• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Сувеніри на Новий рік 2018 Жовтої Земляної Собаки своїми руками. Як зробити? Фото

Наближається довгоочікуване і всіма улюблене свято Новий рік, а, значить, настає найспекотніша пора приготування і вибору подарунків. Сувеніри на Новий рік 2018 Жовтої Земляної Собаки своїми руками стануть хорошим доповненням до будь-якого вибраного вами подарунка, особливо, якщо такий презент зроблений руки вашої дитини. Сьогодні, існує велика кількість і асортимент різноманітних модних напрямків, технік, в результаті чого можна придумати дійсно унікальну і незрівнянну річ, якої ні у кого не буде крім вас.
Як відомо, наступний рік пройде під заступництвом жовтої Земляний Собаки, тому вибір вироби і сувеніра необхідно обов'язково пов'язати з цією твариною.

Наприклад, це може бути незвичайна картина «Щеня», виконана в техніці вовняної живопис, виріб, виконана з паперу, полімерної глини, тканини, за допомогою гачка, незвичайна ялинкова іграшка у вигляді собаки.
Погодьтеся, ідеї справді дивують і вражають своєю незвичайністю, при цьому така робота абсолютно по руках кожному, головне-бажання і творчий підхід.

Картина «Щеня», фото – як зробити?


Для виготовлення цієї незвичної картини, яка стане прикрасою будь-якого інтер'єру приміщення, необхідно запастися наступним набором інструментів.

1.Рамка для фотографії зі склом.
Сувеніри на Новий рік 2018 Жовтої Земляної Собаки своїми руками. Як зробити? Фото

2.Фетр або ж фланель, який буде використовуватися в якості підкладки.
3.Ножиці, необхідні для роботи з вовною.
4.Пінцет, який стане в нагоді в роботі з дрібними деталями.
5.Вовна для валяння. Причому бажано різних відтінків. Наприклад, чорна, сіра, біла, жовта, рожева і т. д.

Тепер приступаємо безпосередньо до процесу виконання цієї роботи. Варто сказати, що робота досить копітка і трудомістка, але результат дійсно того варто.

 • Крок 1. Акуратними і обережними рухами розбираємо рамку і накриваємо картон підкладкою.

 • Крок 2. Робимо фон за допомогою білої гребенной стрічки. Орієнтуватися в цьому випадку необхідно на метод «витягування» і «відривання».

 • Крок 3. Використовуючи вже знайомі методи, виконуємо роботу по доповненню ще відтінків на картину за допомогою тонких пасм фіолетового та сірого кольору.

 • Крок 4. Використовуючи тонкі пасма чорної шести, обережними і повільними діями викладаємо контур цуценя.

 • Крок 5. Контур цуценя необхідно обов'язково промальовувати чорної гребенной стрічкою, намагаючись рухатися від голови до задньої частини тулуба. Іншими словами, необхідно намагатися по максимуму створити ефект пухнастої пряжі. Пам'ятайте, що використовуються пряжі обов'язково повинні бути тонкими і короткими, причому розташовуватися рівномірно від центру до країв.

 • Крок 6. Аналогічним чином додаємо відтінки сірого кольору.

 • Крок 7. Працюємо з вухами. Для цього робимо їх, а потім акуратно викладаємо по контуру, починаючи роботу з чорного відтінку, а потім піступово розбавляючи палітру коричневим кольором.

 • Сувеніри на Новий рік 2018 Жовтої Земляної Собаки своїми руками. Як зробити? Фото

 • Крок 8. обережними рухами заповнюємо всі всередині контуру вух. Іншими словами, викладаємо рожеві і чорні пасма, піступово розбавляючи їх коричневими, сірими, білими і жовтими відтінками.

 • Крок 9. Працюємо над таким елементом, як голова. Спочатку обережно промальовуємо контур, а потім по краях викладаємо короткі пасма сірого кольору на маківці і по краях. Використовуючи пасмо чорного кольору, обережно витягуємо мордочку, тобто такі елементи, як лоб, ніс, намічаємо місце, де будуть розташовуватися очі. Що стосується кольорів, то найбільш правильним буде пістаратися рівномірно поєднувати пасма сірого і чорного кольору. Щодо брів, то їх позначаємо світлими відтінками. На цьому етапі роботи краще всього скористатися методом «стрижки».

 • Крок 10. Творчий етап роботи. Використовуючи різну колірну палітру, з застосуванням перелічених вище методів більш точно промальовуємо мордочку цуценя. Іншими словами, тонкі пасма викладаємо одна на іншу, тим самим домагаючись необхідно поєднання і краси створюваного образу.

 • Крок 11. Робота з лапками. Спочатку викладаємо шерсть жовтого кольору, потім підтінюємо створені лапки, використовуючи коричневу гаму. Після розбавляємо отримане за допомогою білих і сірих відтінків. За допомогою чорної шерсті надалі викладаємо чіткі контури лап і тінь, не забуваємо і про кігтики.

 • Крок 12. Надаємо створеному образу таку рису, як виразність. Ось чому слід подумати про те, якою буде ваш щеня – задумливим, веселим, радісним, сумним. Вибравши спосіб, приступаємо до роботи з очима. Навколо місця розташування очей викладаємо пасма різних кольорів. Потім за допомогою чорної шерсті намічаємо контур, і викладаємо внутрішню частину ока, тобто, заповнюємо сам очей потрібної колірної палітрою на ваш розсуд.

 • Крок 13. Формуємо носик. В цьому випадку для промальовування дрібних деталей можна скористатися пінцетом.

 • Крок 14. Зайву шерсть по краях обережно обрізаємо і приміряємо рамку, але тільки спочатку без скла. Якщо необхідно, то поправляємо роботу. Якщо робота вас повністю влаштовує, то накриваємо її чистим склом і закріплюємо рамку.


 • Картина готова. Погодьтеся, цю саморобку по праву можна назвати витвором мистецтв, причому виготовлену своїми руками, від чого вона стає ще більш дорогий і ексклюзивною роботою.
  загрузка...
  Сувеніри на Новий рік 2018 Жовтої Земляної Собаки своїми руками. Як зробити? Фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають