• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Аватар 2 /Avatar 2

Аватар 2 /Avatar 2Довгоочікуване повернення на Пандору чекає 21 грудня 2018 року всіх шанувальників режисера Джеймса Кемерона. Саме в цю дату відбудеться світова прем'єра другої частини гучного «Аватара».

У головних ролях знялися Сем Уортінгтон (піхотинець Джейк Саллі), Сігурні Уівер (ін. Грейс Огустин — керівник проекту), Зої Солдана (Нейтірі), Стівен Ленг (Майлз Куорітч), Сі Сі Ейч Паундер (мати Нейтірі) та інші.

Фільм продовжує сюжетну лінію першої частини. Колишній морський піхотинець із Землі Джейк Саллі продовжить своє життя в образі аватара. Він, зі своєю коханою Нейтірі, очолить народ На ві. Все було б добре, але на Пандору повертається до зубів озброєна армія землян, щоб продовжити завоювання ресурсів планети. На допомогу племені Оматикайя прийде і доктор Грейс Огустин, яка загинула в першій частині, але була переміщена «дерево» Эйву і відродиться у вигляді аватара. Але, якщо в приквелі велика частина боїв проходила в повітрі, то в цій частині вони перенесуться під воду.Цікаві факти


Робота над продовженням була настільки важкою, що Кемерон привернув відразу 4-х авторів.Для написання музики до фільму був обраний Джеймс Хорнер, який написав музику до таких шедеврів як «Джуманджі», «Каспер», «Хлопчик у смугастій піжамі», «Титанік», однак він трагічно загинув у 2015 році.Так як частина сюжету розвивається в океані планети Пандора, то в пошуках натхнення на ці зйомки Кемерон спускався в Маріанську западину і став третьою людиною на планеті, який зміг опуститися на таку глибину.У 2010 році 20 СТОЛІТТЯ ФОКС анонсував вихід другої частини на кінець 2014 але початок зйомок було перенесено і тому прем'єра була перенесена на 2018. Ще однією причиною перенесення Кемерона став страх перед ризиком провалу з-за виходу Зоряних воєн, яка повинна вийти на різдвяні свята 2017 року.
Режисер заявив, що наступні частини вийдуть з річною перервою, оскільки робота над ними ведеться паралельно і в одному сюжетному напрямку.
загрузка...
Аватар 2 /Avatar 2
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають