• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Коли закінчиться війна в Україні 2018? Останні новини

Український народ, та й, напевно, Росію і весь світ в цілому хвилює питання, коли закінчиться війна в Україні 2018 року, коли настане довгоочікуване перемир'я і затишшя? Хто уважно стежить за подіями в країні подіями, погодьтеся, що періоди перемир'я, які в основному є результатом злагодженої роботи сусідніх держав, все частіше і частіше змінюються новими невдоволенням, корінними перебудовами у верхівці влади і новими сильними заявами керівників країни. Саме тому дати точну відповідь настане мир на Україні в 2018 році, а тим більше, коли конкретно навряд чи хто-небудь може відповісти точно, хоча висунути ряд припущень, заснованих на аналізі всієї ситуації можна спробувати.

Останні новини.


Що станеться в майбутньому році? Яких подій слід побоюватися і остерігатися найбільше? Екстрасенси, відповідаючи на ці питання, приходять до єдиного висновку, згідно якого в 2018 році влада України просто-напросто не зможуть вирішити всі свої проблеми і конфліктні питання, тому чекати закінчення війни, як і раніше, не доводиться. Але, на які події варто розраховувати і очікувати в найближчому майбутньому українському народові?

Коли закінчиться війна в Україні 2018? Останні новини


 • По-перше, зміна політичного лідера, завдяки чому буде здійснюватися просування і реалізація нових ідей. Але, без формування якоїсь міцної основи влада просто-напросто буде відступати, так і не отримавши бажаних результатів і піставлених цілей.

 • По-друге, країна буде прямо залежати від тіні планет. Саме про це стверджує індійський астролог. Адже така особливість зробить свій негативний і негативний вплив на всіх сторонах життя України. Позбутися такого негативного впливу країна зможе лише до 2019 року. На думку астролога саме в цей період часу до влади прийдуть по справжньому гідні люди, які знають і те, як виправити всі помилки минулого і тим самим побудувати міцний фундамент для подальшого розвитку і процвітання країни.

 • По-третє, Донбас, а, точніше, питання про припинення військових дій. В цьому напрямку екстрасенси пропонують кілька сценаріїв розвитку ситуації, для кожного з яких характерна своя доля.
  1. Нестабільна ситуація в цій частині країни не зміниться абсолютно ні в який бік. З Донбасу пістійно будуть приходити різні новини, починаючи від оголошення світу і закінчуючи новими обстрілами. Що стосується жителів цього району, то вони пістійно будуть міняти своє місце проживання, перебуваючи в пошуку кращих і сприятливих умов для життя.

  2. За цим сценарієм, українська влада знову захочуть повернути контроль над цією територією у свої руки, в результаті чого буде абсолютно по-новому побудована робота силових структур. Іншими словами, нові керівники зможуть підготувати операцію, за результатами якої можна буде легко і за швидкі терміни повернути Донбас до складу України, тим самим запобігши подальші народні хвилювання. Є припущення про те, що дві сторони знайдуть все-таки компроміси і укладуть офіційний світ і налагодять відносини, оскільки якщо цього не станеться, то Україна просто не зможе почати новий шлях до відродження та розвитку.

  3. Цей сценарій бачить лише невелика частина астрологів, відповідно до якого війна на Україні закінчиться лише тоді, коли Донбас офіційно перейде в руки і складу РФ. Але ймовірність такого варіанту розвитку подій дуже мала, тому цей сценарій вважають альтернативним, якщо все станеться саме так, то на чолі країни в недалекому майбутньому виявиться абсолютно новий для усіх політичний лідер.

 • По-четверте, відносини України з Росією. За прогнозами відомого російського астролога Павла Глоби, до 2020 року
  Коли закінчиться війна в Україні 2018? Останні новини
  країна остаточно розпадеться на три абсолютно незалежні частини і території, які раніше не перестануть конфліктувати і протистояти один одному. Причому одна з частин офіційно дасть свою згоду увійти до складу Росії, а ось дві інші почнуть безпосереднє співробітництво з Євросоюзом і США для того щоб хоч якось вижити. Варто сказати, що такий розвиток ситуації стане справжнім потрясінням для його жителів.


 • Щодо питання, коли ж все-таки слід чекати закінчення військових дій на Україні, багато астрологів та екстрасенсів, поряд з відомими політичними діячами, приходять до одного єдиної думки.

  Іншими словами, таке довгоочікуване можливо лише після того, як Росія зробить вирішальний жест.
  Чи Так це буде насправді, і до чого призведе, покаже час, залишається лише чекати і сподіватися на швидкий і кращий результат цього військового конфлікту і протистояння.
  загрузка...
  Коли закінчиться війна в Україні 2018? Останні новини
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають