• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Передбачення на Новий 2018 рік. Новорічні побажання

Судячи по всьому, ще не настав 2018 рік може стати вкрай насиченим як позитивними, так і негативними подіями світового масштабу.

По прогнозам всім відомого великого французького алхіміка і астролога Нострадамуса , 2018 рік може стати переломним для всього людства. Він передбачав, що саме в прийдешньому році почнеться ядерна війна страшної сили.

Ванга з настанням року Жовтої Земляний Собаки пророкувала торжество науки. На її думку, людство повністю перейде на поновлювані ресурси, а вся нафтовидобувна промисловість буде згорнута. 2018 рік вона називала початком "століття відпочинку землі". Також знаменита провісниця описувала виникнення чудодійних ліків, заповнюють запаси життєвих сил людини, що складаються з гормонів різних тварин.

Також Ванга пророкувала, що в 2018 році світове економічне, військове і політичне панування перейде до Китаю. Провісниця обіцяла глобальні політичні зміни: колонії стануть метрополіями і навпаки.

2018 рік – рік жовтої земляної собаки . Цілком логічно те, що стихія наступного року – земля.

Люди, народжені під цим знаком мають представницькою зовнішністю, невеликий сутулістю, пишними бровами і простими рисами обличчя. Земляні собаки є прозорливими і цілеспрямованими людьми. Їх поведінка стримано, але потужний дар красномовства дозволяє з легкістю впливати на оточуючих і домагатися своїх прагматичних цілей. Для людини народженої під цим знаком головні цінності – матеріальні. Однак не варто вважати закінченими з егоїстами. У складній ситуації вони ніколи не залишать близької людини або колегу в біді і завжди подадуть руку допомоги. В екстремальній ситуації земляні собаки швидко і безпомилково знаходять єдино-правильний спосіб вирішення проблеми.

Розглянемо привітання та побажання, які будуть актуальні у Новому 2018 році .

Для колег:

1. Я бажаю вам кар'єрних, матеріальних і духовних успіхів у наступаючому році! Нехай цей рік буде позитивніше, успішніше і принесе більше щастя у ваш дім, ніж минає.

2. Дорогі колеги, в цей день я хочу похвалитися. Мало кому вдається так продуктивно працювати в колективі без негараздів і сварок. Я впевнений, що наша команда і в наступному році не залишить шлях до намічених цілей, не озираючись на витівки конкурентів і заздрісників . З новим роком, друзі, друзі!

Для рідних і близьких :

1. Я щасливий, що в нашому будинку є добра традиція – відзначати Новий Рік за цим прекрасним столом в компанії дорогих серцю людей. Я щиро хочу, щоб наш круг від року до року тільки ширився, а в родині панувала любов і взаєморозуміння. З новим роком, з роком Жовтої Земляний Собаки!

2. Я хочу побажати, щоб наступний Рік Земляної Собаки для кожного з нас з кожною хвилиною ставав щасливішими і більш насиченим, близькі були поруч, а серця були наповнені любов'ю і надією. З Новим Роком!

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають