• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новий Volvo CX60 в 2018 році. Технічні характеристики

Вже не перший рік і десятиліття Volvo вважається преміальної маркою. Всі моделі від цієї всесвітньо відомої компанії славляться своїм комфортом і безпекою, які є важливими особливостями будь-новинки, при цьому новий Volvo CX60 в 2018 році не став винятком із правил. Так, що ж буде представляти із себе цей автомобіль? Чим порадують виробники в цьому році своїх пістійних клієнтом?

Екстер'єр.


Насамперед, обов'язково рекомендується уважно розглянути і вивчити зовнішній формат новинки.
Варто зазначити, що вже зараз багато експерти і аналітики говорять про те, що модель має багато спільного і схожого з Volvo CX90.
Що відразу кидається в очі?

 • По-перше, фірмові та оригінальні фари, виконані в стилі «молот Тора». Погодьтеся, без цих фар просто-напросто неможливо уявити собі модель Volvo, причому за такий невеликий проміжок часу як був введений цей формат і дизайн, фари полюбилися і припали до смаку багатьом автовласникам.

 • По-друге, колісна база істотно збільшилася і стала набагато ширше. За рахунок чого? Швидше за все, завдяки використання нової платформи SPA. При цьому за рахунок цієї платформи в значній мірі повинен знизитися вага авто.

 • По-третє, фірмові вертикальні ліхтарі.


 • Новий Volvo CX60 в 2018 році. Технічні характеристики


  З усього вище описаного дійсно підтверджується той факт, що ця новинка має багато спільного з моделлю Volvo CX90.

  Технічні характеристики.


  Якщо говорити про оснащеності авто, про найбільш, мабуть, важливих і значущих властивостей, то, швидше за все, слід відзначити наступні. Перш за все, зміни торкнулися і торкнулися силові агрегати, які стали значно краще.

 • По-перше, турбований мотор об'ємом 20 л 4-х циліндровий двигун, кодове забезпечення якого позначає Т5.

 • По-друге, турбований заряджений двигун об'ємом 2 0 л і 4-х циліндровий двигун. Варто отмтеить, що в цій серії будуть представлені бензинові і дизельні варіанти, для кожного з яких будуть характерні і властиві свої особливості. Швидше за все, їх кодове позначення буде Т6 що становить понад 300 л. с.

 • По-третє, гібридна система, яка буде включати в себе бензиновий двигун, швидше за все 3-х циліндровий, і, звичайно ж, різні електромотори. Варто відзначити, що за попередніми даними та інформації гібридна установка в сумарній кількості буде складати більше 400 л. с.

 • По-четверте, базовим силовим агрегатом стане бензиновий 2-х літровий турбований двигун потужністю 240 л. с.

 • По-п'яте, трансмісія. Всі моделі будуть оснащені і представлені 8-ми ступінчастим автоматом.

 • По-шосте, повний привід.


 • Якщо розглянути базову комплектацію авто, то вона буде мати переднеприводом, на відміну від всіх інших версій і модифікацій.

  Інтер'єр салону.


  У цьому напрямку також відбулося багато істотних перетворень, які пішли тільки на користь новинки і обов'язково припадуть до душі кожному, особливо тим, хто добре знайомий з минулого попередньою версією авто цього класу. Отже, що відразу впадає в очі і навряд чи залишиться непоміченим?

  Новий Volvo CX60 в 2018 році. Технічні характеристики


  1.Центральна консоль, яка за багатьма своїми параметрами і властивостями має багато спільного з моделлю Volvo CX90.
  2.Сучасний вертикальний дисплей.
  3.Мультимедійна система більш високого класу.
  4.Базова комплектація вже буде оснащена такими версіями і системами, як Android Auto і Apple Car, що вже багато про що говорить.
  5.Безліч найрізноманітніших електронних помічників, кожен з яких виконує свою конкретну роль, функції і завдання.
  6.В салоні стало набагато просторіше, з'явилося набагато більше вільного місця і простору. У багатьох виникає питання – за рахунок чого відбулися всі ці зміни і перетворення? Перш за все, це все пов'язано безпосередньо з використанням новою і сучасною платформою SPA.
  7.В оформленні інтер'єру дизайнери використовували самі високоякісні матеріали.

  З усього можна зробити висновок, що всередині авто стане набагато комфортніше і більш привабливим у порівнянні з минулою версією.

  Ціна.


  Що стосується питання вартості цієї новинки в нашій країні, то поки точної і конкретної цифри не називається. Але, якщо взяти минулий версію, вартість якої становила 2500000 рублів, то нова модель буде коштувати відповідно вище свого попередника.
  Це вся інформація, яка поки відома і доступна щодо нової Volvo CX90 так як новинка добре захована під камуфляжем і все ще проходить тест драйви та випробування. Але, погодьтеся, виходячи вже з цієї інформації можна судити про те, що модель авто стала набагато сучасніше і якісніше, оскільки оснащена і укомплектована різними корисними системами і механізми, за рахунок яких створюється безпека і надійність авто. Старт продажу цієї новинки в Росії намічений на початок 2018 року, хоча висока ймовірність того, що появи першої авто цього класу слід очікувати ближче до середини року.
  загрузка...
  Новий Volvo CX60 в 2018 році. Технічні характеристики
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають