мороз, будь ласка, зроби так, щоб вони подарували мені братика або сестричку! Я буду дуже чекати, до побачення!
    Чимало дитячих листів чіпають до глибини душі – тому, що в них немає прохань про матеріальні подарунки. Багато дітлахи вірять, що добрий казковий дідусь Мороз зможе зробити так, щоб мама не хворіла, щоб тато повернувся додому, щоб не було війни А, як відомо, якщо щире бажання – воно обов'язково збудеться!
    загрузка...
    Лист Діду Морозу 2018
    • Коментують
    • Сьогодні
    • Читають