• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Чи буде кінець світу в 2018 році?

Мабуть, будь-яка людина, яка досягла свідомого віку, на своєму віку встиг пережити чимало «кінців світу». У 1994 році очікували другого пришестя Христа, 2000 збою програмного забезпечення, який призведе до жахливих наслідків, на 2012 рік кінець світу був «призначений» плем'ям майя Можна не вірити в кінець світу, але подібні пророцтва навіть у самих холоднокровних і скептично налаштованих людей викликають деяке хвилювання. Отже, чекати людству кінця світу в 2018 році і що на цей рахунок передбачали великі ясновидці? Відповідь на це питання ви знайдете в цій статті!


Кінець світу 2018: думка Мішеля Нострадамуса


Нострадамус — один з найвідоміших і найзагадковіших віщунів на планеті. Кажуть, що багато його передбачення вже збулися, а значить, зашифрованим пророцтвам цілком можна вірити. Правда, скептики заперечують, що передбачення записані в такій алегоричній формі, що трактувати їх можна досить широко. До того ж, непросто зробити прив'язку до конкретної тимчасової дати: Нострадамус «передбачив» вже як мінімум три кінця світу. Тепер же кінець світу за Нострадамусом перенесли на 2018 рік.


Тим не менш люди, які присвятили своє життя розшифровці передбачень великого містика, стверджують, що, на думку Нострадамуса, нас очікує кінець світу саме в 2018 році. Це буде не якась космічна катастрофа: почнеться війна між християнами і людьми в білих чалмах. При цьому більшу частину населення планети якісь «нищівний промені» змусять переселитися на північ. Деякі вважають, що мова йде про ядерному конфлікті, який вибухне на території Європи.

Чи буде кінець світу в 2018 році?


Вразливі люди можуть сказати, що пророцтво вже почало збуватися: дійсно, в новинах ми читає про те, як на Близькому Сході дедалі інтенсивнішими стають військові дії між представниками ісламського світу і християнами. Проте подібне тлумачення вірша Нострадамуса з'явилося лише недавно: не виключено, що написано воно під впливом поточних подій. Але, на жаль, ситуація в світі така, що подібний сумний сценарій не виключений.


Пророкування Ванги: чи буде кінець світу в 2018?


Ванга не вказувала точної дати кінця світу. Вона лише говорила, що людство саме винне у своїй загибелі: кінець світу не стане жахливою природною катастрофою, а результатом необдуманої політики і бездумного ставлення до ресурсів планети. Однак Ванга не говорила про те, що люди загинуть: вона стверджувала, що вони перейдуть в нову форму існування.


До речі, запустити глобальний конфлікт, який назавжди змінить історію людства, на думку Ванги повинен був конфлікт на Близькому Сході. Поточні подія свідчать про те, що сценарій, описаний болгарської ясновидиці, і справді має всі шанси на реалізацію.


Чи буде кінець світу в 2018 році?


Думка інших ясновидців


У світі проживають тисячі людей, які стверджують, що вони здатні заглядати в майбутнє. Правда, пророцтва їх можуть досить сильно відрізнятися між собою. Ось найбільш обговорювані передбачення людей з паранормальними здібностями на 2018 рік:

Америка і Східна Азія можуть піти під воду через сильну повінь. При цьому більша частина їх населення загине;
з'являться нові інфекційні захворювання, які призведуть до загибелі більшої частини людства. Саме таким кінець світу в 2018 році бачила Матрона: вона говорила, що люди будуть помирати без війни;
на Землю впаде метеорит, який стане причиною глобальної катастрофи;
на території США приземлиться літаюча тарілка, на борту якої будуть знаходитися самі мудрі представники позаземних цивілізацій. Прибульцям доведеться втрутитися в історію людства з-за того, що вони захочуть запобігти глобальний військовий конфлікт;
вибухне велика економічна криза: у деяких країнах дійде до голоду. Після виходу з кризи долар втратить свої позиції: у світі залишаться тільки ходова валюта — євро;
прокинуться численні вулкани, в результаті чого людству доведеться не тільки думати про те, як вижити, але і переглянути свої цінності;
на світ з'явиться великий пророк, який принесе світові нову віру і запобіжить самознищення людства.Таким чином, про одночасне знищення людства мови ніхто не веде, однак військові конфлікти, різні катастрофи ясновидці не виключають.


Чи буде кінець світу в 2018 році?Вчені вважають, що кінець світу дійсно неминучий. Чи буде кінець світу в 2018 році? Швидше за все, немає: на думку астрофізиків, настане він як мінімум через 1-3 мільярдів років, коли Сонце, яке на той момент перейде в стадію Червоного гіганта, перетворить Землю на випалену пустелю. Ну а до цього моменту побоюватися причин немає: як правило, страшні пророцтва не збуваються і досить швидко вивітрюються з пам'яті обивателів.

загрузка...
Чи буде кінець світу в 2018 році?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають