• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Нова Skoda Yeti в 2018 році. Технічні характеристики. Фото

Нова Skoda Yeti в 2018 році. Технічні характеристики. Фото


Нова Skoda Yeti в 2018 році – це новинка, навколо якої вже давним давно ходить багато чуток. Саме тому одним з найбільш важливих для багатьох питань. Коли ж вийде друге покоління цієї моделі? Коли слід чекати на прем'єру? Ще зовсім недавно ходили чутки, що перший показ моделі відбудеться в 2017 році, але вже офіційно відомо про те, що ця дата перенесена на 2018 рік, а, значить, до прем'єри залишилося зовсім мало часу. Причому вже відомо про те, що ця новинка буде продаватися і в Росії, при цьому згідно поданої статистикою модель вже зацікавила багатьох росіян, а, значить, модель буде користуватися попитом і популярністю.

Технічні характеристики і фото.


Чому ж так буде приваблива модель, які особливості і оснащення новинки можна відзначити в першу чергу.

 • По-перше, екстер'єр та інтер'єр Skoda Yeti. За офіційною заявою глави компанії Skoda Бернхарда Майєра, новинка буде виконана в стилі традиційних позашляховиків. Іншими словами, екстер'єр авто стане менше утилітарним, особливо це стосується задньої частини. Що ж особливого тут можна відзначити і назвати?

  Нова Skoda Yeti в 2018 році. Технічні характеристики. Фото


  1. Авто стане трохи більше, а також відбудеться збільшення в кілька разів дорожнього просвіту. Наприклад, перша модель покоління кліренс становить 180 мм.

  2. Збільшиться багажне відділення. За попередніми даними його зовнішній обсяг складе 416 л. В тому випадку, якщо задні сидіння будуть розкладені, то обсяг складе 1760 л.

 • По-друге, габарити. Відразу варто сказати, що габарити авто істотно збільшаться і модель збільшиться майже на 180 мм в довжину, а ось споряджена маса залишиться практично незмінною. Які параметри авто можна назвати і відзначити?
  1. Найбільша довжина дорівнює 4405 мм.

  2. Ширина – 1793 мм.

  3. Висота – 1691 мм.

  4. База – 2578 мм.

  5. Дорожній просвіт – 180 мм.

  6. Споряджена маса – 1350 кг.
  Щодо стандартних колісних дисків відомо, то це будуть R 16 розмір шин становить 215/60. П'ятидверний Кузов.

 • По-третє, технічні показники. У цей список можна включити наступні найбільш значимі та суттєві зміни. Насамперед, це модернізовані двигуни і надійна підвіска, які і відрізняють цю модель від інших її попередників. Як відомо з офіційних джерел, силових агрегатів в моделі Skoda Yeti 2018 року буде представлено мінімум п'ять, і для кожного характерні і властиві свої певні особливості та показники. Причому відомо, що всі представлені і заявлені мотори пройшли всі щаблі модернізації з метою підвищення рівня їх потужності.
  1. Бензиновий двигун марки MPI об'ємом 16 л, потужністю дорівнює 115 к. с., максимальним крутиться моментом 160 Нм.

  2. Турбований бензиновий двигун TSI об'ємом рівним 16 л, потужністю 160 л. с, крутиться моментом 200 Нм.

  3. Турбований бензиновий двигун TSI об'ємом 20 л, потужністю 220 л. с, максимальним крутиться моментом рівним 250 Нм.

  Нова Skoda Yeti в 2018 році. Технічні характеристики. Фото


  4. Турбований дизельний двигун моделі TDI рівним об'ємом 16 л, потужністю 120 л. с, і максимальним крутиться моментом 280 Нм.

  5. Турбований дизельний двигун марки TDI об'ємом 20 л, потужністю 160 л. с, і крутиться моментом 320 Нм.

  6. Механічні 5-ти і 6-ступінчасті коробки передач.

  7. Автоматична 6-ступінчаста коробка передач.

  8. Роботизований варіант з 6-ю і 7-ю діапазонами.

  9. Повний привід автоматизований.

  10. Наявність сучасної электромуфти під назвою Haldex IV самостійно забезпечує і виконує підключення заднього моста в разі буксирування переднього.

  11. Підвіска залишилася в колишньому незмінному вигляді та форматі. Іншими словами, спереду розташована стійка типу МакФерсон з поперечними трикутними важелями, а ось ззаду є три поперечних стабілізатора і один поздовжній.


 • Як видно, кожен варіант двигуна має свій опис і властивості, які також будуть відрізнятися і в ціні. Саме тому кожен автолюбитель вибирає ту модель і модифікацію, яка його найбільше влаштовує.

  Якщо проаналізувати всі перераховані мотори, то можна сміливо стверджувати, що вони повністю відповідають світовому екологічному стандарту Євро-5.
  Новинка авто Skoda Yeti 2018 року дійсно заслуговує найвищої оцінки та похвали.
  загрузка...
  Нова Skoda Yeti в 2018 році. Технічні характеристики. Фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають