• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Волонтери Чемпіонату світу з футболу 2018 року

Волонтери ЧС-2018 в Росії — це життєрадісні і енергійні люди, що дотримуються ЗСЖ професіонали зі знанням іноземних мов. Якщо ви підпадаєте під цей опис, то вам пряма дорога до волонтерства на майбутньому Мундіалі.


Проявити чи не проявляти свій волюнтаризм?


Давайте почнемо з основного — розкриємо суть питання. Волонтер — це особа, яка має на меті надання допомоги на умовах безоплатності. БЕЗДЕФІЦИТНИЙ БЮДЖЕТ-Л-МЕЗД-АЛЕ! Власне, саме слово прийшло в російську мову з латинської. «Voluntarius» — «добровільний».


Волюнтаризм! І як говорилося в одному відомому фільмі: «У моєму будинку не виражатися!» Але то було тоді, а зараз ви можете висловлюватися, скільки вашій душі завгодно. Більш того, безоплатна допомога в наш час дорогого коштує.


Волонтери Мундіалю 2018 року зможуть отримати ряд бонусів взамін своєї запропонованої допомоги під час проведення Чемпіонату світу з футболу FIFA 2018™ і Кубка Конфедерацій ФІФА 2017. Детальна інформація є на сайті футбольної організації FIFA. Власне, вам, якщо ви рішуче налаштовані на те, щоб стати волонтером, в обов'язковому порядку доведеться відвідати його, щоб заповнити там заявку.


Волонтери Чемпіонату світу з футболу 2018 року


Волонтерство в Росії з нагоди Мундіалю в цифрах і вимогами


Для початку скажемо, що волонтерство на чемпіонаті світу з футболу 2018 року, який пройде в Росії, офіційно відкрито як своєрідна форма підтримки Мундіалю, починаючи з червня 2016-го. Чимало людей вже скористалися дарованим їм шансом. Нижче ми в деталях розповімо, через що вони пройшли. Це потрібно буде зробити і вам, врахуйте. Якщо, звичайно, ви все ще хочете стати волонтером.


Всі волонтери, які працюють на ЧС з футболу 2018 року, що подали лише одну заявку. Дублюючі реєстраційні форми система знищує в автоматичному режимі. Якщо буде занадто багато спаму, то ваші шанси, природно, знижуються, якщо вони взагалі залишаються після такого «потоку».


І тут же в обов'язковому порядку зазначимо, що: 20500 волонтерів зможуть допомогти організатором двох турнірів в недалекому майбутньому. 5500 чоловік потрібно для того, щоб підтримати в порядку налагоджену систему організації Кубка Конфедерацій-2017. 15000 чоловік будуть діяти в якості помічників організаторів Чемпіонату світу-2018.


Слідом за цією інформацією скажімо ще й те, що мінімальний вік волонтера має становити 18 повних років. Мабуть, це єдина вимога, якщо не вважати життєрадісність і цілеспрямованість. І так, 18 років волонтеру повинно виповнитися не раніше 10 травня 2017-ого і 2018 року для участі в організації Кубку Конфедерацій та Чемпіонату світу відповідно.


Волонтери Чемпіонату світу з футболу 2018 року


З чого починається допомогу в організації футбольного турніру


Отже, насамперед людині потрібно пройти на сайт FIFA.com. Там йому слід заповнити анкету із зазначенням важливих відомостей про себе. Крім доступу до Інтернет-мережі, у вас під рукою повинні бути паспорт і ваша власна фотографія в електронному вигляді. Вважайте, що половина справи ви вже зробили, якщо пройшли етап реєстрації.


Після цього вас чекає онлайн-тестування та співбесіду. Будьте рішучі, в міру наполегливі, захоплені подіями і покажіть інтерв'юеру, що ваша мета затьмарить всі перешкоди, які, можливо, виникнуть на шляху в майбутньому. Далі чекайте результатів відбору.


Бонуси затверджених організаторами волонтерів


Якщо ви потрапили в число щасливчиків, то на наступному етапі вас чекає навчання. Його тривалість варіюється, в залежності від обраного функціонального напрямку в контексті надання безоплатної допомоги в період проведення турніру. Всі без винятку волонтери Чемпіонату світу з футболу 2018 року після того, як пройдуть навчання і здадуть необхідні тести, отримують акредитацію та екіпіровку в своє розпорядження.


Взагалі, якщо вже і виділити всі плюси волонтерства російського Мундіалю, то ось вони:


— унікальна екіпірування (яку, напевно, можна буде забрати з собою по закінченні турніру);


— безкоштовне харчування (побалувати себе їжею запросто можна буде під час змін);


— сувеніри (частину з яких можна буде подарувати близьким і друзям, що, здається, мало їм запам'ятається надовго);


— безкоштовний проїзд на громадському транспорті (ось це, здається, точно БЕЗСУМНІВНИЙ плюс);


— можливість безпосередньо взяти участь у різних тренінгах, що підвищують професіоналізм (тут навіть нема що додати, якщо чесно).


Сертифікат учасника волонтерської програми також отримає людина, що допомагає в організації футбольного турніру. Ми їх спеціально втрачаємо, але це негласні переваги волонтерів: безцінний досвід для подальшого життя і нові знайомства.


Волонтери Чемпіонату світу з футболу 2018 року


Основні функціональні напрямки для всіх учасників волонтерської програми


Для волонтерів організатори підготували 20 основних функціональних напрямів. Вказати на перевагу того або іншого з них потрібно буде ще в анкеті, тому будьте уважні у розгляді конкретно цього питання на етапі подачі заявки.


Ось напрями, в яких можна брати участь того чи іншого волонтеру:


— сервіси для глядачів;


— операційний маркетинг;


— кейтеринг (громадське харчування);


— прибуття і від'їзди;


— протокол;


— телерадіомовлення;


— управління волонтерами;


— розміщення;


— білетна програма;


— медичне обслуговування і допінг-контроль;


— інформаційні технології;


— акредитація;


— транспорт;


— сталий розвиток;


— церемонії;


— забезпечення роботи ЗМІ;


— управління об'єктом;


— лінгвістичні послуги;


— програма «Гостинність»;


— робота з командами.


Для забезпечення належного формування волонтерських команд, якщо, звичайно, їх можна назвати таким словосполученням, на території Російської Федерації діють 11 волонтерських центрів, офіси яких відкриті в найбільших містах країни: Москва, Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Казань, Нижній Новгород, Калінінград, Саранськ, Самара, Волгоград, Ростов-на-Дону і Сочі.


Волонтери Чемпіонату світу з футболу 2018 року


Волонтери ЧС-2018 в Росії: на що звернути окрему увагу і де знайти детальну інформацію про програму?


Звертаємо вашу увагу на те, що волонтери, що зареєструвались у березні 201,5 року та затверджені організаторами для своєї участі в підтримці Попередньої жеребкування ЧС-2018 автоматично в базу волонтерів Чемпіонату світу не потрапляють. Тому таким людям потрібно пройти повторну онлайн-реєстрацію. Бути може, факт самого участі в тій програмі допоможе людині отримати бажану посаду в рази швидше.


Також хочемо зазначити, що заявки інвалідів, представників сексуальних меншин, релігійних діячів і інших людей розглядаються точно так само, як і заявки будь-яких інших кандидатів. Тому якщо ви ще сумніваєтеся, то киньте цю справу.


У той же час привілеї серед заявок, заповнених великою кількістю кандидатів, отримують ті, що заповнювалися людиною, яка вільно володіє іноземними мовами, має вищу освіту та в минулому вже мав досвід волонтерської діяльності.


У даному матеріалі ми зібрали для вас всю корисну інформацію. Всі подробиці щодо тих чи інших питань щодо участі у волонтерській програмі ви знайдете на офіційному сайті футбольної організації FIFA, а також на Туристичному порталі Чемпіонату світу з футболу FIFA 2018 в Росії™ welcome2018.com.


Перший Мундіаль на території колишнього Радянського Союзу


У завершенні статті скажімо, що Чемпіонат світу з футболу 2018 року в Росії пройде з 14 червня по 15 липня. На цей період заплановано проведення вже 21-го за рахунком Мундіалю. Росія як країна-господиня вже затвердила 12 стадіонів, які діють на території 11 міст РФ, на полях яких і будуть проведені зустрічі 32 збірних, що потрапили у фінальну частину змагань. Фінальний поєдинок відбудеться на стадіоні «Лужники» в Москві.


Якими якостями повинен володіти волонтер ЧС-2018:


загрузка...
Волонтери Чемпіонату світу з футболу 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають