• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Щасливі жіночі імена 2018 році. Список імен для дівчаток

Щасливі жіночі імена 2018 році. Список імен для дівчаток

Напевно, кожен погодиться з думкою, що ім'я є свого роду дороговказом для кожної людини. Багато за значимістю прирівнюють і ставлять на один щабель ім'я зі знаком Зодіаку, так як в рівній мірі впливає на характер і долю.
Ім'я являє собою свого роду енергетику, яка дається нас з перших днів нашого життя, з моменту народження.
Ось чому вибір імені для своєї дитини є важливою і відповідальною справою. Сьогодні багато батьків дуже прискіпливо ставляться до вибору імені, уважно вивчають всього його особливості, описи і характеристики, так як бажають своєму малюкові тільки щастя і благополуччя. Щасливі жіночі імена 2017 року є однією з тем, яка дуже обговорюється, особливо, якщо ви знаєте, що дуже скоро у вас з'явиться дочка. Давайте спробуємо самостійно проаналізувати найбільш успішні жіночі імена, на які варто звернути увагу в першу чергу, особливо в 2018 році.

Список імен для дівчаток. • По-перше, Наталія. Цьому імені найбільше підходить знак Зодіаку Терези. Відразу хочеться сказати, що Наталя має досить колючим характером, але при цьому вважається дуже надійною, а також виборчої, особливо якщо це стосується любовного фронту. Якщо Наталія полюбить, то навряд чи буде звертати увагу на ще кого-небудь, тому протилежну стать повинен знати про цю рису характеру. За життя дівчини і жінки з ім'ям Наталя не терплять і нікому не прощають поразки, тому бувають дуже злопамятними, хоча в скрутну хвилину готові першими прийти на допомогу навіть своєму кривднику і простягнути руку допомоги.

 • Щасливі жіночі імена 2018 році. Список імен для дівчаток

 • По-друге, Олена. За вдачею вона завжди весела, рухлива, завжди миловидна і тим самим користуються великим попитом у протилежної статі. Олена намагається ніколи не пропускати різні тусовки і світські заходи, які їй дуже цікаві. Якщо говорити якому знаку Зодіаку найбільше і оптимальніше підходить це ім'я, то варто назвати тільки Близнюки. Запитаєте чому? Відповідь проста дівчина у результаті такої гармонії повчає легкість і допитливість, що зіграє важливу і вирішальну роль на її життєвому шляху. Що стосується почуттів, то дівчині з ім'ям Олена не властива їх глибина, тому при розставання зі своєю другою половинкою не робить, надто великої трагедії з цього. Іншими словами, Олена – прекрасна кохана, але не дружина.

 • По-третє, Тетяна. По своїй натурі це дуже влюблива і сексуальна особа, при цьому горда, не схильна до скандалів особа. Тетяна дуже люблять розплутувати різні складні і заплутані справи, які вимагають певного складу розуму, і при цьому ні в якому разі не визнає абсолютно ніяких порад і підказок. Що стосується любовних справ, то вона здатна закохатися, перебуваючи навіть в самій важкій і безвихідній ситуації. З приводу знака Зодіаку, то їй краще всього підходить Скорпіон, який стане для неї добрим покровителем і опорою. Не дивлячись на те, що на перший погляд Тетяна здається занадто високою персоною, але у важку хвилину вона завжди приходить перша на допомогу.

 • По-четверте, Ірина. Володарка цього імені не пересічна і не обмежується колом сімейних турбот. Як правило, Ірини дуже успішні в кар'єрі і завжди досягають високих результатів і показників. Іншими словами, з них виходять хороші спеціалісти та начальники. Найголовніше, для жінок з цим іменем не втрачати впевненості і тоді, розкриються перед ними всі двері. Але, якщо енергетичний рівень Ірини пішов на спад, або, ж був підірваний внаслідок сильних переживань, потрясінь, хвороби, то вона може впасти в депресію і потрапити в дуже важку життєву ситуацію. Що стосується питання особистого життя, то тут не все так гладко, як з роботою і кар'єрою. Чому? Як правило, головна любов у них тільки в спогадах, у них дуже часті розриви і розводи, так як цим вольовим і сильним жінкам дуже важко знайти взаєморозуміння з чоловіками, які інколи нижче їх у всіх розуміннях. З усього можна зробити висновок, що ім'я Ірина щасливе для тих, хто на перше місце ставить кар'єру і успіх, а не любов і сім'ю.

 • Щасливі жіночі імена 2018 році. Список імен для дівчаток

 • По-п'яте, Ольга. Ім'я, яке у всі часи і в 2018 році теж, вважалося і вважається самим колоритним. Для жінок із цим ім'ям властива двоїстість характеру, тобто холодний розум і гаряче серце. Як правило, жінка непогано володіє собою, вміє вести досить розумно, без будь-яких емоційних спалахів і сплесків, що дуже допомагає їй на життєвому шляху. Ольга відрізняється від всіх своєю ощадливістю, конкретним розумом, тому один і той же вчинок може повторити через багато років і досягти піставленої мети. У родині Ольга завжди грає головну роль, так як чоловіки в основному виконують роль «рабів». Але, от якщо Ольга пощастити закохатися, що буває вкрай рідко, тони кардинально змінюється і стає зовсім іншою людиною.


 • Так, кожне з імен на 2018 рік дійсно унікально і неповторно по-своєму, володіє своїми особливостями і характеристиками, тому до вибору варто підходити з великою відповідальністю і уважно вивчити особливості кожного варіанта. Адже будь-яке ім'я має гармоніювати з людиною і разом складати єдиний образ і портрет.
  загрузка...
  Щасливі жіночі імена 2018 році. Список імен для дівчаток
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають