• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Передбачення на 2018 рік для України. Що буде

З покон віків люди завжди хотіли і бажали знати про те, що їх очікує в майбутньому, до яких подій слід готуватися і на що можна розраховувати. В даний час, незважаючи на вік комп'ютерів, та розвиненої технології, люди як і раніше велике значення відводять словами пророків і провісників. Передбачення на 2018 рік для України залишається питанням, яке хвилює не тільки жителів цієї країни, але і всього світу. Отже, до яких прогнозами обов'язково слід прислухатися й уважно вивчити?

Що буде? • По-перше, передбачення і прогноз від Павла Глоби. На його думку, країна дуже сильно пістраждає від світової економічної кризи і занепаду в період з 2014 по 2020 роки. Простіше кажучи, буде спістерігатися нестабільність грошової одиниці, тобто гривні, виникнуть великі проблеми з іпотечним кредитуванням. Хоча у сфері будівництва, країну все-таки очікує суттєвий підйом, який у свою чергу закінчиться фінансовим крахом. Хоча ближче до кінця року ситуація трохи вирівняється. Що ще Глоба пророкує Україні?
  1. Країна повністю припинить своє існування як незалежної держави до кінця десятиліття.

  Передбачення на 2018 рік для України. Що буде
  2. Територія країни розділена на два незалежних регіону, тобто адміністративних центру. Вже відомо, що одним з цих центрів став Крим.

  3. Ближче до 2020 року Україна увійде до складу Східноєвропейського блоку, який буде створений проти Росії.

 • По-друге, передбачення від Влада Росса. Цей ясновидець бачить більш світле і чудове майбутнє для самої країни і її жителів. Одеський астролог пророкує, що Донбас знову повернеться до складу України в цьому році, причому станеться це в той час, коли президент Росії залишить своє крісло і біля керма виявиться зовсім інша людина. Таке важливе політичне подія обіцяє досить непогані перспективи для України, а, точніше, гарну можливість відновити мир на всій її території.

  Щодо Криму Влад Росса стверджує, що його жителів чекає страшна й кровопролитна війна, а сам півострів вже більше ніколи не повернеться до складу України, і надалі буде піддаватися регулярному і пістійному нападу з боку мусульманських країн, швидше за все, Туреччини.
  В цьому році на Україні також буде обрано новий парламент, який внесе серйозні зміни і виправлення до конституції країни, що призведе до її процвітання.

 • По-третє, пророкування від Валерії Московченко. Цей астролог на всі 100% стверджує про те, що існуючу політичну владу в країні змінить молоде покоління політичних лідерів. Причому ці події можуть стати результатом масштабних акцій протесту в країні. Що стосується ситуації навколо Криму і Донбасу, то є велика ймовірність того, що в 2018 році вона розгориться з новою силою. На її думку саме в цих районах знову може запанувати українська влада. Свої прогнози щодо України, провісниця засновує безпосередньо на положенні небесних світил. В даний час Сонце знаходиться в Тільце, який представляють собою символ діловитості і витримки, а Місяць у терезах, які є символом витонченості і розважливості. Саме таке співвідношення і визначає позицію самих українців щодо конфлікту на Сході. Згідно з її думку, необхідно вчитися наполегливо працювати в надії на допомогу ззовні.

 • По-четверте, прогноз від Олени Осипенко. Цей астролог міжнародного класу і рівня говорить про те, що вже з початку цього року країну чекають суттєві зміни в кращу сторону.
  1. Численні реформи.

  2. Поліпшення багатьох економічних показників.

  3. Суттєвий стрибок у фінансовій сфері.

 • По-п'яте, прогноз від Михайла Левіна. Країну знову очікує державний переворот, оскільки нова влада українців не влаштує, але їх знову, ні про що не запитають. На його думку, в таких пошуках країна буде перебувати протягом 60 років, і саме за цей час відбудеться 15 державних переворотів, але ось сильного володаря не буде знайдено. Що ще пророкує він для України?

  Передбачення на 2018 рік для України. Що буде


  1. Західна частина країни буде очікувати довгоочікуваного вступу в Євросоюз.

  2. Від Євросоюзу можлива допомога полягає лише у наданні євроінтеграції, в ході якої Україна зможе втратити багато своє виробництво і промисловість.

 • По-шосте, гіпертонічний Зелибора. Вона також стверджує і заявляє про державному політичному перевороті вже на початку року. Основною причиною такої події стане невдоволення народу, пов'язане з непідйомними комунальними послугами і цінами. Іншими словами, відбудеться і відбудеться новий Майдан, але його ніхто оплачувати з боку не буде, а, отже, він дуже швидко закінчиться. Нова влада буде дуже популярна на Донбасі, так як пообіцяє налагодити відносини з Росією, хоча ці республіки, незважаючи на такі солодкі обіцянки, як і раніше, не захочуть повертатися до складу України. Що стосується торгівельних відносин з ними, то в цьому році вони будуть налагоджені і нарешті, те встановлені. А от чи довго він триватиме, покаже час.


 • Саме такі прогнози очікують Україну в 2018 році. Які з них стануть реальністю, а яким так і судилося залишитися прогнозами покаже тільки час.
  загрузка...
  Передбачення на 2018 рік для України. Що буде
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають