• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Перенесення ЧС-2108. Свіжі новини

Перенесення ЧС-2018 року з футболу є темою, про яку кажучи, напевно, абсолютно скрізь. Хоча відкрито поки ніхто не заявляє про це, але ось багато експерти і аналітики вже говорять про те, що варто готуватися до такої ситуації. Вже, до уваги всіх уболівальників і фанатів футбольного світу, а також всіх тих, хто не байдужий до спорту, був представлений майбутній талісман чемпіонату. Але ця радісна і досить пам'ятна подія запам'ятається і ще одним важливим моментом, на який фактично мало хто звернув уваги. Що це за подія? Саме в той день Джанні Инфантин6о, який є президентом ФІФА офіційно заявив про те, що скасовує свій майбутній візит до Росії, а, отже, відмовляється брати участі в церемонії вибору талісмана. Щодо того, що сталося вже ходить багато версій і причин, але, давайте пістараємося розглянути і вивчити ситуацію в цілому.

Свіжі новини та прогнози.


Серед усіх прогнозів і думок експерти і аналітики схиляються більшою мірою до скасування або перенесення ЧС. Але, чому? Які причини і прогнози вони називають?

Перенесення ЧС-2108. Свіжі новини


 • По-перше, після прямих звинувачень у скоєнні військових злочинів в Алепо, влада країни-господині мундіалю, не збирається припиняти всі вбивства і дії, напрями проти мирного населення. І це ще не йдеться про відмову від підтримки режиму Башара Асада в цілому. Погодьтеся, сьогодні така поведінка є основною причиною обурення і хвилі обурення в країнах заходу, і звичайно ж, навряд чи за цей короткий термін ситуація зможе кардинально змінитися. Іншими словами, дуже важко уявити собі як 32 національні збори зможуть, як ні в чому не бувало відправитися в Росію на ЧС з її антизахідних настроєм і вийти на поле, як ніби нічого не відбувається. Віце-прем'єр Великобританії Ніка Клегга назвав всю майбутню ситуацію просто безглуздою.

 • По-друге, Росія не має наміру змінювати своє негативне ставлення проти України, а, отже, санкції проти нашої країни будуть продовжувати діяти. Якщо ще зовсім недавно з'явилася, пускаючи і не велика, але надія на їх скасування, то у зв'язку з посиленням сирійської компанії Росії, захід налаштований рішуче в їх збереженні, якщо навіть не посилення. Також багато аналітиків відзначають, що з приходом нового американського президента висока ймовірність посилення існуючої позиції щодо протидії агресії з боку нашого сусіда. До чого це може призвести? Відповідь проста, Захід може прийняти абсолютно радикальні заходи, пов'язані з перенесенням ЧС з футболу в зовсім іншу країну.

 • По-третє, у зв'язку збереженням санкційного тиску, а також можливий ризик посилення соціально-економічної ситуації в країні може призвести до того, що Росія сама відмовиться від проведення ЧС з метою економії коштів на більш важливі і необхідні потреби. Варто сказати, що подібна ситуація вже мала місце на Україні, адже ще в 2014 році, в цій країні повинен був пройти і відбутися чемпіонат з баскетболу, але у зв'язку повною відсутністю грошових коштів у скарбниці, уряд довелося відмовитися від прийому гостей.

 • По-четверте, проблема, пов'язана з будівництвом та реконструкцією стадіонів, призначених для проведення ЧС в країні. Як стверджують фахівці, сьогодні в цьому напрямку є невеликі труднощі, так як будівництво дійсно затягнулося, що викликає суперечки і ставить під сумнів питання з термінами, і вкладуться в них будівельники. Наприклад, навколо стадіону «Зеніт» у Пітері складається досить складна і спірна ситуація, так як будівництво сильно затягнулася через масштабного розкрадання грошових коштів. Саме тому встигнуть вони зі здачею об'єкта в строк – це велике питання.

 • Перенесення ЧС-2108. Свіжі новини

 • По-п'яте, корупційне розслідування щодо ФІФА, ініціатором якого є США, може торкнутися і торкнутися більшою мірою і Росію. Коли в 2010 році було оголошено про те, що Росія стане країною, що приймає на ЧС, у багатьох таке рішення викликало бурю обурення і хвилювання, тому багато схилялися в чесності перемоги нашої країни в цьому питанні. Найбільше обурення і протесту висловлювала і висловлює Британія, яка є основним суперником нашої країни.


 • Багато експертів вважають, що ситуація зі скасуванням ЧС з футболу в Росії в цьому році є досить вигідною для президентської влади. Запитаєте чому?

  Відповідь лежить на поверхні, так як у зв'язку з такою не стабільною ситуацією у світі щодо Росії, дане рішення може стати свого роду демонстрацією небажання мати нормальних відносин із Заходом, а всі зекономлені гроші можуть піти на підтримку зарплат і пенсій, що у свою чергу підвищить статус самого президента в очах населення, а особливо на передодні виборів.
  При цьому навряд чи знайдеться в нашій країні людина, яка зможе висловитися проти такого рішення, так як народ дійсно сьогодні знаходиться на межі виживання і убогості, тому такий чемпіонат не принесе абсолютно нікому ніякої радості. Але, якщо Росія все-таки проведе майбутній чемпіонат, то таке її дію і поведінку буде в кінцевому підсумку розглянуто як крок, причому досить великий і значимий, назустріч світу і нормальним міжнародних відносин, незважаючи на всі існуючі труднощі. Відбудеться ЧС в Росії, ми дізнаємося зовсім скоро.
  загрузка...
  Перенесення ЧС-2108. Свіжі новини
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають