• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Символ чемпіонату світу з футболу 2018 Вовк Забивака, фото талісмана ЧС в Росії

Громадяни Росії вибрали намальованого студенткою томського державного університету Катериною Бочарової вовка в образі футболіста в якості символу Чемпіонату світу з футболу 2018 року .
За вовка було віддано 50% всіх голосів, цей символ пішов далеко вперед від двох інших претендентів — тигра в образі космонавта (27% голосів) і кота-спортсмена (20%). Результати голосування стали відомі у передачі «Вечерений Ургант» на першому каналі.
Для фінального голосування трійка претендентів була оброблена професійними аніматорами. Старт голосування було дано 23 вересня в соц.мережах та на офіційному інтернет-ресурсі. У голосуванні взяли участь понад 1000000 чоловік, в результаті найбільше голосів було віддано за вовка. «Саме він і буде символом Чемпіонату!»- урочисто сказав ведучий передачі Іван Ургант.
«Спочатку ми влаштували опитування в інтернеті серед дітей Росії. Після цього студенти різних міст зобразили персонажів, які запропонували діти, троє з яких і дійшли до фіналу», — розповіла Фатьма Самура генсекретар FIFA, окремо загостривши увагу на високих творчих здібностях російських дітей.

Як відреагувала громадськість на поява «Забиваки»?

Зараз, у всіх соціальних мережах йде потужна хвиля жартів, присвячена як самому талісману, так і його назви «Забивака». Наш різнобічний російська мова вплинула на те, що багатозначність дієслова «забивати» породила безліч жартів.
Також досить багато провокаційних пістів, які явно натякають на зразкову поведінку російських уболівальників. Після всього побаченого на розум приходять недавні неприємні події, пов'язані з конфліктами фанатів на Євро 2016 в Марселі.

Зрозуміло, така реакція зовсім не налаштовує оптимістично, проте Віталій Мутко (голова організаційного комітету «Росія 2018») зазначив, що роль цього символу не тільки в тому, щоб здобути популярність у вболівальників: «Наш «Забивака» покликаний надихати фанатів, залучати широку громадськість до такої великої гри як футбол і запрошувати їх на стадіони за позитивними та незабутніми емоціями».
Саме ця людина на запитання ведучого у передачі «вечірній Ургант», яке отримає ім'я вовк-талісман, впевнено заявив «Забивака!». Але через кілька хвилин Мутко пояснив, що не є автором назви -«Ім'я символу придумав не я, це колективне рішення. Зрозуміло, нюансів було предостатньо. Але «Забивака» чудово переводитися, тому всякі непорозуміння тут виключені. Мій голос був відданий вовка».

Легендарний бразильський нападник Роналдо, який також був присутній на церемонії визначення символу світової першості, підтримав думку більшості, віддавши свій голос за вовка. «Талісмани осінь важливі для кожного Чемпіонату, вони приносять масу позитивних емоцій вболівальникам і відіграють важливу роль у просуванні змагань. Я впевнений, що Забивака залишиться навічно в пам'яті вболівальників», — прокоментував результат голосування футболіст.
В офіційному співтоваристві в соц.мережі «Вконтакте» передплатники помітили безліч подібностей між «Забивакой» і великим футболістом Роналдо: «Нам не довелося довго думати, факти очевидні — бразилець теж Забивака, так як за свою кар'єру він забив близько 500 голів. «Вовк-забивака» — зубастик, таке прізвисько має і Роналдо. Також і того й іншого годують ноги».
У талісмана ще півтора року, щоб сподобатися всім шанувальникам футболу в Росії, і кращим підмогою для Забиваки стане блискучий виступ збірної Росії з футболу в 2018 році . До старту світової першості побачити гру підопічних Станіслава Черчесова вболівальники зможуть, відвідавши товариські матчі, а також на майбутньому кубку Конфедерації, який пройде з 17062017 за 02072017 на території нашої країни.

Як створювався талісман ЧС-2018?

Томська студентка, яка бере участь у зйомках передачі, поділилася, що висунути свою роботу на конкур порадила їй її викладачка університету. «У мене є своя собачка на прізвисько Тайсон, я дуже люблю цих тварин. А дорослі собаки це практично вовки. Тому у мене повністю відсутні сумніви, і я намалювала вовка» — розповіла Катерина в передачі Івана Урганта.
В знак підтримки цього творіння на сцені програми з'явився зі своїм виступом томський танцювальний колектив «юд и» з пістановкою «Маски в темряві», який справив справжній фурор у Великобританії.
Бочарова заявила, що принципово не стала зображати образ ведмедя, так як їй хотілося якоїсь новизни, хотілося не відповідати утворився стереотипам, а вовк — ще одна невід'ємна частина культури і історії Росії.

За даними FIFA, спочатку символ у першості з'явився в далекому 1966 році. З тих часів образи дітей, звірів, фруктів і абстракционних істот чудово доповнюють атмосферу Чемпіонату.
Білий, червоний і синій кольори, що зустрічаються у формі талісмана, позначають кольори російського триколора, а гоночні окуляри помаранчевої забарвлення, як би натякають на нереальну швидкість «вовка-футболіста» і додають його образу якусь родзинку, завдяки якій цей персонаж надовго залишиться в пам'яті всіх глядачів Чемпіонату.
«Спочатку FIFA уклала зі мною договір, про те, що вони викуплять у мене права, коли я вислала їм ескіз – це була головна умова конкурсу. У підсумку FIFA купила права на малюнок за 500 доларів», — повідомила томичка.
«Далі мені на пошту був висланий спеціальний документ, в якому були перераховані всіх характеристики, які необхідно було використовувати при створенні талісмана – головний символ Чемпіонату з футболу 2018 року має бути чоловічого роду, товариським, добрим і обов'язково стояти на задніх лапках. Я ознайомилася з усіма вимогами і почала створювати майбутнього «Забиваку», малюючи безліч очей, вух, лап, вибираючи найбільш підходящі», додала Бочарова.

Також Катерина розповіла, що в майбутньому планує стати мультиплікатором. Її головна мрія – працювати в Walt Disney Company, а найулюбленіший повнометражний мультфільм Бочарової – «Рататуй».
Губернатор Томської області зустрівся з автором талісмана ЧС-2018 і привітав її, подарувавши красиву фігурку томського пам'ятника, присвяченого вовка з мультфільму «Жив-був пес».
«Я дуже сподіваюся, що ви створите ще безліч шедеврів! Ваша перемога дуже важлива не тільки для вас, але й для всієї області, адже тепер «Забивака» — це наш бренд!» — поділився своїми емоціями Сергій Жвачкін.

Відео

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають