• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Талісман ЧС з футболу в 2018 році

Талісман ЧС з футболу 2018 року — це вовк Забивака . Його обрали серед трьох претендентів, які потрапили в шорт-лист. Ім'я так званого переможця в подібного роду гонці було оголошено у прямому ефірі в передачі «Вечірній Ургант».


Голосування з нагоди вибору талісмана ЧС-2018


Голосування проводилося протягом місяця. Майданчиками для прийому голосів були: офіційний сайт футбольної організації ФІФА, соціальні мережі і спеціальна сторінка «Першого каналу». За словами Івана Урганта, голосування за талісман ЧС-2018 було припинено 20 жовтня о 20:18. Спеціально для глядачів «Першого каналу» і передачі «Вечірній Ургант» зокрема воно було продовжено ще на час ефіру.


У підсумку проголосувало більше 1 мільйона телеглядачів. Величезне перевага за результатами здобув Вовк. За його кандидатуру свої голоси віддали більше 50% учасників. Кіт і Тигр, як показала практика, не мали гідну конкуренцію Вовка в голосуванні.


Талісман ЧС з футболу 2018 року, як показало голосування, припав до душі більшій половині людей. Тепер же, коли ми дізналися, хто був обраний в якості особи майбутнього футбольного свята, який відбудеться в Росії в недалекому майбутньому, давайте трохи зануримося в історію. Нам належить вивчити, в який період часу практика вибору талісмана стала невід'ємною частиною Мундіалю, а також розповісти вам про те, якими взагалі вони були раніше.


Талісман ЧС з футболу в 2018 році


Історія талісманів, обраних для проведення Мундіалів


Відразу скажемо, що тварини в якості талісмана — це прижилася практика останніх років, тоді як, починаючи з 70-их років XX століття ними ставали якщо не люди і фрукти, перець. Втім, у 1966-му на Чемпіонаті світу в Англії талісманом став Лев. Його кличка — Віллі. Так, відразу уточнимо, що у будь-якого талісмана є ще й своя власна кличка. Так як лев — символ Великобританії, то англійцям довго думати не довелося, кого б вибрати в якості особи Мундіалю, проведеного у себе вдома. І це був перший раз, коли практика вибору талісмана взагалі опинилася в дії. Батьківщина футболу, як-ніяк.


Через 4 роки в Мексиці талісманом став хлопчик Хуаніто. У 1974-му на полях ФРН — вже два хлопчика: Тип і Топ. 1978 року В Аргентині — знову хлопчик (без «помічників»). В Іспанії в 1982 році талісманом вибрали апельсин. Назвали вони його — Наранхито, власне, апельсин. Мексиканці у 1986 році на домашньому Мундіалі особою турніру затвердили червоного перцю Піку. Жерар, здрастуйте!


В Італії у 1990-му повернулися до практики вибору людей, правда, чоловічок у них вийшов стилізованим. Назвали його Прат. В США через 4 роки уособленням змагань стала собака Страйкер, яку, до речі, розробили в компанії Disney.


Талісман ЧС з футболу в 2018 році


Франція, 1998 рік. Символ Чемпіонату світу — галльський півень. Власне, це ще й символ самої Республіки, якщо на те пішло. Так, ось ім'я у нього — Футикс. Ато, Каз і Нік — це якісь дивні істоти, якщо вже начистоту: чи тварини, чи то ні. Всі ж вони — талісмани Мундіалю, що проходив на полях Кореї і Японії в 2002 році. За словами своїх творців, ними вони підкреслили високотехнологічність двох азіатських держав.


Німецький Мундіаль 2006 року обрав у якості свого обличчя лева Голео. У нього ще був компаньйон Пилле, він же говорить м'яч. В ПАР в 2010-му талісманом був леопард Закуми. У Бразилії в 2014-му — броненосець Фулеко.


Вовк Забивака, що в імені твоєму?


Власне, талісман чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії. Вовк Забивака. Антропоморфне створення. Давайте кілька слів про нього. У нього коричнево-біла шерсть. Сам він одягнений у футболку. На ній написано: RUSSIA 2018. Якщо що, то Забивака ще може носити окуляри. Вони спортивні, помаранчевого кольору. А так, він їх рідко одягає.


Національні кольори Російської Федерації — білий, синій і червоний — можна з легкістю виявити навіть при побіжному огляді Забиваки. Майка біла, рукава в неї сині, червоні шорти.


Талісман ЧС з футболу в 2018 році


При виборі талісмана ФІФА зразка 2018 року на запис телешоу «Вечірній Ургант», яке, втім, транслювалося в прямому ефірі, прийшли Віталій Леонтійович Мутко, глава РФС, і Роналдо, той, що «Зубастик». До речі, Роналдо очолював оргкомітет з підготовки Бразилії до домашнього Мундіалю 2014 року.


Власне, Віталій Мутко і дав прізвисько Вовк після того, як його про це попросив Іван Ургант. В принципі, Забивака — більш ніж вдале ім'я, з чим і погодилася більшість користувачів Інтернет-мережі.


Талісман чемпіонату світу з футболу 2018 року: претенденти, яких перевершив Забивака


Талісман ЧС-2018 міг бути виражений і Амурським Тигром, і Котом, але їм пощастило менше. Втім, взагалі не пощастило іншим учасникам голосування, в підсумку не потрапили в шорт-лист: Богатирю, Інопланетянину, Космонавту, Роботу, Ведмедю, Жар-птиці і Далекосхідного Леопардові. Перший етап голосування завершився ще 11 лютого 2016 року.


Зазначимо, що талісмани створювалися переважно студентами художніх вузів. Таку впізнаваність їм все ж вдалося отримати завдяки своїм роботам. Особливо пощастило студентам того вузу, в якому створювався Вовк, безперечно.


Талісман ЧС з футболу в 2018 році


ЧС-2018 в Росії: перший Мундіаль на території колишнього СРСР


Нагадаємо, що Чемпіонат світу з футболу 2018 року в Росії пройде з 14 червня по 15 липня. Це буде вже 21-ий за рахунком Мундіаль. Країна-господиня для проведення турніру вже затвердила 12 стадіонів, які функціонують на території 11 міст РФ. До фінальної частини потраплять 32 збірні. Фінал відбудеться на стадіоні «Лужники» в Москві.


Це також буде перший чемпіонат світу з футболу ФІФА, який одночасно пройде і в Європі, і в Азії. Здається, що до нього ще так довго, коли на дворі встановилась середина осені 2016-го, але це тільки так здається, повірте.


Відео з новим талісманом ЧС-2018


загрузка...
Талісман ЧС з футболу в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають