• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прикольні статуси на новий 2018 рік Жовтої Земляної Собаки. Смішні статуси в Вконтакте. Фейсбуці. Скайп

Сьогодні людина все більше і більше вільного часу проводить в Інтернеті, в соціальних мережах, де у кожного є своя сторінка, в якій відображаються найголовніші моменти його життя. Головною особливістю таких сторінок є, звичайно ж, статус, прочитавши який ми відразу ж розуміємо про те, що відбувається в житті цієї людини. Прикольні статуси на новий 2018 рік Жовтої Земляної Собаки як ніколи допоможуть не тільки привітати всіх з майбутнім святом, але і піднімуть настрій.

Добре там, де мене немає. Але, я вже в дорозі!!!!

Погодьтеся, дуже оригінальний і незвичайний статус, який попереджає про ваші наміри відвідати всіх своїх друзів на новорічні свята. Статуси – це свого роду вітальна листівка, за винятком лише того, що її нікому не треба відправляти, всі важливі друзі, рідні та знайомі самі її прочитають.
Іншими словами, статуси в соціальних мережах – це справді універсальна і хороша річ, яка допоможе привітати всіх своїх рідних, при цьому, не витративши зовсім ніяких зусиль, лише тільки на пошуки оригінальних рядків, асортимент яких просто радує і трохи заводить в глухий кут.

Смішні статуси в Вконтакті, Фейсбуці, Скайп.

Прикольні статуси на новий 2018 рік Жовтої Земляної Собаки. Смішні статуси в Вконтакте. Фейсбуці. Скайп
Отже, що ж вибрати, щоб було смішно, весело, прикольно і незвично, а, головне, обов'язково б сподобалося кожному? Причому всі смішні та прикольні статуси можна умовно підрозділити на такі невеликі групи, для кожної з яких будуть характерні і властиві свої особливості та асортимент в тому числі.

• По-перше, прикольні статуси для молодих дівчат і хлопців.
    1. Часом я хочу на все забити. Потім згадую, що і так нічого не роблю.

2. Чому в контакті немає статусу в «пасивному пошуку»? типу хочеться, але шукати лінь.

• По-друге, просто прикольні статуси.
    1. Келих шампанського перетворює Олену Прекрасну в Олену Премудру, два келихи в Олену Прикольну, а три келихи в жабу мандрівницю.

2. Хто сказав, що людина робить себе сама, власними руками? По-перше, не сам. По-друге, не власними. І по-третє, не руками.

• По-третє, прикольні вислови, які також є хорошим варіантом для статусів.
    1. Моя голова працює як годинник, але іноді вискакує зозуля.

2. Навіть сама незалежна особистість любить, коли її у ванній труть спинку.

3. Бомж Вітя вимагає, щоб його називали Віктор, тому що він недавно з'їв жабу.

• По-четверте, прикольні вирази, які також є непоганим варіантом для статусів. Головне, зробити правильний вибір.
    1. Сьогодні ліг спати о 22-00. Вже 3-10 а я все ще не можу натішитися тим, що ліг так рано!

2. Всі інструкції російською мовою повинні починатися зі слів: «Ну що, придурок, вже зламав?»

• По-п'яте, прикольні статуси про себе.
    1. Любов до інших приходить і йде. Любов до себе – сіла і сидить!!!

2. Я народжена, щоб гроші зробити пилом .

3. Хочу навчитися визнавати свої помилки. Хоча, кого я обманюю, які у мене можуть бути помилки!!!

• По-шосте, смішні та прикольні статуси.
    1. Яка неприємність не відбулася б, завжди знайдеться той, хто знав, що так і буде.

2. Молодість дається лише раз, поетом для дурощів потрібно підшукувати яке-небудь інше виправдання.

3. Всі ми помиляємося – одні більше, інші завжди.

• Як видно, статуси це така універсальна і хороша річ, яка здатна підняти настрій всім навколо, або ж, навпаки. завдяки таким статус на новий рік дуже легко і просто привітати всіх своїх друзів зі святом, тим самим висловити їм всі свої побажання і продемонструвати настрій, про який вони зрозуміють читаючи виставлені вами рядка з соц.мережах.
    загрузка...
    • Коментують
    • Сьогодні
    • Читають