• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Виріб із кольорового паперу Дід Мороз на Новий рік 2018 поетапно. Майстер-клас з фото

У багатьох сім'ях доброю традицією і звичаєм є спільна підготовка до свята, яка включає в себе також і виготовлення різних новорічних виробів і прикрас. Однією з таких іграшок, яка дуже сподобається кожній дитині, є, звичайно ж, Дід Мороз. Адже саме без нього просто неможливо собі уявити новорічне свято, чарівну зимову казку. Виріб із кольорового паперу дід Мороз на Новий рік 2018 поетапно допоможе кожному підібрати щось оригінальне і незвичайне, причому зробити це без будь-яких проблем і труднощів. Саме зараз ми познайомимося з докладним описом деяких моделей таких новорічних аксесуарів, які вам обов'язково сподобаються і допоможуть створити саме цей передсвятковий настрій.

Майстер-клас з фото.


Одним з цікавих моделей Діда Мороза є іграшка, виконана в стилі орігамі, який сьогодні актуальний і затребуваний як ніколи.
Для виготовлення такої іграшки слід мати під рукою такий набір інструментів і матеріалів. Це аркуші паперу формату А4: синього кольору – 14 шт, білого – 13 шт, рожевий колір – 1 аркуш. Тепер приступаємо до роботи.

 • По-перше, кожен аркуш попередньо необхідно розділити на 16 однакових прямокутників, з яких надалі ми й будемо робити модулі.

 • По-друге, згинаємо прямокутний аркуш уздовж навпіл. За допомогою ще однієї лінії згину намічаємо середину.

 • Виріб із кольорового паперу Дід Мороз на Новий рік 2018 поетапно. Майстер-клас з фото
 • По-третє, обережно загинаємо краю складеного вздовж прямокутника до середини. Далі, перевертаємо деталь і загинаємо нижні краї вгору.

 • По-четверте, не поспішаючи складаємо куточки, намагаючись їх обережно перегинати через великий трикутник, а потім підгинаємо ці куточки всередину. Утворилася фігурку також складаємо навпіл, в результаті чого у нас і вийшов потрібний модуль. На підставі цієї техніки здійснюємо таку роботу з іншими листами.

 • По-п'яте, збираємо саморобку. Тут слід бути гранично уважним і обережним, так як технологія дійсно вимагає точності й ретельності. Отже, беремо 5 білих модулів і робимо з нях ряд таким чином, щоб модуль верхнього ряду розташовувався меншою стороною вгору. Після збираємо ланцюжок з 3 рядів модулів білого кольору. Пам'ятайте, кожен ряд обов'язково включає в себе по 25 модулів.

 • По-шосте, замикаємо ланцюжок в кільце і обережно перевертаємо. Тепер виконуємо 3 ряди з модулів синього кольору, з сьомого ряду починаємо робити бороду, тому вставляємо 2 білих модуля меншою стороною назовні. А от інші сині модулі вставляємо як зазвичай.

 • По-сьоме, у 8 ряду закріплюємо 3 модуля білого відтінку довгою стороною, інші модулі всі сині. Пам'ятайте, що далі з кожним наступним рядом додаємо по одному білому модулю з кожної сторони бороди.

 • В-восьмих, 11 рядку додаємо 1 червоний модуль в середину бороди, тобто приступаємо до виготовлення рота. Наступний 12 ряд складається тільки з білих модулів, які одягаємо на модулі синього кольору меншою стороною назовні, на модулі білого кольору, тобто бороду – довгою стороною, як робили раніше. У 13 ряду навпроти червоного модуля одягаємо білий довгою стороною назовні, а з 2 модуля рожевого кольору, навпаки, меншою стороною.

 • В-дев'ятих, 14 ряду використовуємо і одягаємо 6 модулів рожевого кольору меншою стороною, а самі модулі білого кольору одягаємо у звичному, незмінному режимі. Тепер приступаємо до 15 ряду, у якому одягаємо 17 модулів білого кольору і 8 рожевих. У 16 і 17 ряду надягаємо всі білі модулі меншою стороною назовні, для освіти шапки.

 • По-десяте, завершальний 18 ряд, який буде складатися, і включати сині модулі меншою стороною назовні. Що стосується рук, то їх збираємо з 3 білих і 5 синіх модулів. Далі приклеюємо заздалегідь підготовлені оченята і вставляємо носик.


 • Дід Мороз в стилі орігамі готовий. Якщо вам вдалося освоїти техніку виконання цієї іграшки, то не варто зупинятися на досягнутому, адже така модель дійсно виглядає незвично і оригінально, а всі ваші гості будуть вам заздрити.

  Майстер-клас Дід Мороз з кольорових смужок.


  Ще однією досить цікавою моделлю, яка дуже сподобатися вашій дитині стане дід Мороз з кольорових смужок. Для цієї конструкції знадобиться кольоровий папір, білий гофрований картон, ножиці і клей. Тепер приступаємо до роботи.

  Виріб із кольорового паперу Дід Мороз на Новий рік 2018 поетапно. Майстер-клас з фото


  1.Беремо червоний аркуш паперу і вирізаємо 6 смужок розмірами 1 см на 15 см та 6 смужок іншого розміру – 1 на 10 див.
  2.Вирізані смужки склеюємо в колечка.
  3.З 6 великих кілець збираємо кулька, скрепливая і, фіксуючи за допомогою клею у верхній і нижній частині.
  4.З маленьких кілець за такою ж аналогічною схемою збираємо кульки меншого розміру. В результаті вийшло голова і тулуб.
  5.Беремо рожевий і помаранчевий аркуш паперу, з яких вирізаємо маленький гурток для особи. Також вирізаємо вуса, бороду, шапку з гофрованого картону. Після за допомогою всіх вирізаних деталей оформляємо особа. Ніс приклеюємо до маленького кульки, які потім приєднуємо до тулуба.
  6.З картону вирізаємо рукавиці і валянки, які також фіксуємо до виробі.

  Символ найголовнішого свята, тобто Нового року готовий. Як бачите, вам не довелося занадто багато витрачати часу і сил, але зате така саморобка обов'язково сподобається вашій дитині.
  загрузка...
  Виріб із кольорового паперу Дід Мороз на Новий рік 2018 поетапно. Майстер-клас з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають