• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

МКС в 2018 році. Стикувальні модулі. Новини

МКС в 2018 році являє собою зовсім нову програму, яка розроблена провідними фахівцями та інженерами з використанням сучасних та інноваційних матеріалів і знань. Простіше кажучи, російськими інженерами був розроблений по-справжньому унікальний модуль, завдяки якому можна здійснювати стикування одночасно п'яти космічних кораблів. Саме це обладнання вже в цьому році буде успішно встановлено на МКС, і саме цього важливого та досить значущої події очікують багато, адже це допоможе нашим фахівцям просунутися і вийти на абсолютно новий рівень. Але, про все по порядку.

Стикувальні модулі і останні новини.


На сьогоднішній день відомо про те, що програмою установки, розробки та проектування нового модуля займається Об'єднана ракетно-космічна корпорація. З офіційних і останніх заяв глави відомства стало відомо про те, що все необхідне для успішної роботи обладнання є, залишилося тільки провести низку тестувань, які і покажуть ефективність і значимість цього обладнання.

МКС в 2018 році. Стикувальні модулі. Новини


В результаті даної програми буде створено новітній і один з найсучасніших стикувальних модулів.

За своїм зовнішнім формату і ознаками, новий стикувальний комплекс має багато спільного і схожого зі сферою, яка в свою чергу кріпиться і з'єднується з вже існуючими системами стикування станції.
Але для ефективної та якісної роботи цього недостатньо, тому в лабораторіях проводяться роботи по створенню і вдосконаленню МКС і науково-енергетичного модуля. Саме після завершення цього етапу роботи космонавти отримають набагато більше простору і місця для здійснення всіх необхідних робіт з тестування створюваного устаткування.
З офіційних джерел стало відомо і про те, що нова модель і формат стикувального модуля здатні будуть здатні утримувати і проводити повне і необхідне обслуговування одночасно п'яти кораблів «Прогрес» або «Союз». Більшою мірою це стосується питання транспортування палива з корабля на станцію, а також можливе виконання корекції крену МКС. Поки в даний час плануються і обговорюються питання, пов'язані безпосередньо з продовженням термінів обслуговування міжнародної космічної станції аж до 2028 року, адже саме за ці терміни Росія зможе запустити свої перші орбітальні станції.
За заявою заступника гендиректора Держкорпорації «Роскосмос» Юрія Власова, новий стикувальний модуль буде мати форму кулі, і уніфікований стикувальними системами вузлів, вже розташованими і наявними на МКС. Як стверджує Власов, створений формат стикувального вузла вже визнаний одним з найкращих з точки зору кріплення, шлюзивования і підходу забезпечення норм стикування, що в свою чергу підтвердили не тільки успішно проведені випробування і тестування, але і фахівці, яким довелося і довелося бачити цей механізм у справі. Також було відзначено, що сама система складається з таких механізмів і елементів, відтворити і виготовити які не під силу навіть самим високорозвиненим країнам, а, отже, це виводить нашу країну на абсолютно новий щабель розвитку. Перед відправкою нового стикувального вузла РС МКС, він буде обладнаний усіма необхідними лабораторними та науково-енергетичними модулями. При цьому вся маса МЛМ становитиме 203 тонн, причому на ньому

МКС в 2018 році. Стикувальні модулі. Новини


абсолютно легко і без зусиль можна буде розташувати ще в середньому до 3-х тонн апаратури. Сам по собі науково-енергетичний модуль, в сокращенности ПЕМ, призначений безпосередньо для забезпечення МКС електроенергією, розширенням бази наукових експериментів, поліпшення умов проживання космонавтів і забезпечення станції додатковими засобами управління. Всі ці функції і задачі є життєво необхідними і кожна окремо відіграє своє визначальне значення і роль.
Запуск нового стикувального модуля буде здійснено за планом, поки все йде відповідно до наміченої послідовності. Нам лише залишається спістерігати і чекати результатів, які обов'язково будуть високо ефективними і результативними.
загрузка...
МКС в 2018 році. Стикувальні модулі. Новини
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають