• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Що буде зі стадіонами після ЧС 2018: експлуатація та окупність нових об'єктів

Настільки близький 2018 рік знаменитий тим, що буде відбуватися 21 за рахунком Чемпіонат світу з футболу. Країною приймаючої натовпи туристів і футбольних фанатів з усього світу виступає Росія, перший раз за всю історію свого існування як незалежної держави.
Вибір міст, яким належить зустрічати гостей, стояв дуже гостро. ФІФА висувала великі вимоги як до самої інфраструктуру міста, так і до стадіонів, які будуть вміщати величезна кількість людей.
Більшість стадіонів не готові до прийому великої кількості уболівальників на своїх трибунах. Будівництво стадіону – дуже витратна справа, адже багато об'єкти будуються вже десятиліттями. Що буде зі стадіонами після ЧС 2018 ? А окуплять вони себе? Потрібні такі величезні стадіони містам? Адже вимога ФІФА місткість стадіону для проведення ігор повинна бути не менше 60000 чоловік, а для фіналу – 80000. Розберемося в цьому питанні більш докладно.

Що буде після ЧС 2018 ?


Багато людей прогнозують занепад і забуття нових побудованих об'єктів, адже містам часом не потрібен стадіон такої величезної місткості. Як показує світовий досвід – найчастіше так і відбувається. Існує безліч сумних прикладів забутих, після проведення Олімпійських ігор або світових змагань, спортивних арен.

Стадіони «Спартак» і «Лужники» (Москва)


Що буде зі стадіонами після ЧС 2018: експлуатація та окупність нових об'єктів


На території таких спорткомплексів як «Спартак» і «Лужники» планується проведення звичайних і фінальних ігор 21 по рахунку Чемпіонату світу з футболу . Звичайно, зі столицею проблем не буде, на цих стадіонах пістійно проводитися різні заходи, виступи вітчизняних та іноземних артистів. Стадіон «Лужники» є найбільшим в Росії, він вміщує 81000 людина. У травні 2013 року «Лужники» були закриті на реконструкцію, вони зобов'язані мати ідеальну підготовку до ігор ЧС.
Місткість стадіону Спартак значно нижче — 45 тис. чол., але це теж досить значна цифра. На ньому пістійно проводяться тренування та ігри нашої збірної. Його споруда обійшлася бюджету країни на суму близько 147 мільярда рублів. Він є великим спортивним комплексом. Під час проведення ігор Чемпіонату світу з футболу його арени зможуть збільшити місця для глядачів до 47 тис. чол.
А після такої знаменної події для нашої країни, його переобладнають і побудують манеж для хокею та тенісу, басейн для розвитку водних видів спорту, школи і дитячі садки зі спортивним ухилом. Видно, що якщо всі вийде, то після проведення ЧС «Спартак» не прийде занепад, а стане досить значущою фігурою в спортивному розвитку молоді.
Стадіон в даний момент активно використовується для проведення концертів і фестивалів. Тільки в 2016 році було проведено понад 3 великих концертів за участю RedHotChiliPeppers і Лани Дель Рей.

Стадіон «Зеніт-Арена» (Санкт-Петербург)


Що буде зі стадіонами після ЧС 2018: експлуатація та окупність нових об'єктів

Точного імені у цього об'єкта ще ні, передбачалися такі назви: «Зеніт», «Зеніт-Арена», «Газпром-арена». Будівництво стадіону йде з коштів державної скарбниці. Місткість цієї арени 67800 осіб, з можливістю збільшення кількості посадочних місць до 69 тис. чол.
У будівлі буде дуже цікава дах – вона може розсуватися. Це зроблено щоб закривати поле під час поганої погоди і в холодні пори року. Як тільки закінчитися Чемпіонат світу з футболу на арені такого великого стадіону буде тренуватися футбольна команда «Зеніт». Так само будуть систематично проходити різні фестивалі та розважальні заходи для жителів міста.

Стадіон «Перемога» (Волгоград)


З точки зору розвитку інфраструктури міста не готовий до матчів такого високого рівня, але все ж його схвалили заявку. «Перемога» на своїй арені прийме учасників ігор групового етапу. Після завершення Чемпіонату, вона увійде в користування волгоградського футбольного клубу «Ротор». Плануються, що спортивна споруда буде вміщати 45 тис. чоловік, будівництво обіцяють завершити до 2017 року.
Після занепаду сил ФК «Ротор» почав своє відродження. Він повернувся у професійний футбол, заявившись у другий дивізіон. Зведення стін нової спортивної споруди в місті і відновлення перемог місцевого футбольного клубу вдихнуть нове життя городян Волгограда.
Планується, що по завершенню закінчення ЧС 2018 року стадіон трохи перебудують і відкриють кілька секцій спортивного ухилу для молоді та дітей молодшого віку. Ну і звичайно ж, на об'єкті такої великої місткості можна буде проводити різноманітні фестивалі.

Стадіон «Казань Арена» (Казань)


Що буде зі стадіонами після ЧС 2018: експлуатація та окупність нових об'єктів

Казань розглядалася одразу при виборі міст, які будуть приймати гостей. Нова вже введена в експлуатацію «Казань Арена» є одним з наймісткіших, вона поміщає 45379 глядачів. Вона вважається однією з найбільших за красою арен, сучасне обладнання і технології, зробили її також дуже безпечною і комфортною.
Останнім часом Казань виходить на перші позиції в таких видах спорту як футбол, хокей, баскетбол і волейбол. На території спортивного комплексу пістійно проводяться різні заходи, одні з таких помітних подій, проведення універсіади, Чемпіонати світу з водних видів спорту.
«Казань Арена» знаменита тим, що на її майданчику встановилися 12 світових рекордів у плаванні. Після завершення ЧС 2018 «Казань-Арена» не прийде в занепад. Вона є і збирається надалі залишатися домашнім полем для рідного міського клубу — «Рубін», який нещодавно здобув кілька кубків і заробив хорошу славу.

Стадіон «Фішт» (Сочі)


[ads_middle_center2]
«Фішт» має світову популярність – саме на ньому відбувались Олімпійські ігри 2014 року, а якщо бути точніше відкривалися і закривалися. Коли вони закінчилися арену стали переробляти для можливості проведення матчів ЧС з футболу 2018. Наявність зорових місць буде збільшено з 41 до 48 тисяч осіб.
Місто Сочі дуже змінився ще з часів проведення Олімпійських ігор. Стадіон мабуть будуть використовувати тільки для заходів великого масштабу. Звичайно, в курортному місті об'єкт такої великої величини не є рентабельним.

Стадіон «Космос Арена» (Самара)


Що буде зі стадіонами після ЧС 2018: експлуатація та окупність нових об'єктів

Стадіон, будівництво якого було схвалене самою організацією ФІФА, сильно відстає в термінах будівництва. Його відкриття планують на 2017 рік. Незважаючи на провінційність Самари, у неї є власна, досить відома футбольна команда «Крила Рад». Коли буде проходити Чемпіонат світу з футболу 2018 в Самарі стадіон буде мати інше ім'я – «Самара Арена».
Сучасний спорт об'єкт має функцію підігріву поля, щоб можна було грати взимку і восени, коли на вулиці лютують морози. Слідом за завершенням ЧС 2018 арена стане домашнім полем для команди «Крила Рад», яка планує збирати повні трибуни глядачів.

Стадіон «Мордовія Арена» (Саранськ)


Саранськ є одним з найменших міст, які відвідають фанати ігор. На трибунах «Мордовії Арени» зможуть розміститися до 45 тисяч чоловік, здача його в експлуатацію навесні 2017 року.
Конструкцію більш половини трибун можна розібрати, це дозволить після проведення заходу в 2018 році зменшити кількість місць до 30000. Замість непотрібних трибун будуть побудовані приміщення в яких відкриються різні секції та спортивні клуби.
Також «Мордовія арена» буде улюбленою майданчиком для тренувань футболістів міської команди «Мордовія». Ну і можливість проводити культурні заходи, звичайно, є.

Стадіон «Калінінград» (Калінінград)


Що буде зі стадіонами після ЧС 2018: експлуатація та окупність нових об'єктів

Місто розташований дуже вдало, тому тут очікується поява великої кількості гостей. Будівництво йде, над створенням стадіону з планованої місткістю 35 тисяч, працює безліч людей. Початковим вимогою було створення 45 тис. посадкових місць, але прихильна FIFA прийшла до згоди знизити цей поріг заради економії.
Розумний проект дає можливість швидко демонтувати 10 тисяч глядацьких місць, залишивши 25 тисяч. Місто має місцевий футбольний клуб – «Балтика». Він не відрізняється умілістю і знаменитістю. Такого стадіону з зменшеною кількістю посадочних місць цілком вистачить Калінінграду для того щоб провести домашні змагання або інші культурні заходи.

Стадіон «Нижній Новгород» (Нижній Новгород)


Збірні трибуни нового будови дають можливість розширити зорові місця до кількості 45 тисяч. Його планують закінчити у грудні 2017 року. Після завершення ЧС «Нижній Новгород» прибере зайві посадочні точки, залишивши лише необхідні 35 тис. Цього буде цілком достатньо для того, щоб тренувався місцевий футбольний клуб «Олімпієць».
Можна використовувати стадіон як прекрасної майданчики для проведення культурних заходів в Нижньому Новгороді – концертів, виставок та інше.

Стадіон «Ростов Арена» (Ростов-на-Дону)


Що буде зі стадіонами після ЧС 2018: експлуатація та окупність нових об'єктів

Будівництво нового спортивного споруди місткістю 43700 осіб в мальовничому куточку красивого міста – знакова подія для жителів. У місті є ще один стадіон, але він дуже старий і у всьому буде піступатися новому красеню.
У Ростові люблять футбол. Міська команда «Ростов» з задоволенням буде грати на новому полі, збираючи натовпи вболівальників. Це хороший ФК, що подає великі надії. «Ростов Арена» має багато шансів стати і культурним центром міста, планується відкрити безліч спортивних секцій та клубів.

Стадіон «Центральний» (Єкатеринбург)


На час проведення ЧС з футболу в 2018 році назву стадіону буде змінено на більш звучне – «Єкатеринбург Арена». Це воістину колосальна будівля спортивного характеру у славному місті Єкатеринбурзі. Величезна споруда єднало коли-то в собі велике футбольне поле і майданчик для легкоатлетів. Але після перебудови, приуроченої до ЧС, арена стане тільки для футбольних потреб, легкоатлетичний комплекс приберуть.
Вмістить «Єкатеринбург Арена» на своїх трибунах 35000 тис. чол. Особливість споруди – розбірні трибуни, які після змагань просто приберуть. Прийняти на своїх трибунах споруда зможе близько 23000 чоловік. Цього обсягу цілком вистачить місту для того що б зіграти футбольні матчі та провести культурно просвітницькі заходи.

Що чекає стадіони після закінчення Чемпіонату світу з футболу


Що буде зі стадіонами після ЧС 2018: експлуатація та окупність нових об'єктів

Як ми бачимо, майбутнє нових або реконструйованих стадіонів вже вирішено. Вони не будуть забуті і занедбані. Більшість міст має місцеві футбольні команди і клуби. Стадіони здатні зменшувати кількість посадочних місць до розумних меж. На трибунах знову з'являться натовпу фанатів під час проведення домашніх ігор або дружніх матчів.
Ці великі спортивні комплекси планують обладнати за останнім словом сучасності для залучення молоді в спорт. У більшості відбудованих арен відкриються десятки спортивних секцій в яких будуть залучатися до спорту тисячі жителів міст.
У планах використання такої великої площі входить організація міських концертів або фестивалів, різноманітних свят та культурно просвітніх заходів. Адже нові, якісно побудовані, безпечні і комфортні для відвідувачів арени служать для залучення артистів різної величини. Вони не будуть забуті і не кануть в лету.

Відео


загрузка...
Що буде зі стадіонами після ЧС 2018: експлуатація та окупність нових об'єктів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають