• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно

Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікноЩо таке трафарети? Навіщо вони потрібні? Як і коли робити? Які бувають види трафаретів? Ці і багато інші питання ми вже готові обговорити з вами.
Трафарет – це, грубо кажучи, папірець у формі чогось. Це можуть бути сніжинки (що взимку найактуальніше), сніговики, Дід Морози, сани з оленями, пряники, солодкі подарунки та інше. Але це якщо стосуватися тільки новорічної сфери. А взагалі, це може бути все на світі – цифри, знаки, символи, тварини, люди, їжа та інші зображення.
Для чого вирізати трафарети? Найчастіше їх роблять для декору. Прикрашають ними вікна або меблі. На меблі клеять, а ось на вікнах можуть залишати і просто контури. Для цього купується спеціальний аерозоль/аерозоль для трафаретів. Ви прикладаєте трафарет до скла і задуваете те, що вам потрібно.
На цій сторінці ви знайдете гарні трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно . Даний трафарети ви зможете скачати, роздрукувати і вирізати собі на вікно. Для того, щоб скачати натисніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Зберегти як».

Види трафаретів 2018.


Ну, звичайно ж, це одноразові та багаторазові трафарети, які, відповідно, можуть бути використані один раз, або багато разів. Виготовляються вони абсолютно з різних матеріалів. Але все ж, якщо у вас від природи є акуратність, то одноразовий трафарет зможе прослужити вам трохи довше.
Також бувають жорсткі трафарети. Але це до нас сьогодні не ставиться. Ними наносять декоративну штукатурку. Гнучким наносять фарбу на нерівні поверхні. Ну і нарешті, клейової трафарет – це той, на якому є шар клею і вони можуть бути багаторазовими, або навпаки – одноразовими.
Крім цього трафарети можуть бути призначені для різних сфер – дизайн, виробництво, кулінарія і так далі.

Як правильно вирізати трафарети на вікна 2018?


Як правильно вирізати трафарети на вікна на Новий рік 2018? У цій справі найголовніше – ваша акуратність. Саме вона стане в нагоді вам для вирізання тієї чи іншої картинки на вікно.
Але для того, що вирізати картинку, вам необхідно спочатку отримати її. Якщо ви добре малюєте, це відмінно, так як ви зможете намалювати саме те, що задумався. Робіть це акуратно, чітко промальовував контури, щоб далі за ним можна було вирізати картинку.
Якщо ж ви не малюєте, вам просто потрібно знайти бажане зображення в інтернеті. Як відомо, інтернет сповнений ними, як і з багатьма іншими речами. Тому, швидше за все, ви знайдете те, що шукали.
Наступним пунктом, якщо ви вибрали картинку в інтернеті, друк. Для цього потрібен принтер. Якщо у вас його немає, ви можете звернутися в фотоательє або ж у фірму, яка здійснює подібні послуги. Якщо ваше зображення занадто велике, то необхідно розділити друк на кілька частин. Ну, тобто, надрукувати всю картинку сегментами. Наприклад, вам потрібен великий сніговик на двері шафи. Розділіть його на сегменти і друкуйте частинами – спочатку частина голови, потім нижню частину голови, частина другого кулі (частина тулуба) і можливо навіть частину руки сніговика. Загалом, суть ви зрозуміли. Таким чином, ви надрукуєте все сніговика частинами. Поділити майбутній трафарет вам потрібно буде самостійно, так як навряд чи офісні працівники будуть цим займатися. Розділивши малюнок, можна сміливо відправлятися в офіс. Не забудьте тільки скинути все на диск, а краще флешку. Дисками вже мало хто користується в наш час.
Далі можна клеїти на шафу або якщо ви задумали задути контур аерозолем, можете приступати. Якщо ви вважаєте, що ви досить акуратні, то скористайтеся канцелярським ножем. Дітям в руки такий ніж краще не давати.

Як прикрасити вікна на Новий рік Собаки 2018?


Прикраса будинку до новорічних свят – щось особливе. Це завжди займає години часу, а буває, розтягується навіть на кілька днів. Адже потрібно вибрати, що саме ви прикрасите свій будинок або квартиру в цей раз. Мало того, що потрібно прикрасити будинок, необхідно ще догодити господареві майбутнього року. На цей раз нас чекає вірна, спокійна і віддана собака. 2018 рік – рік жовтого земляного Собаки. Жовтий – означає, що Собаці подобається жовтий колір. Крім жовтого, в будинку може бути зелений колір або золотий, а також їх відтінки.
Яскраві, блискучі елементи декору неодмінно порадують жовтого, чотириногого друга. Ви можете взяти золоті, жовті і зелені дощики, розкласти їх на тумби, повісити на дверні ручки, обмотати люстру (якщо воно дозволяє). Можна зробити саморобні віночки з новорічними іграшками і навіть зробити іграшки самостійно.
Але головною нашою темою залишаються трафарети. Як прикрасити будинок?

Якщо ви вирішили використовувати трафарети в якості декору, то не обходитесь без господаря майбутнього року. Обов'язково виберіть або намалюйте картинку із зображенням собаки. Можете вибрати багато різних видів, розмірів і форм, буде тільки краще. Також можна прикрасити будинок стандартними картинками – ялинки, сніжинки, олені, сани і так далі. Можна навіть змайструвати картонний будиночок, розкласти навколо вату в якості снігу, посипати золоті блискітки.
Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
Як прикрасити вікна на Новий рік Собаки 2018?
Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
Картинки
Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
Як прикрасити вікна на Новий рік Собаки 2018?
Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
Картинки

Історія трафарету.


Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
Картинки: Трафарети на Новий рік 2018 для вирізання на вікно
Навряд чи ви хоча б раз замислювалися про те, хто, коли і де придумав трафарет. А головне, навіщо? Але заради інтересу ми дізналися для вас історію цієї давньої речі.
Всі знають, що малюнки виникли ще тоді, коли люди жили в печерах. Вони малювали на стінах, а вчені досі розкривають їх значення. Мало того, такі малюнки все ще знаходять.
Напевно, дивно, але перші наприклад малюнків за допомогою трафаретів були виявлені саме в печері. Це було на території сьогоднішньої Франції та Італії. На стінах скелі були зображені сцени полювання.
В країні Ра (тобто, Єгипті) також знаходили малюнки, але тут вже не в печерах, а на стінах гробниць. Таким чином, древні єгиптяни прикрашали гробниці, які виготовлялися для мумій. Такі гробниці робилися для саркофагів, знатних осіб, а також для фараонів.
В XIII столітті до н.е. була гостра нестача майстрів, які могли б розписувати стіни будівель. Такі майстерні художники виконували свою роботу ретельно і довго, та й коштували чимало.
Щоб прискорити роботу, було прийнято рішення створити трафарети всіх потрібних малюнків, а вже з їх допомогою будь-яка людина міг впоратися з таким завданням.
Художник тонкими голочками на стіні накалывал потрібний контур малюнка, потім втирав в утворені дірочки натертий чорний вугілля. Далі до роботі приступав каменотес, що поглиблював малюнок по контуру. Останній штрих був за нанесенням спеціальної штукатурки і фарби — і робота готова. Такий метод перенесення малюнка називається «припорох».
Трафарети були популярні і в Китаї, потім у Японії, а звідти перейшли до нас і в Європу. Копіювали в основному зображення Будди, де на листівках його окаймлял текст молитов. З появою паперу технологія була покращена японцями, а потім вже європейцями. З тих пір цим користуємося і ми.
Тисячолітня історія трафаретів створює ще один привід використовувати їх під Новий рік: це відмінний спосіб дотримуватися давні традиції і пробувати те, що колись створили наші далекі предки. Так сказати, доторкнутися до історії.

Традиції різних країн.


Що ви знаєте про те, як прикрашають будинку до Нового року в різних країнах світу? У кожній країні свої примхи, як йдеться. У всіх інші традиції, нехай навіть сімейні, не національний. Але і тут усі народи гарненько відрізняються отдруг одного.
У країнах Скандинавії, як, наприклад, у Фінляндії, дуже популярно вішати химмель. Що це таке, вірно? Саме це питання ви собі піставили? Будьте готові дивуватися, тому що це солом'яний люстра. Він принесе хороший врожай наступного року, якщо повісити його прямо над столом. І не повірите, але ця люстра висить у них досить довго. Думаєте, місяць? Помиляєтесь. До самого літа! Тобто, по суті, п'ять повних місяців. Це як ялинки у наших людей. Багато лінуються викинути хвойного одного і роблять це тільки ближче до жарким часи. Тільки от скандинави роблять це навмисне. У скандинавських країнах серед традицій є не тільки ця люстра. Всі прикраси до свята також виготовляються з соломи. Вони роблять з неї навіть сніжинки на вікна. Найчастіше заняття для молодих хлопців і дівчат. Для них це зайвий привід добре провести час J.
Норвежці дуже поважають козла як тварина. Тому на святковому столі у кровного норвежця ви завжди побачите овес, а точніше його колоски, які підготовлені спеціально для рогатої, як частування.
Англія/Великобританія – кому як подобається. Головними героями свята є квіти. Які? В першу чергу це омела біла – рослина схоже на кущик і дає білі ягідки. Квітка означає гостинність і родючість, а ось у римлян це символ миру. Також це може бути гостролист. Звучить, напевно, дуже «несподівано», але грубо кажучи, це рослина з гострими листочками. Дає ягідки червоного кольору і дуже гармонійно виглядає як елемент декору або випічки (можливо, стане в нагоді). В сім'ю гостролист принесе достаток у наступні 365 днів. Ну і наостанок англійці вибрали плющ, з яким, напевно, ви знайомі, адже він відмінно прижився і в наших краях. Він символ безсмертя, що не може не радувати.
В Європі свята пройдуть без гостролиста, як і у Великобританії. Але це не єдина частина великого свята. Особливе місце в будинку займає і пуансеттія. Ви колись бачили рослина в горщику, у якого зелене листя і величезні червоні квіти? Пелюстки якого, до речі, дуже нагадують звичайні листя квітки. Тому, здається, що квітка складається тільки з листя двох кольорів. Ситуацію рятує лише серединка квітки, яка, власне, і видає його квіткою J.
В Єгипті ця квітка також підносять і в якості подарунка на Новий рік. Вважається, що він дарує віру і надію на краще. А прикрашають їм не тільки будинок, але й робочі місця, офіси. Вічнозелені, блискучі листя і яскраві червоні ягоди роблять це рослина дуже красивим і стильним елементом декору.
Що роблять у Франції? У Франції, що здасться дивним для наших людей, ніколи не ставлять ялинку. Замість цього, вішають над дверима гілку омели. Вона принесе удачу в майбутньому році всім жителям будинку. Будинок мсьє прикрашають різними квітами, букетами. Макет народження Христа використовують як головна прикраса.
Італійці, мабуть, є самими затятими шанувальниками святкового декорування. На Новий рік вони вішають на двері вінки, розставляють свічки (які прикрашають красивими і яскравими бантами/ягодами/хвойними гілочками). На вулиці у них посаджені ялинки у великих горщиках, які вони теж забувають прикрасити, а тротуари простелені червоними доріжками. Ось це свято, правда?
Всі вже, напевно, чули про американських змаганнях. Хто яскравіше і дорожче прикрасить – той і крутіше. Вінки на дверях, море ліхтариків та вогників на вікнах. Бачили вже таке? А цілий музей перед будинком з фігурок Санта Клауса, діви Марії, Ісуса Христа? Теж бачили? Спробуйте і ви зробити традиційний, американський вінок з хвойних гілочок, обтягнутий золотими і червоними стрічками. Буде ой як атмосферно!
В Індії прикраси, мабуть, найбільш особливі. Ну, по-перше, варто врахувати, що прикрашають вони ніяк не хвойні дерева, а дерева манго і бананове. В якості декору індійці використовують листя манго, і вже відому нам пуансеттію. Також вони виготовляють масляні глиняні лампи, які вішають на стіни і розташовують на дахах будинків з умовою, що ті досить плоскі.
Що люблять китайці в новорічні свята? Звичайно ж, їх не можна уявити без паперових ліхтариків самих різних кольорів. У них розташовані палаючі свічки. Саме ці ліхтарі є головною прикрасою народу Китаю. Дерева, які називають «Деревами Світла» або просто «Світяться деревами» прикрашають різними квітами і гірляндами. Напевно, все тому, що без гірлянд не можна. Навіть в Китаї люди це розуміють J.
Чічілакі прикрашає грузинські будинки замість ялинки. Це не зовсім дерево, але його так називають. Це горіховий прут, який нарізаний тонкою-тонкою стружкою і прикрашений фруктами і солодощами. Поїдьте в Грузію, щоб хоча б разу побачити грузинську ялинку своїми очима.
Чотири свічки у вінку, який зазвичай ставлять на стіл. Як думаєте, звідки родом така традиція? Німеччина. Саме ця країна подарувала нам таку чудову ідею для декору будинку. У першу неділю Адвенту німці запалюють першу свічку. Через тиждень горить вже друга, а через два і третя. До Різдва горять вже всі чотири свічки і німці в повній готовності очікують свята. Вінки без свічок вже вішають на стіни, вікна і двері. Вінок вважається оберегом родини, який в обов'язковому порядку принесе достаток і благополуччя. Кругла форма символізує завершення старого року і певного етапу життя. Підвіконня у німців завжди прикрашені живими вогнями. Якщо будете в кінці грудня в Німеччині, обов'язково загляньте в район приватних секторів в час, коли за вікном вже темно. Це захоплююче видовище.
До речі, підготовка трафаретів – дуже гарне заняття для проведення часу з дітьми. Це об'єднує сім'ю і несе в собі багато корисного для малюків: розвиває в них акуратність, посидючість, уважність, моторику пальців, вчить зосереджувати і не боятися просити допомоги у дорослих, більш досвідчених членів сім'ї. Головне, давати дитині право вибору і роботу. Довіряйте його вибору, але допоможіть йому трохи, йому буде приємно працювати в компанії з вами. Він буде розуміти, що він теж важливий і потрібний. Він побачить і зрозуміє, що ви його цінуєте і любите проводити з ним час. Після спільної роботи, обов'язково похваліть свого малюка. У підсумку, трафарети на Новий рік 2018 які виконав дитина, обов'язково потрібно повісити або приклеїти на видне місце, щоб малюк розумів свою важливість для сім'ї. Це зміцнить стосунки між усіма членами сім'ї, а також дасть поштовх до творчого розвитку дитини.
У статті ми розповів вам про види, типи трафаретів, способи їх виготовлення, підготовки і втілення в реальність своїх ідей. Сподіваємося, ви почерпнули для себе те, за чим, власне, і прийшли. Ми також розповіли про те, як прикрашають свої будинки різні країни світу. Всі ці способи незвичайні для наших людей, можливо, для когось вони здадуться навіть занадто дивними. Як, наприклад, прикраси країн Скандинавії. Але можливо, спробувавши деякі з цих способів, ви принесете в свій будинок щось нове, щось незвичайне і оригінальне. Ну а щоб порадувати господаря власника майбутнього року – жовту земляну Собаку, обов'язково використовуйте елементи декору в її вигляді. Нехай це будуть трафарети, статуетки, дитячі малюнки або навіть м'які іграшки у вигляді Собаки. Господар 2018 року обов'язково це оцінить по достоїнству і принесе щастя, радості і благополуччя у ваш будинок!

Картинки для вирізання на вікно на Новий рік Собаки 2018.


Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
Картинки: Трафарети на Новий рік 2018
Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
Картинки: Трафарети на Новий рік 2018
Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
Картинки: Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно: роздрукувати
Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
Картинки: Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно: роздрукувати
Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
Картинки: Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно: роздрукувати
Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
Трафарети на Новий рік Собаки 2018
Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
Новий рік Собаки 2018
Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно: роздрукувати
Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
Трафарети на Новий рік 2018

загрузка...
Трафарети на Новий рік Собаки 2018 для вирізання на вікно
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають