• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Пророцтва Ванги про Росії на 2018 рік. Що чекає

Пророцтва Ванги про Росії на 2018 рік є тією самою інформацією, яка стосується і хвилює не тільки кожної окремо взятої людини, але і весь народ, країну в цілому. В даний час існує безліч самих різноманітних чаклунів, відунів, віщунів і пророків, але найбільше ми довіряємо людям з минулого, чиї пророцтва стали дійсністю і справжньою реальністю.
Одним з питань, на яке ми намагаємося знайти відповідь, уважно вивчаючи і ще раз прочитуючи передбачення Ванги, є, звичайно ж, передбачення щодо майбутнього президента. Отже, що з цього приводу говорить сама провидиця?

Ванга і передбачення про майбутнє президента.


Всі пророцтва Ванги щодо майбутнього президента відносяться до 2018 року, хоча відразу варто сказати, що не всі вірять у ці передбачення. Отже, що ж передбачала жінка? Ванга пророкувала, що перш ніж нинішній президент збереться
Пророцтва Ванги про Росії на 2018 рік. Що чекає
остаточно піти зі свого піста буде виданий указ, що стосується президентських повноважень, в результаті чого вибору пройдуть достроково.

Наступним президентом після Ст. Ст. путін буде неодмінно його приймач і ставленик, але тут Ванга відзначає одну дуже важливу особливість, так як ця людина ніяким чином не буде пов'язаний з такими органами, як КДБ і ФСБ.
На даний момент вирішальний голос на президентських виборах знаходиться в руках ліберальної опозиції. Трохи пізніше країна знову зіткнеться з різними тривалими репресіями, результатом яких стануть кардинальні зміни. Іншими словами, багато хто активно діючі на сьогоднішній момент часу чиновники і політичні діячі потраплять за ґрати або ж назавжди покинуть межі РФ. Але все-таки у всіх справах і починаннях буде спістерігатися певна стабільність. Що стосується президента, який прийде на зміну нинішньому Ванга говорила, що він буде досить лояльним до справ свого приймача.

Що чекає Росію і весь світ?


Ще одним важливим питанням, звичайно ж, є доля Росії і всього світу в цілому. Які тут цікаві і важливі моменти і події слід відзначити в першу чергу?

 • По-перше, поїзди почнуть літати на проводах від сонця. Багато експерти вже говорять про те, що це пророцтво починає потихеньку збуватися. Адже сьогодні фахівці у врю працюють над створенням і проектуванням новітньої струнної технології під назвою Sky Way. Іншими словами, в даний час вже будуються спеціальні випробувальні полігони. За своєю суттю ця система являє собою наземну транспортну систему, особливістю якої є те, що весь рух організовано безпосередньо з використанням спеціально розроблених підвісних рейок, які натягаються між опорами. Швидкість склад, які будуть рухатися за таким рейках складе приблизно до 500 км. год, а ось все управління здійснюватиметься в автоматичному режимі. Але і це ще не все, адже система буде працювати тільки від сонячної енергії.

 • По-друге, повністю припиниться видобуток нафти, так як її запаси просто-напросто іссякнут.

 • По-третє, поскуднеют природні ресурси Росії. Але саме ця, здавалося б, негативна тенденція і особливість дасть землі хорошу можливість для відпочинку, а в Росії станеться довгоочікувана фаза економічного зростання.

 • По-четверте, кінець світу. Тут фахівці повністю спростовують передбачення Ванги на 2018 рік про кінець світу. Запитаєте чому? Все досить просто, так як експерти максимально точно переконані в тому, що цей момент часу не принесе абсолютно ніяких катаклізмів, які могли б надати таку руйнівну силу. Але все, ж деяких природних лих слід побоюватися.
  1. Прибережні країни США і Східної Азії очікують великі повені.

  Пророцтва Ванги про Росії на 2018 рік. Що чекає
  2. Поява нових видів інфекцій і вірусів, про які ще ніхто ніколи не чув. Що стосується вакцини, то вона буде створена, але ще не скоро, так як цей процес досить тривалий і займе багато часу. В результаті загине велика кількість людей у всьому світі.

  3. Впаде метеорит, який стане причиною техногенної та екологічної катастрофи в деяких куточках земної кулі.

 • По-п'яте, буде війна. Це питання є одним з головних, який турбує велику частину людства. Адже погодьтеся, сучасна війна багато в чому відрізнятиметься від тих, що були раніше. У чому причина? Відповідь на поверхні, так як раніше війна являла собою спосіб з'ясування стосунків, то сьогоднішня війна здатна повністю і кардинально змінити життя на всій планеті, або взагалі її знищити. Іншими словами, якщо війна стане можлива, то вона буде носити глобальний характер, а ядерний вибух, якого всі бояться і боятися, назавжди змінять обличчя всієї планети Земля.

 • По-шосте, Росія. Нашій країні в 2018 році пощастити уникнути всіх тих страшних подій, які очікує і торкнеться весь світ. Якщо говорити більш детально про Росії, то Ванга виділяла Сибір, так як саме цей район стане економічним центром всієї планети. Саме Росія здатна не допустити початку нової війни, а також дуже скоро проявить себе як центр науки, досягнення яких допоможуть людству і всьому світу.


 • Наскільки точні і правдиві всі пророцтва Ванги покаже час, причому, зовсім скоро і в найближче майбутнє. Найголовніше – це жити далі і не чекати нічого страшного і небезпечного, адже завжди потрібно вірити у диво і прекрасне.
  загрузка...
  Пророцтва Ванги про Росії на 2018 рік. Що чекає
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають