• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новий сезон Гри престолів у 2018 році. Продовження

Новий сезон Гри престолів у 2018 році є відомим американським драматичним телесеріалом, знятим в жанрі фентезі, який створений за мотивами циклу романів «Пісня Льоду і Вогню», написаний американським письменником Джорджем Мартіном. Протягом всього свого існування, починаючи з моменту його появи серіал знімався безпосередньо тільки для кабельного телеканалу НВО під керівництвом Девіда Бениоффа. Головною особливістю цього серіалу є, те, що фільм знімається безпосередньо відразу в декількох країнах, включаючи Великобританію, Північну Ірландію, Мальту, Хорватії, Ісландії та Марокко.

Історія фільму.


Якщо торкнутися трохи історії, то перший сезон «Ігри престолів» знято і вперше показаний на телебачення 17 квітня 2011 року, а ось останній восьмий сезон, на думку творців цього серіалу, запланований на цей рік.
Що стосується нашої країни, то ми теж можемо насолодитися цікавими і захоплюючими серіями, але тільки в Росії цей серіал дублюється і носить абсолютно інша назва «Кравець-Рекордз» за замовленням кінокомпанії «Amedia», причому всі попередні сезони були показані на каналі РЕН ТВ.

Новий сезон Гри престолів у 2018 році. Продовження


Говорячи про самому сюжеті стрічки, то варто згадати, що дія розгорталися і відбувалося у вигаданому світі, яке нагадувало середньовічну Європу, з однією лише відмінністю, що пори року тут тривають по кілька наших років. Ті, хто уважно стежив за сюжетом цього серіалу, підтвердять той факт, що у фільмі зустрічається і перетинається велика кількість персонажів, причому одночасно розвивається кілька паралельних сюжетних ліній. Перша лінія безпосередньо пов'язана з боротьбою впливових родин за королівський трон, а інша є свого роду спробою зубожілого ордена протистояти надприродною загрозу ззовні, третя лінія спрямована і розповідає про подорож принцеси вигнанки по країнах сходу в спробах знайти собі союзників для повернення на батьківщину і боротьбу на завоювання Залізного Трону. Які ще привабливі і незвичайні особливості серіалу «Гра престолів» можна зазначити, які також будуть притаманне восьмого сезону?

 • По-перше, наявність великої кількості вигаданих істот. Наприклад, це дракони і нежить.

 • По-друге, повна відсутність позитивних персонажів.

 • По-третє, велика частина героїв роблять просто-напросто неоднозначні вчинки і можуть зовсім несподіваного і неочікувано для самого глядача загинути, так і не досягнувши і не виконавши своєї місії.

 • По-четверте, у фільмі також порушуються і розглядаються такі актуальні і важливі питання, як політика, релігія, громадянська війна, становище жінок у суспільстві, злочину і покарання.


 • З усього можна зробити висновок, що серіал дійсно, незважаючи на всю свою фантастичність, є унікальною та універсальною стрічкою, що підтверджує велика кількість нагород і премій.

  Останній сезон «Гри престолів», продовження.


  Як вже офіційно заявили творці і режисери цієї стрічки, показ восьмого сезону стане завершальним. Саме про цю новину було вже офіційно оголошено програмним директором каналу Кейсі Блойс на Асоціації телевізійних критиків. Сьогодні багатьох шанувальників цікавить питання щодо кількості епізодів. Але, на жаль, поки що ніхто не дає і не розкриває ніякої точної і конкретної інформації щодо майбутніх серій. Хоча ходять чутки, що це буде шість епізодів, причому хронометраж кожної серії складе не менше 50 хвилин. Але вже зараз багато експертів і аналітиків висловили свої прогнози щодо майбутніх гонорарів, які по праву можна назвати рекордними. Які актори знову будуть задіяні на зйомках, і які вони отримають гонорари?

  Новий сезон Гри престолів у 2018 році. Продовження


  1.Пітер Дінклейдж, виконуючий роль Тіріон.
  2.Емілія Кларк роль Дейнерис.
  3.Кіт Харрінгтон – Джон Сноу.
  4.Лена Хіді – роль Серсея.
  5.Микола Костер-Вальдау – роль Джеймі.

  Саме цей зоряний склад буде отримувати по 500 тисяч доларів за кожен епізод.
  Знаменита на весь світ сага «Гра престолів» підходить до свого логічного завершення, що й радує і, звичайно ж засмучує, адже за кількістю шанувальників, глядачів, а також номінацій і нагород стрічка зібрала рекордну кількість. Наприклад, в минулому році при демонстрації сьомого сезону «Гра престолів» завоювала справді рекордна 12 престижних нагород і премій. Що чекає восьмий сезон в цьому році, буде такий же успіх чи ні, покаже час, нам лишилося тільки з нетерпінням чекати фінальних серій.
  загрузка...
  Новий сезон Гри престолів у 2018 році. Продовження
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають