• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новинки АвтоВАЗа 2017-2018. Фото нових моделей

Напевно, навряд чи сьогодні можна зустріти такого автолюбителя, які не стежив би за останніми розробками вітчизняного Автовазу. Новинки АвтоВАЗа 2017-2018 року є досить широко обговорюваної тематики не тільки в наших колах, але і зарубіжному, у багатьох перових та розвинених країнах світу. Адже новий заявлений модельний ряд може по-справжньому похвалитися незрівнянними і унікальними шедеврами, які вже зацікавили багатьох.

Серед великої різноманітності і асортименту, мабуть, у першу чергу варто відзначити такі вже добре знайомі кожному моделі Lada Vesta і її багатий модельний ряд Lada XRay та її різноманітні комплектації, кожна з яких славиться своїми особливостями і характеристиками, Lada 4*4 II, Lada XCode, Lada C-Sedan, Lada C-Cross, Лада Ларгус, Гранту та Калина.
Але чим же так привабливі ці моделі?

Фото нових моделей.


Для того, щоб більшою мірою зрозуміти і розібратися у всій привабливості кожної з моделей слід уважно вивчити основні їх плюси і переваги.

 • По-перше, Lada XRay Cross. Ця модель авто відноситься до класу хетчбеків, але на відміну від інших моделей цього класу її в першу чергу відрізняє досить піднятий дорожній прогин і пластиковий обвіс. Варто сказати, що ще на сьогоднішній день на всю йдуть обговорення, пов'язані безпосередньо з тим буде вона мати повний привід або ж залишиться в колишньому форматі. Також новинку цього 2018 року буде відрізняти наявність прекрасно виконаних і дизайнерські оформлених нових бамперів, накладок на пороги, арки коліс. Перший випуск цієї новинки, як стало відомо з офіційних джерел, запланований на друге півріччя цього року.

 • Новинки АвтоВАЗа 2017-2018. Фото нових моделей

 • По-друге, Lada XRay Sport. Це більш спортивна версія авто, відмінною рисою якої стане наявність досить агресивних ліній кузова, відразу впадають в очі. Також серед всіх оновлень можна відзначити і назвати наступні.
  1. Пластиковий більш аеродинамічний спойлер, який буде розташовуватися безпосередньо на задній двері.

  2. Сучасний турбомотор потужністю 150 л. с.

  3. Збільшені дискові гальма.

  4. Більш жорсткий механізм підвіски, розташований на спортивних амортизаторах і російських пружинах.
  Що стосується випуску першої моделі авто, то він запланований також на друге півріччя 2018 року.

 • По-третє, Lada Vesta Wagon. Це нова модель універсала, яка створена і спроектована на базі добре знайомої російським автолюбителям Пріори. Але, на відміну від свого наступника, ця новинка буде володіти рядом своїх характеристик, завдяки яким модель відразу ж стане популярною на дорогах. Що ж сюди можна віднести?
  1. Збільшений у кілька разів задній обвіс.

  2. Досить цікава і незвичайна похила кришка.

  3. На п'ятій двері є спойлер.
  Серед усіх переваг можна ще відзначити одне важливе, це, звичайно ж, помірна ціна. Вже зараз офіційно відомо про те, що попередня вартість цієї моделі складе від 530 до 720 тисяч рублів залежно від комплектації.

 • По-четверте, Lada Vesta SW Cross. Це новий формат позашляховика універсалу, який буде характеризуватися наявністю сучасних і стильних ліній кузова, тому модель і формат авто підкорить своїм чудовим зовнішнім виглядом вже з першої хвилини. Також модель отримає абсолютно новий пластиковий обвіс, а от деякі елементи підвіски будуть в значній мірі удосконалені і доопрацьовані, що робить великий плюс виробникам. Варто зазначити, що сьогодні також обговорюється питання щодо повного приводу. Що стосується безпосередньо технічної новинки і оснащеності, то все залишиться на колишньому рівні, тобто від колишньої версії Vesta. Щодо моторів, то в цьому напрямку можна істотно порадувати, так як модель буде випускатися з трьома бензиновими двигунами, потужність яких складе 87104116 к. с. З питання перших продажів, то вони стартують вже на початку цього року, а. отже, чекати залишилося зовсім недовго. Багатьох хвилює питання вартості, відразу хочеться заспокоїти, що ця модель, у порівнянні з попередньою своєю версією, подорожчає лише на 40-50 тисяч.

 • Новинки АвтоВАЗа 2017-2018. Фото нових моделей

 • По-п'яте, Lada XCode. Це модель за своїми зовнішніми ознаками і властивостями в дизайні має багато спільного і схожого з XRay, хоча і відрізняється досить солідною і більш сучасної світлотехнікою, новим форматом бампера, привабливими ручками дверей. Також інженери порадували тим, що новинка буде представлена з сучасним турбомотором. Відомо, що випуск цієї новинки запланований також безпосередньо на середину року, хоча офіційного підтвердження цієї інформації не було.


 • Як видно, кожна з новинок із заявленого модельного ряду є і являє собою вдосконалену модель, яка у багато разів перевершує своїх попередників. Хочеться сподіватися, що і на дорозі машини покажуть справжній клас.
  загрузка...
  Новинки АвтоВАЗа 2017-2018. Фото нових моделей
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають