• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Емблема Чемпіонату світу з футболу 2018 року

Емблема Чемпіонату світу з футболу 2018 року була представлена два роки тому, в 2014 враховуючи, що зараз на дворі кінець 2016. Багато розмов було щодо логотипу, однак не варто відкидати той факт, що насправді він виявився значущим. Тепер про все детальніше.


Емблема Чемпіонату світу з футболу 2018 року


Коли і де відбулася презентація?


Презентація емблеми ЧС-2018 з футболу, який пройде в Росії, і це буде вже 21-ий за рахунком Мундіаль, відбулася в програмі «Вечірній Ургант». У цій передачі двома роками після того, як ви всі пам'ятаєте, вперше показали вибраний народом талісман, яким став Вовк по кличці Забивака.


Зазначимо, що емблема ЧС з футболу 2018 року, якщо бути точним, до передачі «Вечірній Ургант» була вперше продемонстрована російськими космонавтами прямо з борту МКС. Власне, далі в тексті ми вкажемо на те, чому це було зроблено. І вже після презентації на МКС логотип чергового Мундіалю «вибили» на фасаді Великого театру в Москві, в сенсі, зробили з цього світлове шоу, в рамках якого на передній стороні будівлі можна було побачити проекцію затвердженої символіки Чемпіонату світу.


Емблема Чемпіонату світу з футболу 2018 рокуКим і яким був представлений логотип?


Символ футболу на найближчі чотири роки, тобто емблема ЧС-2018 вже під час трансляції програми «Вечерний Ургант» на Першому каналі був зустрінутий людьми по-різному. І все ж зараз багато хто звикли, а тим, кому не подобалося побачене тоді, знайшли потім в показаному щось задовольняє їх смакові уподобання.


Емблема Чемпіонату світу з футболу 2018 року, який пройде в Росії, була продемонстрована глядачам Іваном Ургантом спільно з гостями його передачі, Фабіо Каннаваро, Йозефом Блаттером і Віталієм Мутко.


Ними ж вона була представлена як сучасна, чарівна й цілком дотримується традиції. Емблема ЧС-2018 була створена зусиллями дизайнерів компанії BrandiaCentral, яке являє Португалію і кого обрали серед восьми претендентів.


Опис емблеми російського Мундіалю


Символіка російського Чемпіонату світу з футболу в особі його емблеми поєднує в собі три складові, без яких не можна уявити життя будь-якого окремо взятого росіянина. Так, при перегляді логотипу впізнаваною виявляється відсилання до підкорення космосу, а також любов до іконопису і, власне, до спорту номер один — до футболу. Саме на цьому акцентує увагу оргкомітет турніру в своєму прес-релізі, підготовленому спеціально для презентації емблеми.


Емблема Чемпіонату світу з футболу 2018 рокуЕмблема Чемпіонату світу з футболу 2018 року і дата проведення ігор


В цілому, емблема Мундіалю-2018 який пройде в Росії, показує впізнаваний багатьма шанувальниками футболу Кубок з іншого боку і розкриває його головні риси, які, до речі, в цей раз властиві країні-господині.


Нагадаємо, що турнір пройде влітку 2018 року на 12 стадіонах, розташованих в 11 містах. Встановлена дата проведення змагань — з 14 червня по 15 липня.


Російський ЧС з футболу стане першим в контексті проведення змагань на території колишнього СРСР, Східної Європи, а також своєрідним дебютантом, який є одночасно і Європу, і Азію, як частини світу, де будуть проводитися заплановані матчі.

загрузка...
Емблема Чемпіонату світу з футболу 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають