• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

УАЗ Патріот 2018 року. Характеристики. Фото. Ціна

Зовсім недавно стало відомо про те, що ульяновський автозавод готує до випуску зовсім новий і оновлений модельний ряд авто. УАЗ Патріот 2018 року знаходиться в списку новинок цього виробника, а, отже, в недалекому майбутньому ми зможемо насолодитися його оновленими і вдосконаленими якостями. Вже зараз офіційно відомо про те, що це буде серійна тестова платформа для обкатки нових розробок, які в подальшому будуть використовуватися безпосередньо для створення позашляховиків.

Це оновлення стане рекордним за кількістю впроваджених і використовуваних інновацій, так як авто дійсно стане вдосконаленою моделлю згідно всім світовим стандартам та вимогам.
Але, давайте від слів все-таки перейдемо до детального вивчення авто, що і стане хорошим доказом сказаного, при цьому кожен зможе зробити свій самостійний і незалежний висновок.

Зовнішній вигляд і фото.


Якщо говорити про екстер'єр авто, то зовні ніяких кардинальних і суттєвих змін не відбулося, за заявою виробників, ця модель ще в найближчі роки буде зберігати свій автентичний вигляд. Але, все ж таки, на які деталі і елементи слід звернути увагу в першу чергу?

УАЗ Патріот 2018 року. Характеристики. Фото. Ціна


1.Злегка підкоригована і змінена фальш-решітка радіатора.
2.Фронтальна частина авто оформлена і виконана у вигляді трьох горизонтальних балок з припіднятими кінцями.
3.На середній балці розміщена збільшена в розмірах емблема бренду з золотим покриттям.
4.Більш міцної стала пластикова сітка з ромбовидної осередком.
5.Для всюдихода розроблено та спроектовано оригінальний 18-ти дюймові диски з діамантовою обробкою.
6.Головний світлотехніка оснащена ксеноновими елементами.
7.Кермові тяги спільно з пластиковим баком оснащені металевим захистом.

Технічні характеристики.


В цьому напрямку відбулося ряд істотних змін, які стосуються як самих розмірів авто, так і того, що буде перебувати під капотом новинки.

 • По-перше, габарити. Відразу варто сказати, що УАЗ Патріот як і раніше зберіг свої масивні габарити.
  1. Довжина – 4750 мм.

  2. Ширина – 1900 мм.

  3. Висота – 1911 мм.

  4. Кліренс – 210 мм

  5. Колісна база – 2760 мм.

  6. Споряджена маса – 2090 мм.

 • По-друге, розміри колісних дисків і покришок будуть R 18-265/65/.

 • По-третє, мотори, які на думку фахівців і експертів стануть набагато ефективніше колишніх варіантів. Запитаєте чому? В цьому році, двигуни являють собою спільну розробку ульяновських інженерів і заволзьких моторостроителей. За попередніми даними, всі мотори за обсягом будуть менше, а ось по потужності набагато більше, при цьому повністю відповідають екологічному класу Євро 5 і 6. Що ж це за двигуни?
  1. ЗМЗ-40905 – це атмосферний бензиновий двигун, об'ємом 27 л, потужністю 135 к. с., максимальним крутиться моментом 220 Нм, витрата палива в змішаному циклі становить 108 л.

  2. ЗМЗ 51432 – це турбодизель об'ємом 23 л, потужністю 115 л. с, крутиться моментом рівним 272 Нм, витрата палива 95 л.

  3. Механічна 5-ступінчаста коробка передач і 6-ти ступінчастий автомат.

  4. Двоступенева роздавальна коробка з електричним приводом.

  5. Перероблені нерозрізні мости, що значною мірою зменшує рівень шуму і підвищує динамічність.


 • Інтер'єр.


  Якщо навіть на секунду заглянути в салон або ж поглянути на фото, то в інтер'єрі авто також можна знайти ряд суттєвих доробок, які пішли моделі авто тільки на користь. Що ж сюди можна віднести?

  УАЗ Патріот 2018 року. Характеристики. Фото. Ціна


  1.Абсолютно нова модель передній панелі, в яку вбудовані дві подушки безпеки.
  2.Приладова панель оснащена 3-дюймовими моніторами, які оснащені покажчиками роботи ESP, круїз-контроль, система допомоги при спуску, індикація справності подушок безпеки, задня блокування.
  3.Решітка обдування вікон змістилася в загальний блок разом з боковим дефлектором. Для чого це було потрібно? Зрештою, це в кілька разів посилило обдув скла.
  4.Сучасний триспицеве кермо регулюється по куту нахилу і вильоту.
  5.Передні ремені інерційні з преднатяжками.

  Ціна.


  Якщо говорити про вартість авто, то, насамперед, слід розглянути базову версію, а, точніше, то з чого вона буде складати та, що в неї буде входити. За заявою виробників, це АБС, сучасна система курсової стійкості, круїз-контроль, однозонний клімат-контроль з ЖК екраном і двома круглими регуляторами, підігрів обода рульового колеса і передніх датчиків парковки. І все це за 850000 рублів.
  Якщо ви хочете більш топову версію, то її можна доповнити наступними функціями та опціями. Це адаптивний круїз-контроль, охолоджуваний бардачок, датчики світла і дощу, підігрів вітрове колесо, мікроліфт водійського крісла, медіасистеми з ГЛОНАСС-навігаторами і 8-ми дюймовим сенсорним екраном. Якщо розглянути спеціальний зимовий пакет, то він включає в себе обігрів лобового скла, підігрів задніх сидінь, додатковий обігрівач салону, передпусковий обігрівач з таймером. В цьому випадку, вартість авто може скласти до 1300000 рублів, Але, погодьтеся, це дійсно того варто.
  загрузка...
  УАЗ Патріот 2018 року. Характеристики. Фото. Ціна
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають