• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

П'ятиденний безвізовий режим в Білорусії в 2018 році. Для громадян ЄС та США

Нововведення, що стосується сусідньої країни, про який зараз щосили говорять і обговорюють, а, точніше, п'ятиденний безвізовий режим в Білорусії в 2018 році, сколихнула, мабуть, весь світ, так як ця новина облетіла всі країни і кожна вже висловила свою точку зору щодо цієї ситуації. Але про все детальніше.
Згідно з новими правилами вводиться, безвізовий режим пересування ні в якому разі не буде поширюватися на тих, хто прибуває в країну авіарейсами з Росії, а також здійснює виліт в аеропорти Росії. За новими правилами встановлюється безвізовий порядок на територію Білорусії терміном на 5 діб, але тільки при в'їзді в країну через Національний аеропорт Мінськ, який відкритий та доступний для громадян 80 різних країн.
Даний вказаний був підписаний ще в минулому році і носить назву пістанова №9 «Про встановлення безвізового порядку в'їзду і виїзду іноземних громадян», хоча в повну свою силу він вступає в цьому році. Якщо уважно вивчити цей указ, то можна відзначити ряд особливостей, які необхідно обов'язково враховувати, відвідуючи Білорусію. Що ж це за вимоги і критерії?

Закон для громадян ЄС та США.


П'ятиденний безвізовий режим в Білорусії в 2018 році. Для громадян ЄС та США


 • По-перше, дія указу поширюється безпосередньо на 39 країн Європи, в список яких також входить Європейський Союз, а також такі країни, як США, Бразилія, Індонезія, Японія та ряд інших держав.

 • По-друге, для в'їзду до Білорусі без візи необхідно мати спеціально встановлений і прописаний в законі країни пакет необхідних документів, який обов'язково пред'являється на вимогу. Що ж це за документи?
  1. Паспорт громадянина посвідчує його особу.

  2. Необхідна сума грошових коштів, яка згідно із законодавством має бути не менше 2 базових величин на один день перебування у валюті чи білоруських рублях.

  3. Медичний страховий полюс, сума якого ні в якому разі не повинна бути менше показника в 10000 євро.

 • По-третє, громадяни таких країн, як В'єтнам, Китай, Індія. Гаїті, Гамбії, Гондурас, Намібії, Лівану, Самоа також повинні мати відповідний документ. Якщо бути точніше, то це багаторазова віза ЄС або ж Шенгенської зони, в якій обов'язково повинна бути відмітка про в'їзд на їх територію і рейси з вильотом з Національного аеропорту Мінська протягом установленого року, тобто 5 днів з дати виїзду.


 • Згідно з підрахунками і статистикою, річна білоруська віза раніше, до цього указу, обходилася всім європейцям без винятку приблизно в 150 євро. Хоча починаючи з минулого року її вартість істотно, а, точніше, на половину знизилася і становила 60 євро. Але, незважаючи на це, в Білорусії іноземці могли цілком вільно без візи відвідувати такі пам'ятки і місця, як Серпневий канал, Гродно і Гродненський район, Біловезьку пущу.

  П'ятиденний безвізовий режим в Білорусії в 2018 році. Для громадян ЄС та США


  Для чого потрібен такий документ і указ? Яка його головна роль та завдання?

  Як відзначають фахівці та експерти, цей указ, насамперед, стосується країн, які є стратегічними партнерами держави, які вже встановили в односторонньому порядку такої ж безвізовий режим, але відносно білоруських громадян.
  Ці правила за новим законом також будуть поширюватися на негромадян Латвії та осіб без громадянства Естонії. Якщо говорити про те, для чого потрібен цей документ, то в першу чергу його головна задача спрямована на активізацію подорожей бізнесменів, туристів, приватних осіб, які мають загальногромадянські паспорти, і ні в якому разі не поширюється на іноземців, які здійснюють офіційні поїздки. Що входить в поняття офіційні поїздки? Це дипломатичні, службові, спеціальні та інші прирівняні до них паспорта до уваги прийматися не будуть.
  Чи принесе цей указ які-небудь зміни в країну, приверне це ще більше туристів в країну, покаже час. Але тішить лише одне, що зараз вже протягом 5 днів можна буде цілком спокійно помилуватися красою країни і місцевими пам'ятками, якими може похвалитися Білорусь.
  загрузка...
  П'ятиденний безвізовий режим в Білорусії в 2018 році. Для громадян ЄС та США
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають