• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Хто балотується на пост президента Росії в 2018 році? Кандидатури

Одним з головних і обговорюваних політичних питань на сьогоднішній день, звичайно ж, є, хто балотується на піст президента в 2018 році, чиї і які кандидатури будуть висунуті, що і які зміни зможуть принести ці вибори? Погодьтеся, що президентські вибори 2018 року є значущим подією не тільки для самої Росії, але і всього світу в цілому.

Вже зараз багато експерти і аналітики з 100% упевненістю стверджують про те, що цей 2018 рік стане переломним і поворотним в історії Росії, хоча якісь висновки робити зарано, адже цей відповідальний момент ще не настав.

Вибори 2018.


Багато хто вважають, що вибори цього року досить унікальною подією, і полягає все це, передусім, в передбачуваності кінцевого результату та підсумку. Адже погодьтеся, ні для кого не стане новиною і великим здивуванням той факт, що якщо нинішній президент знову висуне свою кандидатуру на вибори, то цілком ймовірно вони в черговий раз закінчаться його перемогою. Можливо, когось такий результат всередині країни цілком влаштує, але от в світі навряд чи зрадіють такому результату цієї важливої політичної події.

Кандидатури.


Що стосується щодо якоїсь креативної фігури, яка могла б зайняти піст президента в даний час говорити рано, адже список ще офіційно не сформований. Та й навряд чи можна зараз знайти таку кандидатуру, яка б влаштувала всіх. Іншими словами, країні на цей момент часу необхідний міцний господарник, який зміг би передати економіку країни, стабілізувати її і направити в потрібному напрямку, при цьому абсолютно не потрібно бути першокласним політиком, так як це якість переноситься на другий план. Поки що таких людей і діячів на політичному рівні і арені не видно. Серед тих кандидатів, про яких вже відомо на даний момент часу можна відзначити і назвати таких політичних діячів, які добре знайомі виборцям.

1.Олексій Навальний. Варто сказати, що навколо цієї кандидатури ходить безліч і кількість чуток. Адже багато хто не згодні навіть з тим фактом, що його кандидатура увійшла в список. Але, згідно існуючого закону немає абсолютно
Хто балотується на піст президента Росії в 2018 році? Кандидатури
ніяких протиріч, адже до того ж його судимість у справі про його наклеп погашена. Що стосується щодо вироку по справі «Ів Роше», то всі звинувачення на його адресу носили характер середньої тяжкості, які в свою чергу за законом не є перешкодою для участі у виборах. Сьогодні вже офіційно відомо про бажання Навального взяти участі в майбутніх виборах 2018 року, і навряд чи щось може йому в цьому перешкодити, хоча питання до цих пір залишається спірним і невирішеним.
2.В'ячеслав Володін, ще один кандидат на президентські вибори. Хоча сам кандидат ще не давав жодної інформації щодо того, чи брати участь чи ні, тому ця кандидатура залишається під великим питанням, але багато дуже б хотіли бачити його у цьому списку.
3.Володимир Путін, нинішній президент РФ. Варто сказати, що ще немає точної і конкретної відповіді, чи буде Путін висувати свою кандидатуру чи ні. За законом нинішній президент має повне право балотуватися ще раз на вибори і якщо переможе це буде вже четвертий термін. Причому згідно з представленими статистичними даними, перемога, швидше за все, знову буде в його руках, так як більша половина країни вірять і довіряють йому. За весь час перебування на президентському пісту Путін зміг домогтися досить непоганих результатів і показників, тому багато дуже хотіли б бачити його кандидатуру у цьому списку.
4.Дмитро Медведєв, який також міг би поборотися за президентський піст, адже ця людина дуже добре і не понаслишкам знає про проблеми всередині країни і шляхи їх вирішення.
5.Лідери політичних партій КПРФ, ЛДПР, «Справедлива Росія», «Яблуко», які пістійно беруть участь у президентських виборах.

Яким повинен бути президент?


Хто балотується на піст президента Росії в 2018 році? Кандидатури


Напевно, кожен погодиться, що в даний час всі мріють про стабільність і хоча б про якийсь перспективі, зростання економіки, що зможе призвести до покращення ситуації з зайнятістю населення, підвищення рівня соціального забезпечення і, звичайно ж, про безпеку країни. Саме ці завдання мають стати першочерговими і важливими, з якими повинен почати боротися і вирішувати новий президент. Також багато хто б хотіли, щоб починаючи з цього року велику увагу було приділено корупції чиновників, а, точніше, посилення всіх існуючих заходів у боротьбі. Саме таким бачать нового президента 2018 року росіяни. Допоможуть нинішні вибори хоч якось врегулювати цю ситуацію або ж знову буде пущена «пил і мішура для жебраків», покаже час, ось чому кожен громадянин має право голосу обов'язково повинен прийти на вибори, щоб вони стали чесними і справедливими.
загрузка...
Хто балотується на пост президента Росії в 2018 році? Кандидатури
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають