• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Ліки від раку 2017-2018

Ліки від раку 2017-2018 року є темою для обговорення №1 яка хвилює, напевно, кожного, так як саме це захворювання сьогодні лідирує серед всього списку. Російськими вченими вже створено препарат з робочою назвою PD-1 який ефективно допомагає боротися з такими видами і різновидами раку, як меланома, рак нирки, легенів, сечового міхура, голови і шиї. Саме про це важливої новини, яка може кардинальним чином змінити всю ситуацію в країні і світі, було оголошено зовсім нещодавно директором Департаменту громадського здоров'я та комунікація Моз Олег Салагай.

Моз і свіжі новини.


Головною особливістю і відмінністю ліки нового покоління є його пролонговану дію, яка не припиняє свого дії і поширення навіть після припинення курсу, тобто його скасування. Причому саме це ліки запускає імунну систему на боротьбу з раковою пухлиною. Згідно з наявною статистикою, у 30-40% пацієнтів з метастатичними пухлинами на відміну від хіміотерапії, вдається досягти тривалого відповіді на лікування. При цьому показники виживаності показують досить непогані і хороші результати, що було доведено на основі проведених досліджень. Іншими словами, при використанні лікарської терапії досить хороший шанс на життя мають навіть пацієнти з важкими формами раку.

Ліки від раку 2017-2018


Щодо нового препарату, то він зараз перебуває на завершальній другої стадії клінічних випробувань, тобто коли пацієнти отримують лікування. Згідно з прогнозом Моз, вже ближче до середини року, ліки, швидше за все, з'явиться в продажу.
Але й ця не остання радісна новина від російського Мінохоронздоров'я і компанії BIOCAD. Чим же ще порадують нас вчені? Саме зараз проводиться клінічне випробування ще одного інноваційного препарату, призначеного головним чином для лікування аутоиммуних захворювань, а якщо бути більш докладним, то більшою мірою важких форм псоріазу. Якщо порівняти новий варіант вітчизняного препарату, то за своїми показниками він в значній мірі перевершує швейцарське ліки.

Як діє ліки?


Сьогодні, кожен 50 росіян безпосередньо стикається з таким страшним і небезпечним діагнозом захворювання, як рак. Якщо вірити статистиці, то щорічно майже 500 тисяч осіб чують від лікаря цей вирок. Але при порівнянні з ситуацією минулих років, в даний час картина виглядає більш благополучно, адже завдяки старанням лікарів кількість перемогли цю небезпечну недугу з кожним разом стає все більше і більше, що дуже радує. Одним з основних способів лікування будь-якого онкологічного захворювання є, звичайно ж, хіміотерапія. По своїй суті це дійсно інтенсивний спосіб лікування, який в свою чергу нещадно руйнує не тільки ракові клітини, але і завдаючи істотної шкоди імунній системі. В результаті чого вже вилікувані хворі гинуть не від самої форми онкології, а від виснаження організму після проведених курсів хіміотерапії.
При уважному вивченні нового лікарського препарату можна одразу і з великою впевненістю сказати про те, що воно б'є точно в ціль. Як же діє цей препарат? Яка суть його лікування? Як стверджує Дмитро Морозов, особливістю ракових клітин є те, що вони вміють, вміло маскуватися в нашому організмі, роблячи негативний і згубний вплив, а ось новий препарат направлений безпосередньо на те, щоб зняти цю маску і знищити небезпечні клітини. Після в роботу знову вступає імунна система організму, вибірково впливаючи саме на пухлину. Робоча назва препарату PD-1. головна суть і основа полягає в тому, що білок, з яким безпосередньо взаємодіє рак, стає невидимим для імунітету. Саме таке маскування і є небезпечною для організму, так як не дозволяє вчасно і вчасно розпізнати організму чужорідні клітини, які вже до того часу починають активно рости і ділиться, перетворюючись в пухлину. Якщо у ворога не вдасться сховатися, то побороти його не складе абсолютно ніякого праці, а кожна така перемога – це врятоване людське життя.

Ліки від раку 2017-2018


Новий вітчизняний препарат, що допомагає боротися з раком, є темою, за розвитком якої уважно і пильно слідкує весь світ. Наприклад, японці вже офіційно повідомили про те, що вони готові придбати наші розробки для подальшого спільного виробництва. Запитаєте, чому таку пильну увагу?

Відповідь проста, бо в світі є всього лише один аналог такого препарату в США, причому як стверджують експерти, порівняно з нашими ліками він вважається менш ефективним.
Головна особливість вітчизняного препарату проти раку полягає в його високій ефективності і доступності, що відіграє важливу роль. Саме тому випуску та виробництва цього препарату з великим нетерпінням чекає, напевно, весь світ, можливо, тепер такий діагноз як рак буде звучати не так страшно і загрозливо.
загрузка...
Ліки від раку 2017-2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають