• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

2018 рік якої тварини за східним календарем, колір і стихія

Конфуцій говорив: «Для того щоб передбачити майбутнє, потрібно уважно вивчити минуле». Можливість слідувати східним календарем і дає нам такий шанс – заздалегідь бути готовими до того, що нам готує наступний рік. Знаючи, роком якої тварини буде 2018 ми зможемо правильно його зустріти, піставити на стіл ті частування, які за смаком тотему року, прикрасити будинок, щоб він обдарував нас доступом до досягнення нових вершин у кар'єрі, любові та здоров'я.Що рік Собаки нам готує


2018 рік якої тварини за східним календарем, колір і стихія


Якщо вірити китайським (східним) календар, то 2018 (Земляний Собаки) рік буде більш ніж прихильний для людини, адже його тотемом стане Собака. Рік якого ще тварини може бути більш дружелюбним для нас? Саме собака став багато століть тому нашим кращим помічником на полюванні, в охороні нашого житла і в багатьох інших аспектах життя. Це ж підтверджують і попередні віхи «правління» собаки. Ось лише кілька прикладів, які вплинули на розвиток світу в цілому:1910 рік

Різкий стрибок зростання світової економіки (22%)


1948 рік

Активне відновлення Європи після ВВВ1970 рік

Початок випуску автомобілів ВАЗ та авіалайнерів Boeing 747
Символ 2018 року – це уважне, піступливий і покірна тварина, але не позбавлене хитрощі, підприємливості та здатності до створення значного запасу.


Характер Жовтої Земляний Собаки


2018 рік якої тварини за східним календарем, колір і стихія
2018 рік за східним календарем належить Жовтої Земляний Собаці. Колір і приналежність до самої непорушною стихії вказують нам на те, що рік буде простим, зрозумілим для кожного, без несподіванок і кардинальних змін. Але такий спокій приготували не для кожного, а лише для тих, хто володіє певними якостями характеру. Для того щоб Собака була задоволена, необхідно показати їй, що ви людина:терплячий,

надійний,

консервативний,

здатний тримати слово,

обережний,

потайний,

не жадібний,

не агресивний.


Протилежні якості лише розлютять тотем року, спрямують його агресію проти вас. Ні слово, ні справа не повинні розходитися з обіцянками, даними напередодні Нового року, нехай навіть дано вони були самому собі (розлучитися зі шкідливими звичками, примірятися з рідними, повернути борг тощо). Незнання того, рік якого звіра наступає, не виправдовує поганих вчинків, адже Собака дуже уважно і надзвичайно педантична.Інша сторона характеру символу 2018 року – це надзвичайна лояльність і доброта до всіх оточуючих. Судити строго і пам'ятати зло довго вона не може і не вміє. Виправдати свої погані думки, справи і вчинки буде непросто, але можливо. Одну помилку потрібно буде «виправдати» десятком добрих справ, тоді кара не буде страшною і суворою.


Робота, любов, здоров'я – чого чекати від Собаки


2018 рік якої тварини за східним календарем, колір і стихія


Тотем наступного року – це не просто те або інша тварина. Важливо розуміти те, що східний гороскоп наділяє їх приналежністю до однієї із стихій і кольором, що символізує їх характер.Земляна Собака 2018 року належить до стихії землі, що вказує на стійкість і стабільність цього відрізка часу. Крім цього, її називають Металевої – стійкої до несподіваних змін, спадів і перекосів в будь-яких напрямках, чи то сімейні стосунки, ділові або будь-які інші.

Від того, якого кольору тварина-тотем залежить багато чого. Жовтий колір, відповідно до східної мудрості, вказує привабливість тотема року для успішності в будь-яких напрямках. Жовта Собака цілісна, йде у наміченому напрямку, не звертаючи з дороги, не відступаючи від вже складеної, спланованою схеми дій.

У 2018 році у кожного буде шанс домогтися високих показників у всьому. Але видима стабільність повинна буде підтримана власною силою волі і цілеспрямованість. Не варто чекати, що тотем року хоч щось зробить і вирішить за вас.

Якщо необхідно прийняти рішення, то керівництвом повинні стати не тимчасові пориви і імпульси, а витримка і тактовність. Звичка переступати через щось, не враховувати свої бажання, думка близьких і друзів, звички йти наперекір, зневажаючи чиюсь або власну честь, призведуть до краху і невдач навіть у дрібницях.

Ще одне «не можна» від Жовтої Земляний Собаки – не можна впускати в своє життя малознайомих, нещирих людей і, тим більше, заводити з ними тісні контакти, відносини. Сімейним парам у цей рік рекомендується дуже уважно вибирати тих, хто буде вхожий до їхньої хати. Не виключено, що нові люди стануть причиною розвалу сімейного вогнища. Ну а тим, хто перебуває в пошуку коханої, варто бути обережним подвійно – випадкові зв'язки будуть дуже небезпечні.

Жовта Земляний Собака не так проста, як здається – вона буде багаторазово перевіряти на міцність і витривалість, зіштовхувати з незвичайними персонажами, завдання яких в нашому житті – навчити пізнавати добро і зло навіть під маскою. Нових знайомих треба уважно вивчати і дізнаватися про них якомога більше, перш ніж впустити у свій світ і своє життя, але і відштовхувати одразу ж не можна.

Відстежувати правильні життєві позиції в нашому житті Собака буде навіть в наших гастрономічних пристрастях – вона не любить рясного прийому солодкого, алкоголю, жирної і, як не дивно, м'ясного.

Лякатися величезної кількості правил і вимог тотема 2018 року не варто. Головна риса характеру Земляної Собаки – терплячість до всього і до всіх, але і нам доведеться навчитися виявляти цю межу.

загрузка...
2018 рік якої тварини за східним календарем, колір і стихія
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають