• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Всесвітні кінні ігри 2018: кінноспортивні змагання, змагання в США

Всесвітні кінні ігри — це найбільший турнір міжнародного формату з кінного виду спорту. Чемпіонат організований Міжнародною федерацією даного виду спорту. Перші ігри відбулися в 1990 році, з цього моменту змагання проводяться у парні роки раз на 4 роки, коли не проводяться Олімпійські ігри (літні).
Змагання з кінним ігор світового масштабу, що стрімко розвивалися і з часом переросли в престижна подія. Перші ігри були організовані на європейських аренах — Швеція, Нідерланди, Італія, Іспанія, Німеччина, а 2010 року змагання були вперше проведені за межами європейських країн — в Лексингтоні (США), потім знову Європа — була обрана Франція, і ось уже вдруге наступні ігри 2018 року відбутися на території США.
Північної Кароліни (США), а саме місто Тріон обрали для проведення Всесвітніх кінних ігор 2018 року, які пройдуть у період з 10 по 23 вересня

Історія змагань


Перші переможці всесвітніх кінних ігор: Ерік Наве (дисципліна: виїздка; Франція), Ніколь Упхоф (дисципліна: виїздка; Німеччина), Бліт Тайт (дисципліна: триборство; Нова Зеландія), Томас Ерікссон (дисципліна: драйвінг; Нова Зеландія), Сільке Бернхард і Міхаель Лехнер (дисципліна: вольтижировки; Німеччина), Беккі Хард ( дисципліна: пробіги; Америка).
Всесвітні кінні ігри 2018: кінноспортивні змагання, змагання в США


Станом на 2010 рік було проведено вже шість ВКІ. За кількістю медалей сформувалася наступна ситуація:

 • Німеччина займає почесне перше місце з великим відривом від своїх конкурентів. Всього пари цієї країни, починаючи з 1990 по 2010 року, набрали 72 медалі, з яких 30 золотих, 18 срібних і 24 бронзові.

 • Друга строчка закріпилася за Великобританією: 12 «золота», 14 «срібла» та 8 бронзових нагород, в сумі – 34 медалі.

 • Третю сходинку з мінімальним відривом від Великобританії займає США. Країна має 12 найпрестижніших нагород, 12 срібних та 11 бронзових медалей, що в сумі становить 35 медалей.

 • З приводу нашої країни можна сказати, що ще в часи СРСР, вітчизняним спортсменам вдалося завоювати лише 1 срібну нагороду.


 • Вибір країни для проведення Всесвітніх кінних ігор 2018


  Всесвітні кінні ігри 2018: кінноспортивні змагання, змагання в США

  Заявки на проведення світових змагань також подавалися національними федераціями Швеції, Марокко, Угорщини, Канади, Австралії і навіть Росії.
  Спочатку ці грандіозні змагання планувалося влаштувати в місті Бромонт (Канада), але із-за виниклих фінансових проблем у організаторів, FEI різко змінило свій вибір. В результаті, кінноспортивний центр «Tryon» (США) прийме на своїй площі світові кінні ігри з наступних дисциплін: вольтижировки, рейнинг, конкур, триборство, пробіг, драйвінг, виїздка.
  «Це велика честь для нас оголосити Тріон господарем турніру WEG-2018», — заявив Інгмар так Вос глава міжнародної федерації — «Колектив Триона звернувся до нас з дуже чудовим пропозицією і ми повністю довірилися їм анітрохи не сумнівається в їх організації. Місто володіє всією необхідною інфраструктурою для проведення змагань з восьми дисциплін. Ми вже можна сказати рахуємо дні до початку цього грандіозного спортивного свята, коли самі професійні пари зі всіх куточків нашої планети зустрінуться в цьому прекрасному місті».

  Кінний центр «Tryon»


  Всесвітні кінні ігри 2018: кінноспортивні змагання, змагання в США

  Кінний центр міжнародного рівня під назвою » Тріон» був організований колективом на чолі якого стояв Марк Белліссімо. Ця людина працює над створенням «Horse Park Colorado», » Horse Show» та «Global Dressage Festival».
  Місце, де будуть проходити серйозні кінні баталії, охоплює понад 1600 акр землі і має 1200 пістійно використовуваних стаєнь. На цій території розміщено 12 арен. У це число також увійшла Міжнародна арена, здатна розмістити на своїх трибунах 12000 вболівальників і 1500 vip-персон. Будівництво «Tyron» закінчилося не так вже й давно і обійшлося понад 125000000 USD.
  «Ми просто були на сьомому небі від щастя, коли дізналися про цієї новини. Низький уклін бюро FEI, за те, що довірились нам. Це велика честь опинитися частиною цього масштабного заходу. Наш новий центр зможе організувати на своїх великих площах всі вісім дисциплін . В нашому розпорядженні вже повністю підготовлена база та професійна команда » — радісне виступ Марка Белліссімо.

  Минулі ігри 2014 року


  Всесвітні кінні ігри 2018: кінноспортивні змагання, змагання в США

  Хотілося б нагадати, що минулі всесвітні кінні ігри пройшли у Франції (Нормандія, р. Кан) в 2014 році. Вперше за всю історію ігор в цьому сезоні взяло участь 72 країни. Не дивлячись на такий обсяг бажаючих, лише дев'ять країн були представлені у всіх дисциплінах FEI.
  У результаті в командному заліку бронзову медаль в цьому виді спорту завоювала збірна Нідерландів, на другій позиції розташувалася Великобританія, а золотом була нагороджена Німеччина.
  В Grand Prix Special (індивідуальна першість) «бронзою» та «сріблом» були нагороджені дві німецькі спортсменки — Христина Шпрехе верхи на Desperados — «бронза», Хелен Лангеханенберг і Damon hill домоглися другої сходинки у турнірній таблиці, а почесне перше місце гідно заслужила британська пара Шарлотті Дюжарден і Valegro.
  У категорії Grand Prix Freestyle трійка лідерів виглядала наступним чином:

 • 3 місце — Аделинде Корнеліссен — 85714;

 • 2 місце — Хелен Лангеханенберг — 88286;

 • 1 місце — Шарлотта Дюжарден — 92161.


 • Відео


  загрузка...
  Всесвітні кінні ігри 2018: кінноспортивні змагання, змагання в США
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають