• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2018: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки

США — країна іммігрантів. Щорічно населення держави збільшується на 15 млн за рахунок іноземців, які прибули за «американською мрією». Більшість з них — власники Грін-кард, офіційно — Форми I-551 або United States Permanent Resident Card. Документ підтверджує, що його власник знаходиться на території США легально і може працювати на загальних умовах.


«Зелену карту» можна оформити, посилаючись на вагому причину для переїзду, а можна виграти в лотереї. Щорічно уряд США проводить розіграш понад 50 тисяч карток. Їх отримують вихідці з країн, вихідці з яких найрідше переїжджають в Америку. Таким чином держава намагається урізноманітнити національний склад населення. Для проведення лотереї використовують сайт Держдепартаменту США — dvlottery.state.gov.


Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2018: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки
У 2018 році буде розіграно близько 50 тисяч Грін-карт

Реєстрація для участі в лотереї 2018 року тривала з 4.10 по 7.11.2016. Імена переможців будуть опубліковані на сайті з 2.05.2017 по 20.09.2018. Щасливчики повинні пройти всі необхідні співбесіди та оформити візу з 1.10.2017 по 30.09.2018. Не встигли відправити анкету в 2016 році? Можете зробити це через рік, адже лотерея проходить регулярно. Ми розповімо, як стати учасником розіграшу і уникнути зустрічі з шахраями.


Які можливості дає Грін-кард?


Грін-кард — це посвідчення особи, що дає статус пістійного жителя США. Власник документа має такі права:

Проживати в США разом з сім'єю необмежений час і залишати межі країни. При цьому ви повинні перебувати в Штатах не менше 6 місяців в році.
Працевлаштуватися в американській компанії або заснувати власну справу.
Претендувати на державну допомогу або знижку для навчання.
Отримати соціальні гарантії по досягненні пенсійного віку.
Оформлювати кредити в банках США під невисокі відсотки.
Подати документи на американське громадянство, проживши в США 5 років.
Перетинати без візи кордони країн, які уклали необхідні домовленості зі Штатами.Увага: Грін-кард не прирівнюється до паспорта громадянина США. Володарі першої не можуть голосувати на виборах і виїжджати в більшість країн світу без візи. Також їх контролює імміграційна служба. Якщо іммігрант проводить більшу частину року поза США, він оформляє дозвіл на від'їзд або підтверджує, що пов'язаний з країною узами сім'ї, роботи чи бізнесу.


Як проходить лотерея Грін-кард?


Розіграш Грін-кард називається «диверсифікаційної лотереєю», скорочено — «DV». Розіграш проводиться з 1990 року. Претенденти на візу повинні відповідати простим, але чітким вимогам, про які ми розповімо трохи пізніше. У певний час (як правило, восени кожного року) вони заповнюють форму на сайті dvlottery.state.gov. Переможців визначає комп'ютер.


Всі лотерейні Грін-карти розподіляються між п'ятьма регіонами світу. Більша частина документів відводиться жителям областей, звідки рідше всього перебираються в США. Громадяни країн, з яких прибуло більше 50 тисяч людей за останні п'ять років, не допускаються до участі. У 2018 році «чорний список» складається в основному з країн Азії та Південної Америки.


Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2018: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки
Жителі РФ зможуть претендувати на 4 тис. Грін-карт, а України — на 3.5 тис.

Представники однієї держави отримують не більше 7 % грін-карт. У 2018 році для росіян відведено 4000 посвідчень, для українців — 3500. Підсумки розіграшу оприлюднить сайт Держдепартаменту. Переможці звертаються в консульство для отримання візи, проходять медкомісію та інші процедури. Варто поспішити: іноді віз не вистачає на всіх бажаючих.


Для співбесіди підготуйте необхідні документи. Це внутрішній і закордонний паспорт, свідоцтва про народження, шлюб та розлучення, якщо такі є, документи про медогляд і відсутність судимості, військовий квиток, папери, що підтверджують освіту або трудовий стаж.


Хто допускається до розіграшу Грін-кард?


Претендентом на Грін-кард може стати будь-хто, хто досяг 18 років і народився в країні-учасниці розіграшу. У 2018 році в лотереї беруть участь вихідці з усіх держав колишнього СРСР. В анкеті називайте країну, де ви з'явилися на світ, а не проживаєте або прописані. Якщо ви народилися в державі з «чорного списку», ви можете відправити анкету в двох випадках:

Ваш чоловік – уродженець країни-учасниці.
Ваші мати і батько з'явилися на світ в країні-учасниці та не були пістійними жителями держави, де ви народилися.Важлива вимога до учасників – документ про середню освіту, що відповідає 12-річному американському (атестату загальноосвітньої школи , коледжу або технікуму). Якщо у вас немає потрібної освіти, подайте документ про мінімум дворічний трудовий стаж, який отримали в останні 5 років. Від вас зажадають не менше двох років навчання або стажування.


Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2018: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки
Ви отримаєте Грін-карту тільки при наявності середньої освіти!

Папери про робочий стаж і освіту не потрібно прикладати до анкети. Але вони необхідні для співбесіди в посольстві і оформлення візи після перемоги у лотереї. Список професій, представники яких претендують на Грін-кард, шукайте на сайті onetonline.org.


Хто не може претендувати на Грін-кард?

Особи, що відбули покарання за умисний злочин або мають непогашену судимість.
Порушили закони США щодо імміграції і віз (перебували в країні довше дозволеного терміну, були депортовані, уклали фіктивний шлюб, надали підроблені документи).
Страждають соціально небезпечною хворобою або психічним захворюванням, які вживали наркотики та інші психотропні речовини.
Важко хворі, які потребують фінансової підтримки держави.
Люди, у яких немає потрібних щеплень.Як відправити заявку для участі в лотереї?


В період відкритої реєстрації заповніть анкету на сайті dvlottery.state.gov. Це займе 15-20 хвилин. Якщо не впораєтесь за годину, сторінка перезавантажиться, і доведеться заповнювати ще раз. Не можна відправляти дві або більше анкет на рік, інакше вашу заявку автоматично відхилять. Реєструватися можна, перебуваючи в будь-якій країні світу, включаючи США. Участь у лотереї безкоштовно. У разі виграшу ви просто оплатіть консульський збір на видачу візи.


Якщо ви одружені або заміжня, обов'язково заповніть графи, що стосуються чоловіка. Вкажіть дані про дітей (у тому числі усиновлених та народжених в попередньому шлюбі дружини або чоловіка), які не досягли 21 року, які не перебувають у шлюбі і не є громадянами США. Надайте інформацію про членах сім'ї, поза залежно від того, чи поїдуть вони з вами у разі перемоги або залишаться в рідній країні. Приховавши відомості про родичів, ви не отримаєте Грін-кард.


Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2018: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки
Заповнюючи різні анкети, подружжя значно підвищують свої шанси

Щоб підняти шанси сім'ї на виграш, дружина або чоловік заповнюють дві різні анкети. Якщо переможе хоча б один з них, документ отримають обидва. Не вказуйте відомості про батьків, братів і сестер. Ці родичі не зможуть виїхати з вами у разі перемоги. Найбільші труднощі викликає підбір фото. До анкети додаються знімки всіх членів сім'ї, яких ви згадали, включаючи немовлят. Фото повинні відповідати ряду вимог:

Зроблені не більше півроку тому і показують, як ви виглядаєте зараз. Якщо ви кардинально змінили зовнішність (коротко підстриглися, пофарбували волосся), зробіть нове фото.
Людина знятий на однотонному тлі, голова знаходиться в рівному положенні, фокус встановлений на обличчі, тіней в кадрі немає.
На фото немає зайвих предметів (наприклад, меблів), людина знятий без головного убору. Можна подати фото в окулярах з діоптріями, якщо на склі немає відблисків.
Фотографія кольорова, з глибиною кольору 24 біта, формат — JPG, роздільна здатність — 600х600 пк.
Знімок не був редагований, кольори не виглядають занадто яскравими і контрастними.Заздалегідь прочитайте англомовне керівництво щодо заповнення форми . Заповніть всі поля анкети, перевірте, чи немає в тексті помилок, і натисніть кнопку «Submit». Ви отримаєте повідомлення з кодом підтвердження. Обов'язково збережіть цей номер. Як ми говорили, підсумки розіграшу з'являються на сайті dvlottery.state.gov навесні року, наступного за роком реєстрації.


Як не стати жертвою обману?


Багато учасників не знають англійської мови або не вміють працювати з комп'ютером, тому звертаються до посередників — візових центрів. Їх співробітники допомагають заповнити та надіслати анкету, а в разі виграшу консультують щодо оформлення візи. На жаль, серед них зустрічаються шахраї. Щоб уникнути обману, запам'ятайте важливі правила лотереї.


Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2018: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки
Анкети не подаються на папері або інших сайтах, крім dvlottery.state.govПодати заяву можна тільки на сайті dvlottery.state.gov! Шахраї використовують сторінки-клони з доменами .com, .org або .ru, які не мають нічого спільного з Держдепартаментом США. Реєстрація абсолютно безкоштовна.
Якщо вашу анкету заповнює інша людина, обов'язково присутній при цьому і запишіть номер підтвердження. Тільки знаючи його, ви знайдете себе в списках переможців. Інакше шахрай може зажадати круглу суму за ці відомості.
Списки переможців публікуються тільки на dvlottery.state.gov. Держдепартамент не шле електронних або паперових листів, окрім нагадування перевірити статус на сайті, в розділі Entrant Status Check. Якщо ви знайшли у поштовій скриньці привітання з виграшем і проханням оплатити участь, це витівки шахраїв.Як ще отримати «Зелену карту»?


Щорічно у лотереї беруть участь більше 10 мільйонів чоловік. Левова частка претендентів — це вихідці з країн Африки та Азії. Але представники Росії, України і Білорусі не відстають від конкурентів. Щасливий випадок випадає рідко. Якщо ви всерйоз хочете перебратися в Новий Світ, задумайтеся про інших підставах для оформлення Грін-кард:

возз'єднання з родичами. Пріоритет надається дітям громадян США, які досягли 21 року і не перебувають у шлюбі, а також дружинам і дітям володаря Грін-кард;
працевлаштування. Привілеї даються людям з видатними талантами, науковим працівникам, менеджерам топ-рівня та підприємцям, які хочуть розвивати бізнес в США;
шлюб з громадянином США;
отримання політичного притулку чи статусу біженця.Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2018: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки
Грін-карта не допоможе вам працевлаштуватися — після переїзду в США ви зможете розраховувати тільки на свій професіоналізм!

Будьте готові до того, що Держдепартамент не допомагає власникам Грін-карти пройти медкомісію і співбесіду в консульстві. Володар посвідчення самостійно шукає роботу, оформляє страховку і відкриває банківський рахунок по приїзду в США. Багато переможці лотереї не витримують конкуренції на ринку праці і згодом повертаються на батьківщину. Але інші втілюють «американську мрію». Бажаємо потрапити в їх число!

загрузка...
Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2018: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають