• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Канатна дорога до Чемпіонату Світу 2018 року

Канатна дорога до ЧС-2018 буде побудована і в столиці, і в інших містах країни. Ми вважаємо, що основна увага в даній замітці варто зупинитися на тій, що буде відкрита для усіх відвідувачів в Першопрестольній, і не тільки тому, що «це — Москва», а ще й тому, що великомасштабні спортивні події в основному завершуються в столиці країни-господарки турніру. На це варто подивитися і з такого боку: переважно в столиці знаходиться все саме важливе і потрібне, бо, власне, вона і є головним містом у державі.


Канатна дорога до Чемпіонату Світу 2018 року


Москва і «Лужники»


І це все лірика. У вступі ми підкреслили, що основну увагу в цій статті приділимо опису канатної дороги в Москві, підготовленої для її вільного відвідування всіма шанувальниками футболу у зв'язку з проведенням ЧС-2018 в Росії. Вона з'єднає стадіон «Лужники», де пройде фінальний матч турніру, і Воробйови гори. Крім канатки, тут також планується зведення майданчика для повітряних куль.


«Лужники», реконструйовані, в сенсі, ось-ось відкриють. Віталій Мутко, чинний президент РФС, нещодавно заявив, що йому б хотілося, щоб така важлива подія привернула увагу вболівальників ще й тому, що суперником збірної виступить топ-команда, наприклад, Бразилія, Іспанія або Італія. В даний момент часу проводяться завершальні роботи, після чого стадіон буде готовий приймати матчі.


Сам стадіон буде вдосконалено по ряду параметрів, а що ж стосується канатної дороги, то її планують віддати в експлуатацію в кінці 2017 року. Вона зв'яже «Лужники» з Воробьевими горами і парком Горького. Два об'єкти, хто не в курсі, розташовуються на березі Москви-ріки, протилежному до того, де знаходиться стадіон. Це буде свого роду канатне метро, яке запросто зможе стати недорогий транспортною системою, до того ж, ще і забавним розвагою.


Додатково до робіт з будівництва канатної дороги і вдосконалення стадіону і його можливостей тут також займаються звільненням частини території, відданої під встановлення майданчика для картингу і підйому на повітряних кулях. Оглядовий майданчик, що дислокується на верхньому рівні Великої спортивної арени, відкриє очам відвідувачів красиві види Москви в особі Головної будівлі МДУ і хмарочосів «Москва-Сіті». Її, втім, можна буде відвідати абсолютно вільно в будь-який день турніру.


Канатна дорога до Чемпіонату Світу 2018 року


Санкт-Петербург і його канатка


У Пітері планується відкрити до ЧС-2018 дві нитки фунікулера, що працює в двох напрямках. Їх протяжність складе трохи менше 1 кілометра.


Підвісна дорога в Санкт-Петербурзі з'єднає райони Васілеостровскій і Приморський, проходячи через Крестовський острів. Висота проходження кабінки над водою може скласти трохи більше 50 метрів.


Нижній Новгород і три фунікулера


У Нижньому Новгороді організатори турніру планують відкрити до ЧС-2018 відразу три канатні дороги. Всі вони будуть проходити через Волгу. Найбільш важливою серед трьох канаток стане та, яка з'єднає Автозавод і Щербинки. До речі, її загальна протяжність, на хвилинку, складе понад 6 км. Планується, що така дорога зможе перевезти приблизно 15 тис. чоловік протягом однієї години.


Дві інших підвісних дороги — це «Стадіон» (з'єднає стадіон і нагірну частину Нижнього Новгорода) і станція метро «Зарічна» — проспект Гагаріна.


Канатна дорога до Чемпіонату Світу 2018 року


Дві канатні дороги до ЧС-2018 в Казані і дата проведення турніру


Також відомо, що до Чемпіонату світу 2018 року в Росії відкриють дві канатні дороги в Казані. Одна з них з'єднає Казань і Верхній Услон, а друга — «Корстон» і «Казань Арену».


Нагадаємо, що турнір пройде з 14 червня по 15 липня. 11 міст і 12 стадіонів візьмуть всі заплановані матчі. Фінальний поєдинок пройде на полі стадіону «Лужники» в Москві.

загрузка...
Канатна дорога до Чемпіонату Світу 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають