• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Стінгазета на Новий рік 2018 Собаки своїми руками. Як зробити? Оформлення. Шаблони

Напередодні довгоочікуваного і всіма улюбленого свята всі намагаються зробити радісним і передноворічним не тільки настрій, але і атмосферу навколо себе. Саме тому прикрашають житло, виробничі та навчальні приміщення різноманітними гірляндами, мішурою, новорічними вітальними плакатами і стенгазетами.

Погодьтеся, стінгазета у всі часи уособлювала собою велику вітальну новорічну листівку, яка адресована абсолютно всім.
Стінгазета на Новий рік 2018 Собаки своїми руками стане відмінною ідей для прикраси, особливо якщо підібрати оригінальне і незвичайне оформлення. При цьому великого таланту у створенні такого вітального плаката просто-напросто не вимагається, адже сьогодні всі необхідні шаблони можна знайти в інтернеті. Який можна зробити висновок? Зробити святкову газету і порадувати нею всіх колег, однокласників і рідних, це не так важко, як здається на перший погляд. Хоча, звичайно ж, зусилля все-таки доведеться докласти.

Шаблони і оформлення.


Одним з незвичайних варіантів газети виглядає шаблон складається з 8 графічних файлів, які в цілому створюють і утворюють один єдиний малюнок з віконцями для привітань і побажань. Для виконання такої новорічної стінгазети слід запастися наступними матеріалами.

1.Білий папір формату А4.
2.Принтер.
3.Інструменти для розфарбовування.
4.Олівець-клей.

Стінгазета на Новий рік 2018 Собаки своїми руками. Як зробити? Оформлення. Шаблони


Тепер приступаємо безпосередньо до творчого і найцікавішого етапу роботи.

 • По-перше, завантажити 8 графічних фрагментів на свій комп'ютер або ж відразу їх роздрукувати на чорно-білому принтері. До речі, кожен вибирає той формат зображення, яке його найбільше влаштовує.

 • По-друге, зібрати з складових, тобто всіх роздрукованих фрагментів цілу картину, спираючись і орієнтуючись, звичайно ж, на порядкові номери зображень, які є свого роду підказкою.

 • По-третє, склеїти елементи за допомогою клейового олівця або ж скотчу, в залежності від того, що у вас є під рукою. Але пам'ятайте, кріпити їх необхідно тільки з виворітного боку.

 • По-четверте, продублювати плакат ватманом або щільним папером. Така процедура робиться за бажанням.

 • По-п'яте, розфарбувати стінгазету кольоровими олівцями, фарбами або фломастерами. При цьому рекомендується використовувати яскраві і перламутрові фарби і залишити свого роду «хмари» для вітальних написів.

 • По-шосте, доповнити і прикрасити плакат новорічною мішурою, блискітками або ж розкиданими іграшками.

 • В-сьомих, створені віконця вписати привітання з Новим роком Жовтої Земляний Собаки.


 • В результаті вийшла дуже красива і незвичайна стінгазета, якої можна прикрасити абсолютно будь-яке місце, адже вона створить святковий настрій і викликає посмішку, а також нагадає про те, що дуже скоро настане саме казкове і чарівне час.

  Ідея № 2 – як зробити?


  Є ще один досить цікавий варіант оформлення новорічної газети. Для цієї ідеї і задумки слід запастися такими інструментами.

  1.Аркуш ватману, розміром А1.
  2.Шаблони малюнки.
  3.Шматочки плоского пінопласту, товщина яких повинна складати до 5 мм.
  4.Керамічна плитка, яка буде служити робочою поверхнею.
  5.Чорний маркер.
  6.Ножиці і клей ПВА.
  7.Кольорові воскові крейди.
  8.Двосторонній скотч.
  9.Канцелярський ніж.
  10.Атласна стрічка.
  11.Фантики від цукерок.

  Стінгазета на Новий рік 2018 Собаки своїми руками. Як зробити? Оформлення. Шаблони


 • Крок 1. На ватмані за допомогою звичайного простого олівця розмічаємо місця для заголовка, для текстової інформації, для малюнку та фотографій. Для чого це необхідно? Все просто, такі дії в значній мірі дозволять вам грамотно і ефектно розпорядитися площею листа, передбачивши абсолютно все до дрібниць.

 • Крок 2. Розміщення інформації. Простіше кажучи, приступаємо до оформлення. Якщо ви на всі 100% впевнені у своєму подчерке. То вітальні рядки і всю текстову інформацію можна написати від руки, використовуючи маркери, в іншому випадку, можна скористатися роздрукованим текстом.

 • Крок 3. Графічне оформлення. Іншими словами, прикрашаємо і малюємо запланований формат газети. Тут повністю творча фантазія, яка безпосередньо залежить від вашої задумки. Можливо ви вирішите зобразити головний символ року, або ж Діда Мороза і Снігуроньку. Можливо, це буде газета їхніх фотографій, кожен вибирає той варіант, який його найбільше задовольняє.

 • Крок 4. Декор. Якщо ви вважаєте, що газета вийшло занадто бляклої і не яскравим, а хочеться додати радості, то можна просто прикрасити її новорічною мішурою, зробити штучний сніг, тобто ідей для декору існує велика безліч.


 • Стінгазета до Нового 2018 році повністю готова. Погодьтеся, такий формат новорічної листівки, виконаний своїми руками, підніме настрій абсолютно кожному. Головне, докласти трохи зусиль і проявити свою фантазію і творчу кмітливість.
  загрузка...
  Стінгазета на Новий рік 2018 Собаки своїми руками. Як зробити? Оформлення. Шаблони
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають