• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новорічна Жовта Земляна Собака 2018. Фото

Новорічна Жовта Земляна Собака 2018 року за східним китайським гороскопом відноситься до стихії Земля, тому уособлює стабільність, стійкість і навіть життєву мудрість. Чим же ще буде привабливий цей рік?

Собака, її фото і головні якості.


Як відомо, головне якість Собак полягає в їх граничної чесності і справедливості, так як на цих людей можна покластися в будь-який час і в будь-якій життєвій ситуації.
Що стосується роботи, то вони дуже відповідально і прискіпливо ставляться до своєї професійної діяльності. Хоча їх консерватизм часом призводить до нерішучості у вчинках і діях, особливо коли мова раптово заходить про які-небудь зміни або ж необхідності досить швидко прийняти правильне і вірне рішення. Але, якщо їм заздалегідь озвучити чіткий план дій, то вони цілком делікатно і обережно здатні вирішити будь-яку ситуацію і питання. Іншими словами, Собака є цілком собі важливим і незамінним працівником і працівником, навіть якщо мова йде про просте співробітника або начальника, так як завжди готова прийти на допомогу всім тим, хто її потребує.

Які ще якості Собаки можна назвати і перерахувати? • По-перше, Собака, навіть знаючи про недоліки і мінуси людини, ніколи не буде засуджувати його за якісь промахи. Але, якщо мова йде про навмисний обман, порушенні і невиконанні обіцянки, брехні, то тут слід очікувати негативного ставлення цієї тварини, а, точніше, засудження з його боку.

 • Новорічна Жовта Земляна Собака 2018. Фото

 • По-друге, відданість і продуманість по відношенню до своїх здійснюваних вчинків.

 • По-третє, досить насторожене ставлення до всього нового і незвіданого, а також велике великодушність і здоровий прагматизм.

 • По-третє, цілеспрямованість і працьовитість. Собаки здатні переносити будь-які труднощі і труднощі, ось чому саме їм в основному завжди і в будь-яких ситуаціях супроводжує і чекає успіх.

 • По-четверте, Собака по своїй суті має приземленою сутністю, а, значить, найбільше цінує в осіб матеріальний добробут і власне положення в суспільстві. Саме тому Собаки завжди пред'являють досить високі, але при цьому виправдані, вимоги до себе і до оточуючих без винятку.


 • Люди, народжені в рік Собаки.


  Люди, які народяться між датами 16 лютого 2018 року і 4 лютого 2019 роки повністю відносяться і належать до знака Жовтої Земляний Собаки, а, отже, вже з народження наділені особливим даром і рисами характеру, що притаманне тільки цьому символу. Що ж це за якості?

  1.Стабільність і життєва мудрість, разом з консерватизмом і відданістю людям і вірністю своїм ідеалам.
  2.Чесність і справедливість, але на них завжди можна покластися.
  3.Відповідальні у рішенні абсолютно будь-яких ділових питань, тому їм можна довірити будь-яку абсолютно делікатну ситуацію і навіть небезпечну інформацію.
  4.Вони обов'язково повинні мати власне уявлення і зміст вимог, чітке опис роботи, для того щоб в кінцевому підсумку представляти закінчений образ фінальної мети.
  5.Здатність розділити, і дбає про своїх інтересах, а також колег, рідних і близьких. Простіше кажучи, такі люди ніколи не пропустять повз своїх вух інформацію про проблеми і потреби інших людей, і ніколи не відмовляться простягнути їм руку допомоги та підставити своє плече.
  6.Такі люди завжди віддають перевагу відносини, головною особливістю яких є врівноваженість, тобто коли обидва партнери можуть дати так само багато, як і взяти. Іншими словами, вони завжди є досить лояльними партнерами, причому якщо почуття справжні і сильні, то вони завжди чесні і прямолінійні зі своїм партнером у всіх взаєминах.

  Новорічна Жовта Земляна Собака 2018. Фото


  Якщо в загальних рисах говорити про наступний рік, то для того, щоб відчувати на собі всю прихильність нового господаря рекомендується, щоб хоча б в одязі домінуючим відтінком все-таки була жовта палітра. Адже саме цей колір символізує душевний спокій і рівновагу, націлює вас на успіх і удачу, яка торкнеться абсолютно будь-якої сфери діяльності. Майбутній 2018 рік Собаки стане часом справжніх реалістів і прагматистов, хоча їм також необхідний романтичний настрій і висока чутливість, абсолютно не заважає вирішенню складних ситуацій, в яких будуть виявлятися такі високі почуття, як людяність і безкорисливість. Так який же можна зробити висновок? Яким буде рік? Відповідь однозначна – успішний, але тільки для тих, хто дійсно цього вартий.
  загрузка...
  Новорічна Жовта Земляна Собака 2018. Фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають