• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Діана Арбеніна (Нічні Снайпери) випустить книгу в 2018 році

Лідер відомої музичної рок – групи «Нічні Снайпери» Діана Арбеніна давно вже самостійно пише тексти до своїх пісень. Але з деяких пір вона задумалася про написання власної книги.
Новина про те, що Діана Арбеніна (Нічні Снайпери) випустить книгу в 2018 році , зацікавила не тільки фанатів групи, але і всіх любителів сучасної прози. Саме в такому жанрі співачка планує створити власне літературне творіння.
Книга повинна вийти в світ в 2018 року, але точна дата її презентації поки ще не відома. В таємниці співачка тримає і тематику, а також сюжет свого творіння. Але вона обіцяє відкрити завісу таємниці ближче до кінця нинішнього року.

Написання нової книги


Ідея випустити книгу у співачки назрівала вже давно, тим більше що вона дуже тяжіє до написання прози. За визнанням самої Діани, вона відчуває жар у кінчиках пальців, коли не зраджує свої ідеї на папері. А їх у неї вистачає, адже виконавиця не раз вже говорила про те, що вона фонтанує ідеями.
Однак її весь час щось відволікає від втілення задуманого. Враховуючи той факт, що група часто випускає музичні альбоми і дає концерти, на літературну діяльність у Діани Арбеніної просто не залишається часу.
Але сил відкладати створення літературного шедевру у соліста легендарної групи на даний момент вже немає. Тому вона вирішила присвятити себе написання власної книги в той час, поки всі інші члени музичного рок – колективу працюють над записом нового студійного альбому.
Співачка також буде залучена в процес запису музичного альбому, але паралельно з 2016 року займатися втіленням своїх літературних ідей.

Минулі проби пера


Діана Арбеніна (Нічні Снайпери) випустить книгу в 2018 році


У Діани Арбеніної вже є за плечима досвід роботи в літературній сфері. Складання текстів давно вже близько співачці, що знаходить своє втілення в написаних нею піснях. У 2007 році вийшов збірник віршів «Дезертир сну», в який, крім чудових віршів увійшли також її живописні роботи. У збірнику можна зустріти і трохи авторської прози. Розтиражувати творчість Арбеніної взялося велике видавництво АСТ.
Всі твори, представлені на суд читача, відрізняються надзвичайною жіночністю, що абсолютно протилежно тією навмисною напористості, яка знаходить своє вираження в піснях співачки. Однак при всій чуттєвості поезія також і стримана за формою. Таке поєднання лаконічності і вишуканого смаку забезпечило збірника успіх серед читачів та критиків.
На наступний рік Діана вирішила ще більше здивувати публіку, представивши свою нову книгу під незвичною назвою «Колискова по – снайперски». Не менш дивним був і текст, який увійшов у це видання. Збірник оповідає про 366 снах, які барвисто і злегка хитромудро описує автор. І хоча подібне творіння не вписувалося ні в один з існуючих нині жанрів, воно знайшло свою аудиторію.
А ще через 4 роки талановитий автор презентувала публіці свій оригінальний збірник поезії, який отримав назву «Аутодафе».
Діана Арбеніна (Нічні Снайпери) випустить книгу в 2018 році

Фанати Арбеніної знали про майбутню презентації збірки і з нетерпінням чекали виходу, але точне його зміст не оголошувало. І це не випадково, адже в нього увійшли саме ті роботи співачки, які вона з різних причин приховувала до цього часу. Збірник містить тексти складених Діаною пісень в ранньому віці. У тому числі збірник поповнили її дитячі вірші.
Книга має унікальні ілюстрації, які спеціально створила талановита пітерська художниця Віолетта Суровцева. А незвичайне заголовок збірки передає оригінальний творчий задум співачки. Завдяки йому Діана демонструє, що представляє свої твори на вирішальний суд читача.
Примітно, що в довершення Арбеніна додала в кінець збірки літературну версію моноспектаклю «Мотофозо», в якому вона зіграла головну роль. Він був приурочений до її дня народження та 35 зіграний на сцені МХТ ім. Чехова.
Видавництво «Астрель» погодився надрукувати рукопис. У підсумку, як критики, так і читачі високо оцінили творіння талановитого автора. Збірник швидко став лідером продажів найбільших книжкових магазинів Росії.
Після такого тріумфу талановитий автор швидко оформила свої численні напрацювання в нову роботу, яка вийшла в світ в 2013 році. Цей збірник містив у собі як поезію, так і прозу, яка увійшла в попередні книги Діани. Але крім цього у нього увійшли також кілька нових віршів і оповідань, якими автор вирішила поділитися з читачами.
Книга була оцінена досить добре, хоч і містила мало нових творінь співачки.

Найближчі плани співачки


Діана Арбеніна (Нічні Снайпери) випустить книгу в 2018 році

Зараз лідер групи «Нічні снайпери» разом зі своїм колективом працюють над створенням нового студійного альбому. Він обіцяє стати досить цікавим в музичному плані і по текстової наповненості. Завершити роботу над альбомом група планує до початку 2018 року .
Так довго фанатам доведеться чекати не тільки з причини того, що музиканти намагаються зробити його максимально якісним, але ще й тому, що хлопці паралельно зайняті будівництвом власної студії. Вона буде обладнана за останнім словом техніки і відкрита для всіх молодих, але надзвичайно талановитих музичних колективів, яким не вистачає коштів на професійну запис пісень.
І в довершення всього Арбеніна невпинно трудиться над своїм черговим літературним шедевром. А він, за чутками, обіцяє бути неймовірно вражаючим.

Відео


загрузка...
Діана Арбеніна (Нічні Снайпери) випустить книгу в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають