• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Мотоцикли новинки 2018 року. Очікувані нові моделі. Фото

Майбутній рік стане одним з найспекотніших для мотоциклетної індустрії, так як очікується наплив цікавих і оригінальних моделей, кожна з яких унікальна і неповторна по-своєму. Мотоцикли новинки 2018 року дійсно порадують своїм широким і багатим розмаїттям, асортиментом, серед якого кожен зможе підібрати щось підходяще для себе.
Серед заявленого асортименту, мабуть, слід придивитися до наступних моделей.

Це Suzuki GSX-R 100 BMW RM, RS і R, Honda CRF 450 R, RX, X варіації, Kawasaki Z100 Triumph Bonnenille Bobber, Yamaha YZF-R6.
Ну а тепер давайте зупинимося докладніше на кожній із заявлених новинок і перевіримо, чи так вони хороші насправді?

Очікувані нові моделі, фото і опис. • По-перше, Kawasaki Z1000R. Серед всіх достоїнств і описів цієї моделі слід відзначити наступні, найбільш суттєві.

  Мотоцикли новинки 2018 року. Очікувані нові моделі. Фото


  1. Повне оновлення загальних налаштувань ECU. Саме ця особливість в значній мірі дозволяє згладити загальний розподіл потужності мотоцикла по діапазону обертів.

  2. Покращений механізм підвіски за рахунок оновлених амортизаторів Ohlins S46DR1S. Саме цей механізм більшою мірою дозволяє дистанційно регулювати преднатяг.

  3. Новий формат гальмівної системи. Ця особливість проявляється в тому, що шланги тепер армовані.

  4. Повна зміна зовнішнього вигляду байка. Це спортивний зовнішній формат, кислотно-зелено-чорна забарвлення.
  Але серед всіх плюсів, все ж можна відзначити і знайти недоліки. Це дзеркала, які трохи вибиваються із загального настрою притаманне цій моделі байка. Також істотним недоліком багато фахівців називають значний розкид потужності двигуна по корпусу, в результаті чого досить проблематично знаходити баланс на великій швидкості.

 • По-друге, Suzuki GSX-R1000. На думку самих японських виробників, ця модель мотоцикла може скласти гарну конкуренцію світовим лідерам на ринку спортивних мотоциклів, а, точніше, BMW S1000 RR, Ducati 1299 Panigale, Yamaha R1. У чому будуть полягати головні особливості мотоцикла?
  1.Наявність сучасних систем змінюваних фаз газорозподілу, у двигуні. Саме за рахунок цієї особливості забезпечуватиметься не стрибкоподібний, а, навпаки, плавний приріст потужності.

  2. Наявність механізму зміни довжини впускного колектора, що створює і забезпечує більш покращений прийом на верхах.

 • По-третє, Honda. Мотоцикли японського мотозаводу будуть представлені в декількох сегментах і варіаціях. Це CRF450 R, RX, X. Відмітною рисою всіх цих моделей є новий формат двигуна, спільно з встановленою CRF450 R, який характеризується зміненою системою повітрозабору і подвійний вихлопною системою зі згладженим каналом. Що дають всі ці нововведення і перетворення? Передусім, все це в значній мірі сприяє збільшенню потужності байка. Причому фахівці також звертають увагу на той факт, що система вихлопу трохи змістила вага до центру мотоцикла, що благополучно позитивно позначилося на загальній балансуванню. З офіційних джерел стало відомо про те, що в значній мірі буде доопрацьована програма запалювання, яка тепер буде виглядати більш згладженої, так як були проведені серйозні і значні роботи по управлінню моментом запалювання.

 • По-четверте, відроджений міської мотоцикл Ducati 939 Supersport S. Тут відразу слід зазначити такі досить цікаві перетворення.
  1. Двох циліндровий рядний мотор.

  2. Об'єм двигуна 937 см, потужність 113 к. с.

  3. Топові гальма марки Brembo, які стануть доступні і для базової комплектації.

  4. Максимально, тобто 100% настроюється підвіска від Ohlins, яка зауважимо найчастіше встановлюється тільки на спортивних моделях.
  У результаті можна зробити висновок, що модель цього міського байка дійсно буде виглядати досить агресивно і потужно, тим самим значною мірою витісняючи модельний ряд минулого року.

 • По-п'яте, Yamaha. Головним експонатом і моделлю цього сезону від цього виробника є Yamaha YZF-R6 є одним з сильних конкурентів мотто від компанії Kawasaki. Якщо уважно вивчити цю модель, то можна відзначити наступні перетворення та характеристики.

  Мотоцикли новинки 2018 року. Очікувані нові моделі. Фото


  1. Дизайн має багато спільного з моделлю Yamaha R1. Іншими словами, подібні конфігурації фар, вихлопу, положення сидінь і інших елементів корпусу.

  2. Нова система трекшн-контролю, особливістю якої є максимальна налаштування під діаметр коліс байка. Іншими словами, фактично визначаючи режим роботи мотоцикла в залежності від зносу.

  3. Максимальна швидкість - 270 км. ч.

  4. Збільшена потужність двигуна.
  Весь модельний ряд байків буде представлений наступними модифікаціями. Це стандартний FJR1300ES, кросовий WR250R, XT250 TW200 класичний VMAX.


 • Так, модельний ряд мотоциклів 2018 року дійсно вражає не тільки багатим заявленим асортиментом, але і прекрасними технічними характеристиками, начинкою і описом. Нам залишилося лише чекати появи довгоочікуваного на дорогах цих по-справжньому унікальних і незрівнянних творінь мистецтва.
  загрузка...
  Мотоцикли новинки 2018 року. Очікувані нові моделі. Фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають