• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Чи буде кінець світу в 2018 році в Росії? Коли

Протягом усього часу існування людства, незалежно від епохи, людей хвилювало і непокоїло питання, пов'язаний з майбутнім. Чи буде кінець світу в 2018 році в Росії, до яким прогнозам пророків слід прислухатися в першу чергу? Це, мабуть, головне питання, на які багато хто б хотіли знайти і знати відповідь.
В даний час навряд чи можна когось здивувати прогнозами про кінець світу, адже люди пережили передбачення щодо 2000 і 2012 року, коли багато пророки пророкували найстрашніший за всю історію людства апокаліпсис. Хоча ніхто не дає абсолютно ніяких гарантій, що кінець світу не настане у цьому році, адже погодьтеся це не жартівливий питання, і до всіх передбаченнями і пророцтвам слід підходити з усією відповідальністю і обережністю.

Якщо уважно вивчити всі мають прогнози, що стосуються цього року, то не один пророк не говорить і не називає прямо, що саме в 2018 році настане кінець світу.
Але, прогнози на цей рік не надто райдужні і безпечні, тому якщо хоч більша частина їх збудеться, то всьому світу і людству не буде непереливки.

Коли і всі прогнози?


Проаналізувавши передбачення найбільш популярних пророків, чиї багато слова вже стали реальністю і реальністю, можна відзначити наступні моменти, які можуть статися не тільки з Росією, але і зовсім світом в цьому році.

 • По-перше, американські вчені. Так, так, саме вчені пов'язують кінець світу в 2018 році безпосередньо з посиленим вірусом пташиного грипу. Але чим він небезпечний? Перш за все, своїм мутирующим дією, від якого вакцини досі не придумано і не зроблено. Іншими словами, як тільки пташиний грип отруїть всю питну воду, людство просто-напрсото вимре і навряд чи у кого-небудь залишаться шанси на те, щоб вижити.

 • По-друге, пророцтво Джеймса Хенсена, який є відомим кліматологом. Саме його передбачення сьогодні актуально і користується великим попитом як ніколи. В чому полягає суть його пророцтва? Вже влітку цього року почнеться масове танення льодовиків, передувати якому будуть рясні зливи, що почалися навесні і які будуть тривати протягом 6 місяців. В результаті такого танення. Вода, що вийшла з берегів океанів, накриє всю Великобританію, Італію та частину Іспанії. А ось вже з кінця літа варто очікувати стрімкого рівня її підвищення, що стане головною причиною негайного затоплення більшої частини суші на землі. Але і початок осені не принесе довгоочікуваного спокою. Так як, приміром, на індійське узбережжі в цей час обрушиться потужні і сильні руйнівні цунамі, які віднесуть велику кількість життів. У результаті до кінця року залишиться лише кілька острівців суші, які вміщатимуть всіх залишилися вижили.

 • По-третє, пророкування відунки Ванги. Вона передбачила кінець світу, пов'язані з початком конфлікту на Близькому Сході. На початку війна почнеться як звичайна військове дію і протистояння, а потім переїде в такий конфлікт, в якому буде
  Чи буде кінець світу в 2018 році в Росії? Коли
  висока загроза застосування та використання небезпечних хімічних препаратів, які знищать не тільки всіх учасників конфлікту, але і матиме згубний, згубний вплив на весь світ в цілому. І саме послужить приводом для початку Третьої Світової Війни, про яку також говорять, як про кінець світу.

 • По-четверте, Мішель Нострадамус, який говорив про можливе апокалипсе саме в 2018 році. За його словами, протягом усього майбутнього року буде вести страшна війна між людьми в білих чалмах, а в кінці ісламісти почнуть свою нову з християнами, яка і стане початком кінця всієї цивілізації. Також Нострадамус зазначив, що велика частина людей почнуть спішно покидати свої оселі, спрямований на північ, шукаючи саме в цій місцевості порятунку від небезпечних спопеляючих променів. Швидше за все, цими променями і буде хімічну зброю, а, точніше, наслідки від його застосування.


 • Що чекає Росію?


  Щодо питання, що стосується Російської Федерації, то тут всі пророки і провісники єдині в таких прогнозах і думках.

  1.Всі передбачувані катаклізми не дійдуть до Євразії.
  2.Криза не похитне економіку з-за подорожчання природних ресурсів.
  3.Сибір стане єдиним економічним центром всієї планети.
  Чи буде кінець світу в 2018 році в Росії? Коли

  4.Росія не допустить початку Третьої Світової Війни, так як об'єднатися з п'ятьма республіками колишнього Союзу.
  5.Російські вчені зроблять великий крок і прорив у науковій галузі та сфері, знайдуть і відкриють ліки від страшних хвороб.
  6.Росія стане тим самим місцем, яка відкриє свої кордони для великої кількості емігрантів з усіх куточків земної кулі.
  7.Росія стане успішною та процвітаючою державою.

  Як видно, передбачення стосуються Росії на цей майбутній рік досить позитивні та сприятливі, тому росіянам не варто побоюватися ніяких страшних катаклізмів, а, тим більше кінця світу.
  загрузка...
  Чи буде кінець світу в 2018 році в Росії? Коли
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають