• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

2018 рік кого

Згідно зі східним гороскопом, 2018 рік пройде під знаком Жовтої Земляної Собаки. За прогнозами астрологів, цей рік буде досить спокійним, без сильних потрясінь та негараздів. У цей період вщухнуть багато конфліктів і закінчаться кризи, адже знак Собаки символізує дружбу і мир. Однак для зміцнення дипломатичних зв'язків країнам доведеться потрудитися і проявити свої кращі сторони.
2018 рік кого

Рік Собаки сприятливий для створення сім'ї, початку романтичних відносин і народження дітей. У цей період спроби знайти свою другу половинку увінчаються успіхом у тих, хто зуміє приборкати ревнощі, гордовитість і виявити доброту, турботу і ніжність. Особливо вдалою в цьому плані буде друга половина 2018 року.

Також майбутній період відмінно підходить для просування по кар'єрних сходах і розвитку власного бізнесу. Шанс досягти професійного успіху з'явиться у всіх знаків зодіаку, проте скористатися ним зможуть тільки ті, хто не боїться брати на себе відповідальність, проявляє завзятість і працьовитість.

2018 рік сприятливий для того, щоб попросити вибачення у тих, кому були заподіяні образи, а також пробачити оточуючих за їх непривабливі вчинки. Навесні і на початку літа у тих, хто втратив свою любов, з'явиться шанс повернути її, головне – бути активним. При цьому не виключені випробування і непрості моменти, проте мужність і завзятість допоможуть їх подолати.

Рік Собаки буде продуктивним і для здоров'я. Про стан свого організму необхідно особливо подбати Водоліям, Скорпіонам і Близнюкам. Цей рік чудово підходить для позбавлення від шкідливих звичок і початок здорового способу життя.

Рік Жовтої Земляної Собаки буде спокійнішим, ніж попередній і дасть можливість кожному знаку зодіаку налагодити гармонію зі світом, оточуючими людьми і собою. У цей період важливо прислухатися до себе, боротися зі своїми негативними сторонами і не робити необдуманих вчинків.
загрузка...
2018 рік кого
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають