• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Ціни на нафту в 2018 році. Прогноз

На сьогоднішній день існує велика кількість різноманітних і суперечливих думок щодо питання ціни на нафту в 2018 році, а, точніше, того чого варто очікувати в цій ситуації. Напевно, ні для кого не є секретом той факт, що ціна на нафту наступне десятиліття буде мати, досить важливе значення всієї економіки країни. Саме тому, сьогодні велика увага приділяється прогнозами про найближчій середньостроковій перспективі. Які ж думки вважаються найбільш пріоритетними і близькими до реальності?

Прогноз і думки аналітиків. • Думка 1. Дослідницький центр «The Economy Forecast Agency», який в даний час спеціалізується безпосередньо на довгострокових прогнозах цін на нафту, представив свою картину розвитку цієї ситуації на найближчі 2 роки.
  Ціни на нафту в 2018 році. Прогноз
  Згідно з поданими розрахунками 2018 рік повинен стати вельми успішним і сприятливим у цьому напрямку. На думку аналітиків, вони знайшли основні причини для різкого стрибка цін за барель нафти до 84 доларів. Варто відзначити, що їх прогнозами вже звикли довіряти, так як саме цей центр передбачив найбільш важливі події і цифри, одним з яких є падіння біржових котирувань в 2014 році.

 • Думка 2. Світовий Банк. Тут більш обережні прогнози. Згідно з поданими розрахунками головного в світі фінансового інституту ціна на нафту може піднятися і збільшитися до позначки дорівнює 82 долари, але не раніше, ніж у 2025 році.

 • Думка 3. Міжнародне енергетичне агентство. За заявою фахівців, які відносяться до категорії незалежних аналітичних структур, в майбутньому 2018 році слід очікувати різкого і раптового зростання вартості чорного золота аж до рівня 80 доларів за один барель. Але, після чого слід очікувати також і невелику консолідацію в область 70 доларів за барель нафти. Хоча не всі фахівці навіть з цього агентства згодні і повністю підтримують цю точку зору. Запитаєте чому? Все полягає в тому, що багато приводять досить ґрунтовні доводи, які будуть сприяти подальшому зниженню всіх котирувань і встановленої вартості. Саме такі події стануть основним поштовхом у зниженні інвестиції в нафтопереробній та добувної галузі.

 • Думка 4. Об'єктивно-реалістичний прогноз. Більшість експертів єдині у думці, що нижче показника і позначки в 20 доларів за барель нафту не впаде.

  У тому випадку, якщо буде спістерігатися економічний підйом на світовому рівні, то ціна відповідно почне піступово стабілізуватися і досягне своїх максимальних котирувань і вартості.
  Якщо ж країна не зможе подолати кризу, то ситуація, навпаки, виявиться не занадто райдужним, так як собі вартість продукції почне півстіни вниз, а, отже, ціна на нафту стане, нижче своєї собівартості.


 • Це, мабуть, основні думки, які користуються великим попитом. Але виникає інше цілком логічне питання, пов'язане з формування цінової політики сировинного ресурсу.

  З чого формується ціна на нафту?


  Як відомо, цей показник, насамперед, складається і формується з урахуванням абсолютно різних складових чинників, які складаються і залежать від місця видобутку, реалізації і найбільш основних характеристик продукту. Що ж це за характеристики?

  1.Відповідність попиту та пропозиції.
  2.Обсяг видобутку сировини.
  3.Політичні домовленості.
  4.Стан економіки в світовому форматі.
  5.Наявність санкцій в країні, яка є годувальником.
  6.Різні форс-мажорні обставини в країні у вигляді війн, катастроф техногенного і природного масштабу і значення.
  7.Собівартість видобутку нафти.
  8.Альтернативна енергетика.
  9.Бренд і марки вуглеводневої продукції.

  При цьому не варто забувати і про те, що нафта видобувається різних сортів, тому можливий ціновий розмах може становити до 10 доларів.

  Ціни на нафту в 2018 році. Прогноз

  Причини зниження вартості нафти.


  Експерти і фахівці на сьогоднішній день називають абсолютно різні цифри й показники зростання нафти. Але, незважаючи на різні прогнози всі вони єдині в одному думці, тобто в причинах падіння цінових котирувань. Що ж це за причини?

 • По-перше, повернення на нафтовий ринок Ірану.

 • По-друге, діяльність з видобутку нафти великих постачальників, таких як Росія і саудівська Аравія з кожним днем набирає і посилює свої обороти.

 • По-третє, збереження лідируючих позицій нафтовидобувних країн.


 • Як видно, вартості нафти є досить спірним питання, який залежить від багатьох чинників і показників, про які слід пам'ятати і не забувати. Як буде розвиватися ситуація і за яким сценарієм покаже час.
  загрузка...
  Ціни на нафту в 2018 році. Прогноз
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають