• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Система Android Pay 2017-2018. Оплата покупок

Система Android Pay 2017-2018 року являє собою сучасну систему, яка дозволяє без праці і зайвої витрати вільного часу розраховуватися за послуги і здійснені покупки за допомогою смартфона, фаблета або планшета. Сервіс настільки простий, зрозумілий і доступний, що їм можуть користуватися навіть найменші діти. Як правило, цей сервіс підтримує гаджети з вбудованими модулями NFC, тобто чіпом бездротової високочастотного зв'язку малого радіусу дії.
На сьогоднішній день, в Росії великим попитом і популярністю користуються такі вже зарекомендували системи, як Samsung Pay, Apple Pay. Їх плюс полягає, насамперед, у тому, що вони доступні власникам деяких апаратів під назвою Galaxy, iPhone. Але і тут якщо розглядати систему Samsung Pay, то на основі технології NFC, підтримується також дозвіл типу Samsung MST, Magnetic Secure Transmission. Виникає цілком логічне і зрозуміле питання – які дає можливості дані системи і технології? Найголовніше полягає в тому, що цей сервіс має хорошу і доступну зв'язок з платіжними терміналами, де приймаються банківські картки з магнітною смужкою.

Оплата покупок.


Система Android Pay 2017-2018. Оплата покупок


Однією з головних та останніх новин, яка стане для багатьох користувачів цієї системи справжнім подарунком слугує те, що оплата покупок за допомогою мобільного пристрою зможуть тепер власники Android апаратів з модулем NFC.

Іншими словами, система Android Pay стане більш доступною для власників Lenovo, Alcatel, Huawei, Хіаомі, LG, тобто тими марками, які сьогодні затребувані як ніколи і використовуються більшою частиною населення.
Простіше кажучи, сервіс спільно з системою Android Pay відкриє перед багатьма власниками смартфонів хорошу можливість здійснювати безконтактні оплати товарів і послуг. Саме про цю новину зовсім недавно офіційно повідав і докладно розповів представник однієї з великих платіжних систем під назвою Mastercard в Росії Михайло Федосєєв.
Згідно з наявними і представленими статистичними даними, складених на основі минулого 2017 року, обсяг мобільних платежів становить позначку рівну 67 мільярдів доларів. Якщо вірити підрахунками експертів та фахівців така цифра вже до 2019 році збільшиться в 2 а то і більше рази, тобто досягне показника рівного 142 мільярди доларів. Саме про такому прогнозі нещодавно було заявлено аналітиками компанії Forrester Research. Але що це дає? Звичайно ж, на думку багатьох експертів наявні і діючі в росії системи просто-напросто не зможуть справлятися з об'ємом піставленої роботи, а, отже, нова система Android Pay буде не просто потрібна, але і зможе скласти непогану конкуренцію популярною і відомою Apple Pay.

Чим приваблива Android Pay?


Якщо детально і докладно розібратися, що ж собою являє нова платіжна система, то можна відповісти і назвати такі її особливості.

 • По-перше, це сучасний платіжний інструмент, який можна порівняти з пластиковою карткою.

 • По-друге, повністю є мобільним, так як вбудований в смартфон.

 • По-третє, за допомогою цієї системи можна абсолютно без праці проводити і здійснювати різноманітні варіанти оплати, використовуючи наявні гроші на кредитній картці, на рахунку в банку.

 • Система Android Pay 2017-2018. Оплата покупок

 • По-четверте, система доступна для користування тільки сучасним смартфонам, особливістю яких є вбудований чіп.

 • По-п'яте, простота використання. Іншими словами, для того щоб здійснити необхідну грошову операцію необхідно просто-напросто приставити мобільний пристрій до зчитувача інформації, в результаті чого сотні інтернет-магазинів розкриють перед вами свої двері.


 • Варто відзначити, що вже сьогодні ця система вже успішно зарекомендувала і показала себе з позитивного боку в США, та як жителі цієї країни користуються цієї системи, починаючи з 2016 року, і змогли по достоїнству оцінити всі принади цієї системи. Росіянам залишилося почекати зовсім небагато, коли система буде запущена і у нас, і тоді і ми зможемо оцінити в реальності всі її принади і плюси.
  загрузка...
  Система Android Pay 2017-2018. Оплата покупок
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають