• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Затребувані професії 2018: повний список

Щороку випускники шкіл задають собі одне і те ж вкрай важливе питання: яку професію обрати. Звичайно, є певна кількість молодих людей, які з самого дитинства знають, ким хочуть працювати в майбутньому, проте для всіх інших визначитися з напрямком в житті не так вже просто.
Щоб не помилитися у виборі і стати затребуваним фахівцем, необхідно ознайомитися з переліком найперспективніших професій 2018 року . Це допоможе краще орієнтуватися в ситуації на ринку праці і підібрати спеціальність більш усвідомлено.

Список затребуваних професії майбутнього року


Юристи, економісти і бухгалтери


Побутує думка, що такі професії з часом втрачають свою популярність за надлишок на ринку праці фахівців з відповідною освітою. Однак це не зовсім так, адже жодна організація не обійдеться без співробітника, який орієнтується в нюансах ведення бухгалтерії, хорошого юриста та тлумачного економіста.
Затребувані професії 2018: повний список

Попит на ці професії не падає, проте вимоги до претендентів зростають, адже сучасним організаціям необхідні працівники, які готові багато працювати і вдосконалюватися. Старанні і висококваліфіковані фахівці завжди високо цінуються, тому зазначені професії будуть ще довго затребуваними.

IT-фахівці


Затребувані професії 2018: повний список

Зараз практично не залишилося компаній, які недооцінюють важливість комп'ютерних технологій і не мають власного сайту. Організації всіляких профілів шукають талановитих IT-фахівців і готові платити їм чималі гроші за якісне виконання завдань. Провідні кадровики прогнозую, що попит на «айтішників» протягом наступних 10 років буде тільки рости.
Найбільш затребуваними є веб-розробники – люди, які створюють і підтримують якісні сайти і різні мобільні додатки. Сучасні компанії розуміють, що хороший сайт і розумне додаток здатні значно підвищити продажі й залучити чимало клієнтів, тому намагаються дістати в свій штат кваліфікованого IT-фахівця. Також великий попит кадровики відзначають на NET, Java-, Mobile і C++-програмістів.
Серед переваг такої професії варто відзначити не тільки гідну зарплату (від 500 до 3500 доларів, в залежності від кваліфікації), але і можливість працювати віддалено.

SMM-спеціалісти


Затребувані професії 2018: повний список

SMM-спеціалісти – це люди, які просувають певний товар або ідею через соціальні мережі. Ще кілька років тому така професія могла б здатися несерйозною, однак сьогодні вона також дуже затребувана. Соцмережі стали невід'ємною частиною життя молоді, яка через них спілкується, дізнається необхідну інформацію та актуальні новини. За короткий час ці ресурси перетворилися в ефективний інструмент реклами та активних продажів.
SMM-спеціаліст веде групи компаній в соціальних мережах, публікує цікаву та корисну інформацію про товар або послугу, відповідає на запитання користувачів. Дійсно розумний працівник здатний відчутно підвищити продажі компанії і зробити її впізнаваною.
Варто зазначити, що ця професія дуже перспективна, адже чим сильніше соцмережі проникають у життя людей, тим більше впливу на неї чинять і тим ефективніше її використання для просування товарів.

Архітектори, інженери і проектувальники


Затребувані професії 2018: повний список

Ще кілька років тому ці професії називали низькооплачуваними і неперспективними, однак сьогодні все змінилося. Великі міста стрімко розширюються, активно зносяться старі будівлі, на місці яких виростають нові та сучасні хмарочоси, офісні і торгові центри. Ця тенденція знову підвищила попит на архітекторів, проектувальників та інженерів.
Крім того, багато компаній і приватні особи шукають талановитих архітекторів для зведення незвичайних будівель, оригінальних житлових будинків і привертають погляд будівель.

Фахівці з підбору персоналу


Затребувані професії 2018: повний список

Згідно з відомою приказкою, кадри вирішують все, однак для їх пошуку необхідний тлумачний НR-спеціаліст. Для ефективної роботи компанії вкрай важливі кваліфіковані співробітники, підбір яких не така вже й легка справа. Саме тому останнім часом попит на кадровиків стабільно зростає.
НR-спеціаліст повинен вміти не тільки з сотень резюме відібрати дійсно гідні кандидатури, але і при необхідності переманити співробітників з конкуруючої фірми, розробити методи заохочення персоналу. Він допомагає вибудувати добрі стосунки між співробітниками, створити сприятливу для роботи атмосферу і розробляти заходи для підвищення кваліфікації. Такі кадровики дуже цінуються і їм готові запропонувати високу оплату праці.

Ризик-менеджери


Затребувані професії 2018: повний список

Раніше про цю професію в нашій країні знали не багато, проте економічна криза зробив її привабливою і перспективною. Ризик-менеджери – це люди, які аналізують можливі ризики в роботі компанії й розробляють заходи щодо мінімізації негативних наслідків від прийняття того чи іншого рішення. Такі фахівці допомагають керівництву визначити, чи варто відкривати новий філіал, купувати акції, виходити на ринок іншої країни, та вирішити інші важливі для майбутнього організації питання.
Хороший ризик-менеджер здатний допомогти компанії пережити економічну кризу з мінімальними втратами, знизити можливість банкрутства і направити розвиток фірми в правильне русло. Оплачується ця професія дуже гідно, однак і вимоги до таких фахівців також високі, адже вони повинні розбиратися в юриспруденції, бухобліку, економіки, ринку цінних паперів, банківській справі і, звичайно, управлінні ризиками.

Кваліфіковані робітники


Затребувані професії 2018: повний список

Говорячи про затребуваних професіях, багато хто часто мають на увазі саме офісну роботу, однак це не вірно. Сьогодні попит на кваліфікованих робітників не нижче, а то й вища, ніж на тих же юристів. Хороші будівельники, фахівці з ремонтів, висококваліфіковані сантехніки та електрики цінуються на вагу золота«, а їх послуги дуже дорогі.
Варто також зауважити, що такі професії більш пристосовані до ринку праці. Зазначеним фахівцям досить просто знайти роботу, а при пістійному підвищенні кваліфікації вони можуть досягти великих висот.
Вибрати майбутню професію непросто, адже це дуже відповідальна задача. Підходити до неї треба серйозно, оцінюючи всі «за» і «проти». При цьому важливо керуватися не тільки тенденціями на ринку праці, але і власними уподобаннями, адже робота повинна бути і високооплачуваною, і коханої.

Відео-новина


загрузка...
Затребувані професії 2018: повний список
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають