• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Санкції проти РФ 2017-2018. Коли скасують

Санкції проти РФ 2017-2018 року є важливим політичним питанням не тільки для нашої країни, але і всього світу в цілому. На сьогоднішній день імовірність швидкої відміни США санкцій проти Росії становить майже 35%. Саме про це стверджують фахівці банку Morgan Stanley. Така можливість і ймовірність виникла у зв'язку з новим обранням президента, а, точніше, Дональда Трампа. Як стверджують російські експерти, уряд Трампа стане більш ефективним і сприятливим, так як вже зараз йдеться про перспективу ослаблення санкцій проти компаній та посадових осіб з Росії.

У тому випадку, якщо цей прогноз справді стане реальністю, то це призведе до того, що нинішнім лідерам європейських країн стане набагато важче і важче зберігати в силі свої антиросійські обмеження.

Трохи історії


Якщо торкнутися питання трохи історії, то ще в 2014 році ЄС і США почали вводити і висувати санкції проти Росії. Головним і основним поштовхом до такого рішення, багато експертів вважають приєднання Криму до складу Росії. Також проти Москви були висунуті звинувачення про те, що це входження півострова є просто-напросто незаконним і необґрунтованим рішенням. Після цього виступу до санкцій приєдналися ще такі країни, як Австралія. Японія, Канада, Швейцарія, країни-кандидати в члени Євросоюзу.

Коли буде? Що кажуть?


Санкції проти РФ 2017-2018. Коли скасують


В даний час існує велика кількість самих різних думок і прогнозів, кожне з яких може стати реальністю. Наприклад, одним з найбільш обговорюваних висловлювань та прогнозів щодо ситуації, що стосується санкційної політики США та Євросоюзу є думка Дмитра Егорченкова, який є заступником директора Інституту стратегічних досліджень та прогнозів РУДН. Саме він порівнює сформовану обстановку з прикладом з усного фольклору, коли ймовірність зустріти тиранозавра на вулиці становить 50%. Він вважає, що саме такий політики та логіки дотримуються, керуються іноземні експерти, говорячи і передбачаючи різноманітні міжнародні події. Адже фахівці банку Morgan Stanley говорять про таку ймовірність 35%. Хоча фахівці і експерти дослідницької компанії HIS Global Insight оцінили ситуацію в 40%. З усього можна зробити висновок, що ситуація і питання, пов'язане зі скасуванням санкцій є досить складним і заплутаним. Причому сьогодні не всі вітчизняні економісти одностайні у своєму прагненні і бажання скоріше повернутися в досанкционний формат взаємодії з світовою фінансовою системою.
Що стосується безпосереднього нового президента США Дональда Трампа, то він був досить послідовний у своїй позиції з секційним справах протягом всієї своєї передвиборної компанії. Простіше кажучи, він весь час йшов і ухилявся від відповіді через іронію і напівнатяки в режимі підморгування, то в бік Росії, то європейцям, або ж республіканського істеблішменту. Така поведінка досить зрозуміло, адже погодьтеся, передвиборна політика вимагає гнучкості, але вже настав час визначитися, в якому політичному напрямку рухатися, і які рішення приймати.

Думка Росії.


Санкції проти РФ 2017-2018. Коли скасують


Щодо того, що думають російські експерти та провідні політичні діяльності на рахунок ситуації, то більшою мірою відповідь однозначна. Навіть сам Медведєв, відповідаючи на питання про санкції після перемоги Трампа на президентських виборах, найбільше схиляється до незмінності ситуації. Іншими словами, Росія не чекає від президента США Дональда Трампа, скасування санкцій за анексію Криму і розв'язану війну на Донбасі. За заявою Медведєва, Росія у своїй політиці орієнтується тільки на свої пріоритети, які в свою чергу ніяким чином не зав'язані на дії іноземних влади, а виходять безпосередньо з власних припущень про поточний стан економіки країни. Хоча все ж деякі російські експерту, наприклад, радник президента РФ Сергій Глазьєв, вірить у те, що Трамп є більш прагматичною людиною і зробить всі дії спрямовані на скасування антиросійських санкцій, які також дуже шкідливим і згубним чином впливають на американський бізнес.
Як складеться ситуація, і який курс політичної діяльності вибере нинішній президент США, поки невідомо, тому залишається лише чекати точного і остаточного рішення, від якого надалі залежить результат всієї ситуації, як в Росії, так і в усьому світі. Адже погодьтеся, від санкцій більшою мірою страждає європейські країни світу, так як Росія навчилася обходитися і розраховувати тільки на свої сили.
загрузка...
Санкції проти РФ 2017-2018. Коли скасують
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають