• 20:09 – Що чекає Україну в 2018 році: прогнози астрологів, екстрасенсів, ясновидців 
  • 14:12 – Як швидко і просто зшити плаття на Новий рік 2018 своїми руками 
  • 14:05 – Новорічні пісні 2018: слухати безкоштовно онлайн нові і старі хіти для дітей і дорослих 
  • 12:58 – Новорічні кліпи: що подивитися на Новий рік 2018? 

Веном /Venom

Веном /VenomЩе одним фільмом за мотивами відомих коміксів стане вихід в 2018 році спін-офф «Веном». Сюжет фільму тримається в найсуворішому секреті, але дещо все одно просочилася в мережу.

Веном — це збірна назва кількох персонажів у світі Marvel. Перша згадка датується квітнем 1988 року, коли вийшов «Дивовижний Людина-павук». Тоді він з'явився як інопланетний організм, здатний входити в симбіоз з організмом-носієм. Хоча задумувався він як жінка, яка пережила загибель свого чоловіка в автокатастрофі і соединившаяся з Веномом. Саме вона повинна була стати ворогом людини-павука, але у видавництві вирішили, що жінка не може стати хорошим негативним персонажем. І, як результат, був придуманий Едді Брок, який став головним лиходієм всесвіту Marvel.Трохи про герояСам Веном - істота інопланетного походження, що належить до раси Клинтар. Його заховали в Світ Війни після того, як він вирішив, що краще використовувати носія в своїх цілях, ніж просто спустошувати його. За весь час існування його на сторінках коміксів Веном змінював своїх господарів кілька разів. Першою жертвою стала Людина-павук, потім з'явився Едді Брок (журналіст, якого викрив Пітер Паркер), наступний — Мак Гарган (лиходій нижчого порядку) і останнім, на даний момент вважається Флеш Томпсон.

Спочатку про окремому фільмі про Веноме заговорили ще у 2007 році. Головну роль запропонували Тоферу Грейсу, а сам Веном повинен був бути позитивним персонажем. Але потім Marvel і Sony скооперувалися і зробили Людину-павука частиною киновселенной і роботи над «Веномом» і «Зловісної шісткою» довелося відкласти. У 2016 році стало достеменно відомо, що Sony все-таки взялася за цей проект. При цьому вони одразу заявили, що це буде окремий фільм ніяк не переплетающийся з новим фільмом про Людину-павука з Томом Холландом. Але франшиза продовжує стрімко змінюватися і говорити про якусь конкретику не беруться навіть найвідданіші фанати Marvel. Залишається тільки чекати виходу цього фільму, щоб зрозуміти, що ж задумав дме Marvel і Sony.


Веном /Venom
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають
загрузка...