• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Стадіон в Самарі до ЧС 2018 року

Стадіон в Самарі до ЧС-2018 будується. Мало-помалу, але справа просувається, і це не може не радувати. Рівно через рік, в грудні 2017 планується здати об'єкт в експлуатацію. За запевненням забудовника, це буде грандіозна будова, яке зможе запросто прийняти одноразово 45000 людей для спільної зустрічі чергового футбольного свята в місті.


«Футбольна арена в Самарі — просто космос!»


Офіційна назва стадіону — «Космос Арена». Власне, воно й було обране серед низки інших, відібраних для фінального голосування. У списку також було і назва «Самара Арена». І хоч воно не є офіційним, в сенсі, не було затверджено таким на весь час, але ось на період проведення Чемпіонату світу з футболу 2018 року в Самарі воно стане таким. По завершенні російського Мундіалю тут будуть проводитися з ігри команди «Крила Рад». Власне, в анонсах до майбутніх зустрічей з суперниками шанувальників самарського клубу буде вабити вже назву стадіону «Cosmos Arena».


ЧС-2018 в Самарі — це довгоочікувана подія для всіх любителів футболу, які проживають в даному регіоні Російської Федерації. Тут будуть проведені заплановані ігри турніру до стадії 1/4 фіналу включно. Самара, як і Волгоград, Казань, Нижній Новгород і Саранськ, відноситься до Волжському кластеру.


Стадіон в Самарі, який, згідно з планом, буде готовий набагато раніше 2018 року, прийме близько 45000 глядачів. Загальна вартість споруди на даний момент часу оцінюється майже в півмільярда американських доларів. Перш ніж почати говорити про його особливості, варто відзначити розмах будови і процес просування будівельних робіт. Власне, ось що відомо на даний момент часу.


Стадіон в Самарі до ЧС 2018 року


Хід будівництва спортивного об'єкту


Будівництво стадіону в Самарі до ЧС-2018 незважаючи на минулі труднощі в роботі, які виникли на початку 2016 року, триває. Спортивний об'єкт зводиться на величезній території, загальна площа якої становить 153200 квадратних метрів. В наявності у кількох бригад робітників, зайнятих просуванням процесу будівництва, знаходяться 100 одиниць техніки та 15 кранів. У підпорядкуванні у забудовника — близько 1400 чоловік.


Вже було залито близько 23000 кубічних метрів бетону, який послужить фундаментом, та встановлено 7 монтажних блоків консолей купола. Уряд Самарської області робить все можливе для того, щоб вчасно висвітлювати значущі події для допитливих громадян і підтримати їх запал вірним виконанням свого службового боргу з боку осіб, безпосередньо причетних до будівництва.


Стадіон в Самарі до ЧС 2018 року


Переваги «Самара Арени»


Самарський стадіон, який готується до відкриття в недалекому часу для подальшого проведення на ньому запланованих матчів ЧС-2018 як ми вже неодноразово заявили в тексті вище, вміщатиме 45000 глядачів. Серед всіх встановлених глядацьких місць, і без того комфортних, будуть і 1200 VIP-крісел. Цікаво, що, згідно з наявною інформацією, така кількість спеціальних місць є найбільшим, якщо брати до уваги всі решта спортобъекти, підготовлені для російського Мундіалю.


Глядацькі місця на стадіоні «Космос Арена» (або «Самара Арена», якщо хочете) розташовуються в два яруси. Підстава у нього виконано у формі еліпса. Плюс до всього, окремо, як ви вже могли зрозуміти з інформації, наведеної в тексті вище, буде встановлено дах, яка повністю закриє абсолютно всі 45000 глядацьких місць. Влітку це має врятувати від нещадно палючого сонця, а взимку — обігріти. Окремо у трибун забудовник планує організувати систему інфрачервоного обігріву.


Зазначимо, що сам стадіон залишиться відкритим — по периметру поля даху не буде.


Стадіон в Самарі до ЧС 2018 року


«Космос Арена»: втілення вишуканими дизайнерськими мрії в життя


До речі, помічником забудовника виступила компанія GMR Architekten. На дизайнерських фото, які підготували архітектори проекту, стадіон дійсно виглядає приголомшливо. Це справжнісіньке грандіозна будова. Цікаво, що в перший час робочою назвою стройобъекта було «Сфероид», що, до речі, красномовніше нікуди.


Якщо судити за наявними дизайнерським знімках, то з боку стадіон виглядає як дорогоцінний камінь. І якщо трибуни на повірку звичайні, то ось їх купол дуже оригінальний. Для втілення в життя дизайнерської думки слід в обов'язковому порядку збалансувати встановлення потужних металоконструкцій, переплетених між собою, а вже для цього стоїть дуже і дуже пістаратися. Є інформація, що пікова точка всієї конструкції знаходиться на висоті 80 метрів від землі.


Що стосується поля стадіону, то воно буде встелене натуральним газоном. Додатково забудовник спробує організувати передову систему його підігріву, яка врятує футболістів в люті холоди.


До відома гостей міста: знайти стадіон «Самара Арена» можна буде за адресою: район снп Сорокіни Хутори і Радіоцентру. Вже на місці потрібно буде виявити південний схил пагорба-останця Смажений Бугор (він же Султанів).


Стадіон в Самарі до ЧС 2018 року


Стадіон в Самарі до ЧС-2018 схвалений ФІФА


Як бачите, «Самара Арена» — це дуже цікаве архітектурне будову. Нехай ви і не любитель футболу, але оцінити його зовнішній вигляд та внутрішнє оздоблення вам безперечно варто. При бажанні зробити це можна буде під час проведення Мундіалю в Росії: з 14 червня по 15 липня 2018 року. Можливо, що й трохи раніше, але абсолютно точно — багато пізніше.

загрузка...
Стадіон в Самарі до ЧС 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають