• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новий BMW X3 в 2018 році. Характеристики

Новий BMW X3 в 2018 році. Характеристики


Новий BMW X3 в 2018 році являє собою абсолютно нову модель компактного кросовера преміум-класу. Вже з першого погляду стає абсолютно зрозуміло, що модель ні в якому разі не можна порівнювати з моделями спортивного класу, адже за всіма ознаками це відмінний сімейний авто, який до того ж відповідає всім вимогам безпеки, комфорту і надійності. Хоча все ж частинку спортивно драйвера інженери зберегли в цій моделі, так як погодьтеся неможливо уявити цю серію без всіх цих характеристик і властивостей.

Характеристики моделі.


Серед всіх достоїнств і принад нового BMW X3 можна назвати досить великий список, завдяки яким модель і відрізняється від усіх своїх попередників. Про що варто говорити і розповідати в першу чергу? На які моменти звернути увагу?

 • По-перше, в основі авто лежить сучасна і вже перевірена платформа CLAR. Чим же приваблива ця платформа? Насамперед, це досить знижена маса і лінійка нових надихаючих на динамічне водіння водіїв.

 • Новий BMW X3 в 2018 році. Характеристики

 • По-друге, модель буде майже на 100 кг легше своїх попередників. Причому варто відразу сказати, що за розмірами авто більше другого покоління.

 • По-третє, кілька модифікацій двигунів, причому деякі перейшли від другого покоління, але тільки в трохи вдосконаленому форматі.
  1. Чотирициліндрові бензинові двигуни об'ємом 20 л.

  2. Дизельні двигуни, які після модернізації і вдосконалення стали ще набагато продуктивніше і економічніше.

  3. Турбо-шістка об'ємом 30 л і потужністю 350 л. с.

  4. Гібридні версії двигунів.

  5. Шестициліндрові бензинові і дизельні двигуни.

  6. Твін-турбо мотори від M3/M4 потужністю більше 500 к.с. Завдяки саме цим моделям двигунів модель авто буде істотно відрізнятися навіть від серії Porsche.

  7. Електричний мотор, головною характеристикою якої якого є такий показник, як потужність рівна майже 306 л. с.

 • По-четверте, кросовера новинка буде оснащена і проводитися як із заднім приводом моделі SDrive, так і в традиційному виконанні з популярним приводом моделі xDrive, яка добре знайома кожному і зарекомендувала себе тільки з позитивної сторони.

 • По-п'яте, дизайнери розробили версію кросовера з електроприводом. Причому зараз відомо про те, що велика увага приділяється такому питанню, як те, де буде розташовуватися акумулятори.


 • На сьогоднішній день також офіційно відомо про те, що нова модель кросовера BMW X3 порівнюється з повним приводом G01 і трансмісією кросовера Porsche Macan.
  Відразу варто сказати, що, на думку багатьох фахівців і аналітиків між цими двома моделями є багато загального. Після проведених тест драйверів в несприятливих умовах, по бездоріжжю і, звичайно ж, трасі, фахівці прийшли до наступних висновків, з яких кожен зможе сам прийти до логічного висновку.

  Новий BMW X3 в 2018 році. Характеристики


  1.Модель Porsche показує кращі якості при русі по бездоріжжю і в несприятливих умовах.
  2.Модель BMW X3 показала себе на багато сильніше і могутніше на треку, де на шляху моделей зустрічалося безліч перешкод та випробувань.

  Як видно, інженерам і дизайнерам ще дійсно доведеться гарненько попрацювати і пістаратися, якщо вони, звичайно, хочуть, щоб новинка по-справжньому перевершила всіх світових лідерів і стала першою в цій серії. Адже вже зараз також тривають випробування і тест драйви таких моделей авто, як Audi Q5 Mersedez-Benz GLC, Lexus NX, які в свою чергу можуть скласти хорошу конкуренцію BMW X3.
  Щодо того, коли ж ми все-таки зможемо насолодитися усіма принадами цієї новинки, то вже офіційно відомо, що старт продажів нового кросовера BMW X3 запланована на середину 2018 року, якщо звичайно ж авто з гідністю пройде всі випробування і тестування.
  загрузка...
  Новий BMW X3 в 2018 році. Характеристики
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають