• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Стадіон у Нижньому Новгороді до ЧС 2018 року

Стадіон у Нижньому Новгороді до ЧС-2018 в даний момент часу будується. Згідно з наміченим планом, здача в експлуатацію запланована на другу половину 2017 року, ближче до періоду осінь-зима. Не так давно губернатор Нижегородської області Валерій Шанцев, підкреслив, що графік всіх означених робіт до цього часу (поки що) цілком і повністю дотриманий, ніж, власне, порадував більшу частину жителів міста. Це означає, що будівництво буде закінчено в строк, як і годиться.


Нижегородська «Волга Арена»


«Стадіон Нижній Новгород» влітку 2018 року прийме 6 матчів Чемпіонату світу, який пройде в Росії: чотири поєдинки групової стадії, одну зустріч 1/8 фіналу і один чвертьфінал. Власне, раніше було прийнято рішення дати спортивній споруді саме таку назву. Багато в чому на це вплинув той факт, що Волзький кластер представляють, крім Нижнього Новгорода, Волгоград, Казань, Самара і Саранськ. Тому, щоб не заплутати людей, назву «Волга Арена» відпало ще на ранніх етапах обговорення.


Так чи інакше, а справжня назва спортоб'екта, як нам здається, дуже личить йому до лиця, якщо так можна висловитися у відношенні його. Воно багато в чому описує стадіон.


Зазначимо, що це абсолютно новий об'єкт на карті міста, місце будівництва якого обирали з трьох запропонованих варіантів. В підсумку зупинила свій вибір на Стрілці. Хто не в курсі, це місце злиття двох річок Оки і Волги. Є однією з визначних пам'яток колишнього Горького. Так от, крім цього району, місцем розташування для нижегородської «Волги Арени» могли стати село Ольгине або Гребний канал. У результаті вибрали, як багатьом здалося, найбільш підходящий варіант.


Стадіон у Нижньому Новгороді до ЧС 2018 року


Стадіон на Стрілці


План забудови Нижнього Новгорода до 2018 року включно, вибачте за тавтологію (а, власне, вона це?), включає роботи з завершення будівництва стадіону «Нижній Новгород». Його місткість під час проведення російського Мундіалю складе 45000 глядацьких місць.


Щоправда, згодом частина сидінь приберуть. Це вдасться зробити запросто за рахунок попередньої установки збірних трибун. Після демонтажу частини глядацьких місць всього їх залишиться близько 35 тис.


Згодом стадіон стане місцем проведення домашніх ігор місцевого футбольного клубу «Олімпієць». Ймовірно, власники спортивні споруди будуть зрідка дозволяти проводити на його території різні громадські заходи.


Спорткомплекс, заснованому згідно з планом, займає на карті міста територію, рівну 85 га. Власне, це буде його спортивне надбання. Якщо говорити конкретно про Стрілкою, то стадіон зводиться на витягнутій ділянці землі. Окремо архітектори мають намір по закінченні будівництва впритул приєднатися до зони історичної забудови. Згідно проекту, «Нижній Новгород» як ніхто інший впишеться в існуючий вигляд Стрілки Оки і Волги.


Стадіон у Нижньому Новгороді до ЧС 2018 року


Крім того, прилеглій до стадіону території планується зробити рекреаційну зону, куди зможуть запросто прийти всі бажаючі, щоб насолодитися відпочинком тут. Вантажний порт на Стрілці незабаром (після закінчення будівництва арени) ліквідують, а на його місці відкриють парк. Напевно паркова зона стане частина рекреаційної.


Вигляд стадіону «Нижній Новгород»


До ЧС-2018 в Нижньому Новгороді з'явиться ще один предмет гордості його корінних мешканців. Їм буде стадіон. Чому? Бо зовнішній вигляд у нього, який проглядається на дизайнерських фото, не залишає людині, який побачив ці знімки, нічого іншого, крім як радіти. Так, за ближнього свого. А чому б і ні?


Природно, проектувальники врахували всі вимоги ФІФА, але вони ж їх з гідністю «обіграли». Про що це ми? Дивіться, є свого роду круг, який при першому ж погляді на нього змушує людину привести себе в рух. Динамічний зовнішній вигляд у нього, бачте. Також у зовнішності проглядаються пізнавані риси води і вітру. Ніхто не знає, як їм це вдалося, але їм це вдалося. Дійсно, при огляді зовнішнього вигляду стадіону в голову відразу ж лізуть думки про вітер і воді. У хорошому сенсі.


Стадіон у Нижньому Новгороді до ЧС 2018 року


Цікаво, що таким ось нехитрим чином характеризується природа і культура Нижнього Новгорода. Якій немає рівних. Якщо ж заглиблюватися в деталі, то в образі нижегородська «Волга Арени», ми відразу побачимо, що чаша арени ховається за фасадом, наполовину прозорим і по всьому периметру представленим хвилеподібно. Власне, сам фасад підтримується тригранними опорами по всій дистанції.


Окремо архітектори розробили спеціальні пішохідні сходи, напрямок яких йде по дотичній. Вони зможуть вивести будь-якого охочого прямо в район прохідної галереї. І вони теж будуть встановлені по всьому периметру.


У вечірній час стадіон зовні буде підсвічуватися. Архітектори відзначають, що так вони підкреслили свого роду пластичну легкість арени, ними ж і передбачену. Чи Не правда, що підсвічування фасаду спортоб'екта на Стрілці з боку виглядатиме феноменально?


Стадіон у Нижньому Новгороді до ЧС 2018 року


Перебіг будівництва арени


За останніми даними, на будівництво стадіону «Нижній Новгород» було виділено близько 20 млрд російських рублів. Не виключено, що незабаром буде потрібно вкладення ще частини коштів.


У 2018 році «Стадіон Нижній Новгород» буде готовий, це точно, і тоді вже фото будівництва, які є зараз в Мережі у вільному доступі, виявляться історичним надбанням громадськості, чи що. До кінця 2016 за планом у забудовника роботи по установці даху. Після цього приступлять до виконання опоряджувальних робіт, а також організують примітну систему світловідбивачів по периметру «купола» арени. Весна 2017 року — час початку робіт з облаштування футбольного поля.


Стадіон у Нижньому Новгороді до ЧС-2018: нижегородська «Волга Арена»


Стадіон на Стрілці, власне, знаходиться на Стрілці. Тобто там, де зливаються воєдино Волга і Ока. Тому, якщо ви турист, обов'язково передчасно дізнайтесь, як туди потрапити.

загрузка...
Стадіон у Нижньому Новгороді до ЧС 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають