• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Красиві, рідкісні та найпопулярніші імена для хлопчиків в 2018 році. Як назвати сина в рік Собаки?

У 2018 році ваша сім'я поповниться довгоочікуваним синочком? Не гаючи часу, починайте вибирати ім'я для майбутнього малюка. Як показує практика, набагато простіше визначитися з вибором ліжечка, коляски або шпалер в дитячій, ніж досягти консенсусу в питанні імені. Цілком зрозуміло, що при виборі імені для хлопчика батькам хочеться врахувати відразу кілька факторів: воно повинно бути сильним, милозвучною і принести дитині щастя.


Кожне ім'я – це не просто набір звуків і букв. Ім'я має глибокий сенс, закладений його походженням, і цілком здатне справляти величезний вплив на подальшу долю дитини, її характер і формування відносин з оточуючим світом. Давайте розберемося, якого підходу слід дотримуватися при виборі імені для хлопчика, а також дізнаємося, які імена будуть наймоднішими для карапузів, народжених в 2018 році!


Красиві, рідкісні та найпопулярніші імена для хлопчиків в 2018 році. Як назвати сина в рік Собаки?
Як корабель назвеш, так він і попливе! Вибирайте ім'я обдумано.

Як вибрати ім'я для сина в 2018 році?


Пошук імені для малюка змушує враховувати безліч нюансів, яким раніше ви б просто не надали значення. Прикинувши можливий день народження дитини, ви зможете приблизно прорахувати його майбутній знак зодіаку. Виходячи з цього, відразу можна підбирати імена, які посилять позитивні домінанти в характер дитини, мінімізують вплив негативних рис і доповнять його потрібними, але відсутніми у даного знака якостями.


2018 рік пройде під заступництвом Жовтої Собаки. Тотем наділить вашого малюка незвичайним розумом, зробить його чесним, справедливим, доброзичливим, вірним, відкритим і невибагливим – всі ці якості личить справжньому чоловікові! Однак цей знак китайського гороскопу часто буває сварливим, легковажним у словах і вчинках, а також відрізняється відсутністю толерантності. Знаючи це і правильно підібравши немовляті ім'я, ви зможете дещо нівелювати ці риси характеру.


Не забувайте і про пору року, в яку з'явився малюк. Зимові хлопчаки – найсуворіші, і навіть можуть бути дещо жорсткими; весняні хлопці — мрійники, які не завжди готові йти напролом до своєї мети; річні хлопці дуже активні, але часто схильні імпульсивність і навіть агресії; а малюки, які були народжені восени, схильні до творчості, талановиті, але часто обережні надміру і можуть бути нерішучими.


Наші предки називали дитину по імені святого покровителя, звіряючи день його народження зі святцами. Багато мам і тата дотримуються цієї традиції, справедливо вважаючи, що в нашій складній життя хлопчикові не зашкодить мати заступника на небесах. Але сучасні реалії такі: хлопця, названого Акакієм, швидше за все, будуть дражнити однолітки. У цьому випадку варто вибрати йому не тільки крещеное ім'я, але й світське, більш звичне для вуха.


Увага: забобонні батьки повинні пам'ятати, що не варто давати синові таке ж ім'я, як і у померлого родича, щоб малюк не повторив його долю. Особливо якщо життя предка була наповнена нещасливими подіями.


Красиві, рідкісні та найпопулярніші імена для хлопчиків в 2018 році. Як назвати сина в рік Собаки?
Пам'ятайте: модне іноземне ім'я ніколи не уживеться з російським прізвищем!

Важливу роль відіграє гармонійне звучання імені, по батькові та прізвища дитини. Наприклад, модні імена Майкл або Арнольд досить безглуздо звучать у поєднанні з простою слов'янської прізвищем Іванов та по батькові Васильович. Крім того, ваш малюк колись і сам стане батьком, тобто його сьогоднішнє ім'я буде згодом по батькові для новонародженого хлопчика або дівчинки. Задумайтеся: як буде звучати по батькові від імені Жорж? Не змушуйте хлопця та його дружину поминати вас недобрим словом, вирішуючи цю проблему.


Пам'ятайте і те, що вашого синочка ще довго будуть кликати не гучним повним ім'ям, а його зменшувально-пестливих варіаціями. Варто одразу продумати, чи можна їх сформулювати. Наприклад, ласкаво назвати Августина зовсім непросто. Обговоривши всі важливі моменти у виборі імені для хлопчика, давайте більш докладно розглянемо перелік модних імен 2018 року.


Модні чоловічі імена в 2018 році


Кожні кілька років відбувається зміна моди на чоловічі імена. Ще недавно ви весь час стикалися на дитячих майданчиках з маленькими Платонами або Давидами, а вже через кілька років зі всіх сторін будуть чутися імена Аристарх, Матвій або Єгор. Варто відзначити, що тренд на запозичені імена на сьогоднішній день відійшов у минуле. Популярність піступово повертається до простих, але звучним іменами з нашого дитинства.


Як назвати хлопчика, народженого взимку?


Зимові хлопчаки – це міцні і здорові малюки, які відрізняються витривалістю, твердим характером і неймовірним завзяттям. З одного боку, вони рідко пасують перед труднощами, але з іншого – часто залишаються самотніми через свого непіступливого вдачі.


Красиві, рідкісні та найпопулярніші імена для хлопчиків в 2018 році. Як назвати сина в рік Собаки?
Зимовим хлопчикам підходять імена, наповнені гармонією і пістійністю

Хлопці, народжені в грудні, порадують своїх батьків допитливим розумом, але можуть розладнати відлюдькуватим ставленням до оточуючих; січневі малюки дуже наполегливі, але іноді занадто вперті і жорстокі, а народжені в лютому надмірно прагматичні і розважливі. Для таких хлопців можна порекомендувати одне з таких модних імен:

Аркадій – ім'я, трактуються як «живе в щасливій країні», забезпечує своєму власникові величезний запас удачі. Маленький Аркаша може бути занадто обережний і недовірливий до незнайомих людей, але в наш час це зовсім не погано. Такі діти досить розважливі і вміють з гідністю приймати похвали і осуду, перемоги і поразки. Вони комунікабельні і уміють знайти підхід практично до будь-якій людині, що забезпечує їм широке коло спілкування. Аркадій – людина з невичерпним запасом оптимізму і майже повною відсутністю комплексів. При цьому він на здивування педантичний, що дає можливість побудувати успішну кар'єру практично на будь-якому терені.
Вадим – звучне і дуже красиве давньослов'янське ім'я, яке часто трактують як «прекрасний». Такі діти ніколи не сидять на місці і пістійно придумують собі якісь оригінальні заняття, так що встежити за цим маленьким непосидою буде нелегко. Він швидко і просто заводить друзів, які залишаються з ним на все життя, є авторитетом для оточуючих і завжди може дати слушну пораду. Він схоплює нові знання буквально на льоту, але не відмовиться від можливості побешкетувати на уроці, так що готуйтеся до викликів у школу із-за проблем з поведінкою. У вибраній справі Вадим завжди прагне стати професіоналом — він з імовірністю практично сто відсотків обійме керівну посаду і досягне серйозних матеріальних висот.
Артемій – м'яке ім'я, наповнене внутрішньою силою та гармонією. Такі малюки з дитинства виявляють неабиякий розум і кмітливість, тому суспільству однолітків завжди воліють компанію дорослих. Малюк буде володіти завидною розважливістю, відповідальністю і серйозністю. Ви завжди зможете бути впевненими в тому, що він не дасть втягнути себе в неблаговидное справу і не зв'яжеться з недоброю компанією. Ці особистості просто випромінюють впевненість у своїй перевазі, що може викликати негативні емоції у інших. Вам доведеться пістаратися, щоб привчити дитину вислуховувати точку зору інших людей і донести думку, що він також може помилятися. Такі хлопчики завжди досягають високих спортивних результатів, так що відразу продумайте секцію, в яку можна записати сина.
Богдан – «богом даний» дитина, яка відразу ж стає улюбленцем усієї сім'ї. Малюк дуже прив'язаний до мами і навряд чи проміняє її суспільство на компанію однолітків у дворі. Це може призвести до замкнутості і відлюдним – ненав'язливо знайомте дитину з іншими дітьми і частіше влаштовуйте спільні прогулянки з подругами, у яких є хлопці відповідного віку. Богдан неквапливий, спокійний і впевнений у собі. Цей хлопчик знає собі ціну, чітко ставить цілі і вміє знайти мову з оточуючими. Єдина причина, чому він може застрягти на якийсь незавидною посаді на роботі чи буде плестися в середнячках в школі – це його лінь. Однак при правильному вихованні цей недолік легко коректується в дитинстві.
Віталій – несправедливо забуте ім'я, яке знову стає дуже популярним. У перекладі воно означає «життєствердний», так що запасу енергії і сил Віталію не займати. Ці хлопчики дуже ласкаві, дбайливі і уважні, тому вже в ранньому дитинстві їх можна сміливо порівняти з справжніми джентльменами. Подорослішавши, Віталік починає демонструвати самостійність і відповідальність, тому стане чудовим старшим братом. Ці діти досить нерішучі, і саме батьки повинні подбати про те, щоб Віталік навчився вірити в свої сили. Тонкий розум, технічні здібності і відмінний аналітичний підхід допомагають Віталіку досягти успіхів у точних науках.Як назвати хлопчика, народженого навесні?


У теплі весняні дні в світ приходять нерішучі і чуттєві дітки, які рідко бувають лідерами в колективі і не забудуть десять раз прорахувати кожен свій крок. Їх до тремтіння лякають різкі зміни в житті, тому батькам не рекомендується змінювати місце проживання і школу, щоб дитина не заробив стрес, який може спровокувати неврози.


Красиві, рідкісні та найпопулярніші імена для хлопчиків в 2018 році. Як назвати сина в рік Собаки?
М'які і добрі діти весни потребують мужнього, вольовому імені

Хлопчаки, які народжуються в березні, мають величезною тягою до пригод, квітневі діти розважливі і врівноважені, а діти, народжені в березневі дні, дуже розумні і виростають підкорювачами жіночих сердець. У весняних дітей надмірно м'яка вдача, так що ім'я має надати хлопчику твердість і силу духу. Серед модних імен можна згадати:

Борис – ім'я, яке перекладається як «борець». Цей хлопець ніколи не спасує перед труднощами і точно доведе до кінця розпочату справу. Бориса завжди педантичні – навіть у дівчаток рідко спістерігається такий порядок в кімнаті, як у маленького Бореньки. Він завжди буде крутитися поруч, щоб допомогти мамі почистити овочі або затягнути з татом пару гайок в майстерні. Він воліє вдумливі спокійні ігри, обожнює читати і часто щось колекціонує. Борис самостійний – навіть не сподівайтеся, що ви зможете переспорити його при виборі одягу, Вузу або дівчини. Своє рішення він буде відстоювати до переможного кінця. При це Борис дуже шанує батьків і завжди надасть їм посильну допомогу.
Віктор – ім'я, яке має значення «переможець», наділяє свого власника величезною силою волі і впевненістю в собі. Віктор часто стає лідером і заводієм в компанії. Такі малюки дуже вперті, так що мама і тато повинні будуть проявити надзвичайне терпіння в питаннях виховання. Звичайні покарання точно не допоможуть – Віктор з молодих років може підкоритися лише авторитетним і аргументованого вирішення. Цих дітей вирізняє розвинений інтелект, неймовірна кмітливість і чарівність, так що в школі вони зазвичай не просто добре вчаться, але і стають улюбленцями вчителів. Віктор часто стає успішним бізнесменом, адже природна кмітливість і навіть хитрість дозволяють йому здійснювати досить успішні угоди.
Єгор – ім'я перекладається як «орач», надає своєму носієві прагматичність, посидючість і рішучість. Це справжній педант, який чітко виконує будь-які доручення і ніколи не відходить від інструкцій. З творчими талантами Єгору щастить рідко, але в точних науках йому немає рівних. Такі діти з ранніх років недовірливі, тому можете не сумніватися в тому, що він ніколи не піде за незнайомцем, який обіцяє цукерку. Єгора не можна обманювати – мама і тато повинні привчитися бути максимально чесними з малюком, щоб не втратити його довіру. Серед найбільш позитивних рис таких дітей можна назвати надмірну запальність – вони легко дратуються через дрібниці, але природна отходчивость майже відразу змушує Єгорку вибачитися за напад гніву.
Леонід – грецьке ім'я, що об'єднує у собі два слова – «лев» і «образ», що надає його власнику дійсно царствену піставу і гордий погляд. Леонід виключно щасливий і виплутається навіть із самої складної ситуації. Він володіє розвиненою інтуїцією і твердим характером, користується авторитетом у людей і дуже дипломатичний. Можете бути впевнені, що будь-які конфлікти з однолітками він вирішить без залучення батьків. Ці пестуни долі з легкістю підкорюють як творчі вершини, так і точні науки, тому можете бути спокійні за навчання в школі і Вузі. Єдине, що може доставити батькам клопоти – це надмірна влюбливість Леоніда. Буквально з дитячого садка у нього зароджуються перші дитячі симпатії до дівчаток, а будь-яка сварка з предметом обожнювання ввергає його в депресію, з якої малюка потрібно акуратно виводити.
Ігор – скандинавське ім'я, що означає «войовничий». Активний дитина, який ніколи не сидить на місці і обожнює бути в центрі уваги дорослих. Це природжений лідер, який легко заводить нових друзів і ніколи не буває один. Звичайно, роль тамади часто призводить до проблем з вчителями, але гострий розум, відмінна пам'ять і кмітливість допомагають Ігорю з легкістю долати складнощі у навчанні. Будь-яка поразка змусить його лише накопичити сил, обміркувати ситуацію і знову кинутися в бій. Игорьки часто стають відмінними спортсменами і успішними бізнесменами. Складнощі у вихованні може створити впертість вашого хлопчини. Крім того, він дещо деспотичний, тому варто кілька разів подумати, чи варто вам заводити ще одну дитину – є ризик, що Ігорьок повністю підпорядкує собі братика.Як назвати хлопчика, народженого влітку?


Малюки, які прийшли у світ в один із спекотних літніх днів, відрізняються життєлюбством, веселим і легким вдачею і невичерпним оптимізмом. Вони дуже працьовиті, вміють доводити справи до логічного кінця, проте найчастіше ними керує не розум, а емоції і імпульси. Будь-яке бажання річної дитини вимагає негайного задоволення, а якщо цього не відбувається, він може миттєво перетворитися з янголятка у примхлива і шкідливий створення.


Красиві, рідкісні та найпопулярніші імена для хлопчиків в 2018 році. Як назвати сина в рік Собаки?
Річним хлопцям підійдуть імена, що врівноважують їх імпульсивність

Червневі хлопчаки вважаються самими доброзичливими, хлопчики, народжені в липні, від природи артистичні і вміють маніпулювати дорослими, а серпневі дітки дуже делікатні і ласкаві. При виборі імені батьки повинні знайти таке, яке допоможе приборкати цю неврівноважену вдачу. Серед наймодніших імен можна згадати наступні:

Костянтин – ім'я, значення якого можна виразити словом «пістійний», обіцяє своєму власникові зосередженість і вміння концентруватися на головному. Цей хлопчик володіє неймовірною чуйністю і завжди переживає за рідних. Тим не менш, він може бути досить різким і впертим, якщо щось йде в розріз з його бажаннями. Грамотно скорегувати ці особливості в дитинстві зуміють терплячі і уважні батьки, а ось дорослий Костянтин абсолютно не піддається виховному процесу. Костя завжди добре влаштовується в житті завдяки природній хитрості, завзятості і розважливості.
Максим – дитина, ім'я якого перекладається як «великий», вже точно ніколи не буде посередністю. З перших кроків дитина виявить самостійність і буде чітко знати, чого він хоче від життя. Мами зазвичай лякаються такого завзяття, тому намагаються пістійно тримати маленького дослідника під невсипущим контролем. Тут головне – не переборщити, адже своїми нескінченними одергиваниями і турботою ви легко можете підірвати у сина віру в свої сили. Максим відмінно розбирається в людях і ніколи не зв'яжеться з поганою компанією. Друзів у нього зазвичай небагато, так як він схильний до самовпевненості і може вести себе трохи зарозуміло.
Станіслав – ім'я, перекладне як «славний», забезпечує дитині величезну внутрішню силу. Характер такого малюка не можна назвати простим: зовні він може здаватися дуже м'яким і піступливим, проте дуже самолюбний і не зазнає перешкод на шляху до піставленої мети. Стасик не переносить невдач і буде звинувачувати в поразці кого завгодно, крім себе самого. Саме на це повинні звернути увагу батьки: важливо донести до малюка, що іноді ми самі винуваті в невдачах. Такі діти дуже чуйні і ласкаві, легко поділяться іграшками на дитячому майданчику і люблять перебувати у великій компанії. У навчанні їм більше допомагає інтуїція, ніж розум. Вчаться вони досить добре, але занадто часто захоплюються вирішенням глобальних проблем, не помічаючи дрібних справ і нагальних завдань, які здаються їм нецікавими.
Микита – ім'я, яке має значення «переможець». Такі діти відрізняються цілеспрямованістю, наполегливістю й упертістю. Микита навряд чи дозволить комусь собою командувати і може вирости егоїстичним дитиною, якщо батьки занадто часто потурати його примхам. Ці діти навчаються без проблем, опановуючи нові знання буквально «на льоту». Особливо добре їм даються гуманітарні науки – Микита вражає ораторськими здібностями і умінням аргументовано і зв'язно висловлювати думки. Зайву активність малюка варто спрямувати в правильне русло, записавши його в спортивну секцію, а не то він підніме на вуха весь будинок. В обраній професії Микита завжди домагається значних успіхів, так як не боїться труднощів.
Родіон – ім'я, трактуються як «герой», наділяє малюка схильністю до альтруїзму. Ця дитина відрізняється неквапливістю і не любить порожніх розмов. Родіон – хлопчик самостійний і відповідальний, тому що батьки можуть довірити йому рішення уроків і не вдаватися до пістійного контролю. Псує його характер лише самолюбство і честолюбство, які часто ускладнюють життя Родіону та взаємовідносини з оточуючими. Родіон володіє винятковою врівноваженістю – вивести його з себе дуже складно. Творчі професії навряд чи стануть тим тереном, на якому він доб'ється успіху, а ось техніка або інженерія можуть стати справою всього життя.Як назвати хлопчика, народженого восени?


В цю благодатну пору народжуються мудрі, чесні і принципові натури, які володіють вираженими якості оратора і дипломата. Такі діти ніколи не будуть ініціаторами конфліктів і завжди зуміють вирішити справу мирним шляхом, не вдаючись до кулаків або допомоги батьків.


Красиві, рідкісні та найпопулярніші імена для хлопчиків в 2018 році. Як назвати сина в рік Собаки?
Діти осені потребують іменах, які нагородять їх цілеспрямованістю

Хлопчики, народжені у вересні – це діти з легким характером і схильністю до філософських роздумів, жовтневі малюки дуже люблять тварин і мають добре серце, а хлопці, які народилися в листопаді, дуже терплячі і добродушні. Малюки, народжені в цей час, часто схильні до змін настрою і можуть зневірюватися, тому ми переглянули модні імена 2018 року і склали такий перелік для молодих батьків:

Олег – скандинавське ім'я, має трактування «священний». Ця дитина володіє неймовірними здібностями до навчання, він зосереджений і ніколи не відволікається на дрібниці. Аналітичний розум забезпечить йому успішну кар'єру і гідне життя. Однак все це буде можливим лише в тому випадку, якщо Олег не зверне з второваною доріжки. Такі діти часто бувають веденими і можуть з легкістю потрапити під вплив поганої компанії. Саме за цим повинні ревно стежити батьки маленького Олега. Малюк дуже прив'язаний до мами і завжди знайде час і бажання, щоб побути з нею на кухні, поки вона готує обід або вечерю. Олег – дитина з великим серцем. Він завжди пожаліє скривджених і забезпечить захист слабким, тому що в друзях у нього немає недоліку.
Філіп – давньогрецьке ім'я, забезпечує власнику відмінне здоров'я і силу духу. Маленький Філіп – відмінний психолог, який буде ретельно підбирати ниточки, що дозволяють маніпулювати оточуючими. Тим не менш, цю межу дуже просто нівелювати. Достатньо лише показати маленькому хитрунові, що його плани зазнали краху – і він тут же припинить вередувати, прислухавшись до ваших аргументів. Пилипа відрізняє ясний розум, розвинену уяву і відмінні організаторські здібності – жоден захід в школі не обійдеться без вашого сина. Такі яскраві натури не сприймають рутинну роботу, але відмінно проявляють себе в творчих професіях, на ниві журналістики або на керівних посадах у креативних фірмах.
Ян – лаконічне, але дуже красиве ім'я, яке довгий час було незаслужено забутим. Такий дитина розвивається набагато швидше однолітків і частенько вражає оточуючих серйозністю мислення і глибокими знаннями в різних сферах життя і науки. Однак пістійні похвали можуть його зіпсувати. У Яні дуже швидко формується зарозумілість і нетерпіння до людей, яких він вважає нижче себе. Головне, що батьки повинні врахувати при вихованні маляти – своєчасне розвиток в ньому толерантності і поваги до оточуючих. З такої дитини може вирости прекрасний лікар або дослідник, так як природна сила волі і уміння вирішувати складні проблеми дають йому можливість досягти професійних висот на цьому терені.
Юрій – ім'я, що має значення «хлібороб». Такі хлопчики досить непередбачувані і вельми неординарні, так що він точно не буде знаходитися в стороні, якщо десь затівається весела витівка. Характер у маленького Юри формується рано, тому батькам потрібно почати процес виховання буквально з перших місяців життя дитини. Малюки дуже легкі в спілкуванні, надзвичайно розкуті і не соромляться публічних виступів на святах або концертах. Юра – хлопчик доброзичливий, уважний до потреб оточуючих, добродушний і веселий, але він вміє настояти на своєму, якщо питання є для нього принциповим.
Федір – ім'я, що має значення «дар божий». Федя воліє триматися особняком, причому це стосується як інших дітей, так і дорослих. Він ніколи не сумує на самоті, вважаючи за краще грати в спокійні ігри або читати цікаву книгу. Мама і тато цієї дитини можуть бути на сто відсотків упевнені, що їх син не буде помічений в хуліганських вчинках. Такі хлопчики з дитинства акуратні і самостійні, а ось вчиться Федя середньо. З одного боку, він методичний і розумний, але ніколи не проявить зайвого ентузіазму та ініціативи, так як оцінки і похвала його хвилюють дуже мало. На роботі Федір має славу незамінного працівника, так як в будь-який час може дати ділову пораду і ніколи не впадає в паніку при отриманні складного завдання.
загрузка...
Красиві, рідкісні та найпопулярніші імена для хлопчиків в 2018 році. Як назвати сина в рік Собаки?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають